(Новий) інфлюенсер мертвий; хай живе (старий) інфлюенсер

Привабливість використання “впливових осіб” у соціальних мережах для реклами продуктів зростала протягом останнього десятиліття, коли майже кожна галузь стрибала на це, використовуючи стратегію “лайків” для того, щоб вивести їхній продукт у центр уваги споживачів. Здається, нещодавно це явище мало певні зміни, оскільки все більше компаній розуміють, що гучні тисячоліття з мільйонами прихильників не завжди перетворюються на збільшення доходу. Думка традиційних засобів масової інформації розділена щодо майбутнього цієї форми реклами, де деякі торгові центри кажуть, що вона тут, щоб залишитися, тоді як інші провіщають кінець епохи, іноді насолоджуючись (трохи занадто) зникненням цього молодий вискочник маркетингового зриву.

Я справді вірю, що інфлюенсер не лише тут, щоб залишитися, але і буде дедалі актуальнішим у майбутньому – однак, у зовсім іншій формі від того, що ми очікуємо. Особливо це стосується галузі, яку я дорожу, – подорожей.

Подорожі – це галузь, яка не тільки захоплює багатьох, вона ще й дуже наочна. Через це не дивно, що маркетинг у соціальних мережах настільки потужний, що призводить до того, що він стає ідеальним середовищем для розмноження численних роїв впливових груп. Багато готелів, авіакомпаній та туроператорів експериментували з цією новою хвилею сучасної публічності, лише розчарувавшись у відсутності результатів.

Те, на чому вони недостатньо скористалися, – це той факт, що вони мають надзвичайно потужний інструмент впливу, який завжди був доступний для них за мінімальні витрати і постійно стає все більш потужним. Так, я говорю про старовинний добрий турагент – але не про різноманітність «накопичення брошури, розмовляння з секретним кодом, завжди на 5 дзвінків», яку ми всі пам’ятаємо з 80-х та 90-х. (Це були потрібні посередники того часу, які торгували товаром від імені постачальників. Цей тип торгівлі товарами сьогодні можна робити швидше та ефективніше за допомогою комп’ютерів.) Ні, я говорю про сучасних туристичних радників, які переосмислили себе для цієї нової ери. Ці нові радники є частково довіреними особами, частково ПА, частково консьєржем, частково сватами і все більш актуальними в нашому світі, що має великий вибір. (На жаль, багато туристичних агентств сьогодні не засвоїли цього уроку і досі борються за те, щоб бути актуальними у зміненому світі.)

Нові світові консультанти з питань подорожей не були створені за одну ніч – багато хто з найуспішніших прийшли з попередньої ери і використали все, чому навчились за роки та десятиліття, щоб допомогти їм створити модель послуг, які вони надають зараз. Також є нове покоління радників, які навчилися цій справі від цих піонерів. Вони теж не є одним вражаючим дивом, в цьому для швидкого заробітку, а потім знову. Вони захоплені торгівлею в цілому і роками пропрацювали цю складну галузь, даючи найкращі поради своїм клієнтам. Вони не можуть дозволити собі робити не те, що роблять клієнти, оскільки вони мають і будуватимуть довгострокові стосунки, що тривають десятиліття, а іноді і покоління. Вони по-справжньому захоплені досвідом клієнта та довгостроковими стосунками, які вони будують, але прикро, що слово “пристрасний” настільки широко використовується сьогодні, а тому втратив силу свого значення. Я часто чую, як люди кажуть: «Я захоплений подорожами, а тому мав би бути турагентом». Зазвичай вони насправді мають на увазі те, що вони люблять їздити на канікули в екзотичні місця, ну, вгадайте, що – хто ні ?! Пристрасні консультанти з подорожей ніколи насправді не їдуть на канікули – вони завжди стежать і критикують, як кожен постачальник надає свої послуги. Вони постійно шукають кращого досвіду для своїх клієнтів, будь то кращий готель, кращий туроператор, краща авіакомпанія і т. Д. Не зрозумійте мене неправильно – вони, як частина своєї роботи, можуть їздити в якісь дивовижні місця і створили для себе неймовірну можливість, але в той же час вони завжди озброєні своїм блокнотом (електронним чи паперовим), постійно записуючи нотатки про побачене та пережите, прагнучи використати інформацію для прийняття рішень із клієнтами та поділитися нею зі своїми колегами.

Я знаю це, бо мені пощастило співпрацювати з багатьма, хто входить у цю категорію, і повірте мені, що вони є головними факторами впливу. Вони створили в собі перевірений бренд, якому довіряють їхні клієнти. Дивовижно спостерігати за тим, як багато постачальників досі цього взагалі не розуміють, на власний збиток. У них є відділи продажів, які просто переслідують швидкий продаж, а потім витрачають незліченну кількість грошей, аналізуючи довгострокові втрати реальних доходів на одну людину, і все ще не можуть зрозуміти, чому вони не отримують бажаних результатів. Це стосується не всіх брендів та всіх секторів. Як правило, сектор розкішних готелів, мабуть, зробив більше, ніж будь-який інший, щоб відновити стосунки з правильними консультантами з питань подорожей, і вони мали величезні результати. Розкішні круїзні лінії та деякі замовлені туроператори були б позаду, але багато інших секторів, таких як авіакомпанії, великі мережі готелів, прокат автомобілів / трансфери, і навіть більшість великих туроператорів у багатьох випадках відмовлялися від тривалих відносин, віддаючи перевагу комодитизації свого продукту. а потім дивуються, чому вони отримують результати, які вони роблять, від найвибагливіших і найцінніших (читайте, найефективніших) клієнтів.

Тож для всіх туроператорів, нехай це буде вашим дзвіночком для пробудження – справжні гроші заробляються, інвестуючи у побудову довготривалих відносин зі своїми клієнтами, а найкращий спосіб це зробити – використовувати справжнього впливового агента, який тут залишиться. Це не завжди легко, але вам потрібно наполегливо попрацювати, щоб подряпати шум блиску та гламуру “лайків” у соціальних мережах, щоб знайти тих, хто по-справжньому захоплений дивовижними продуктами та послугами, якими ви володієте, і знайдете час і намагання поділитися ними зі своїм світом.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/new-influencer-dead-long-live-old-danny-englman/.

Danny Englman люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: