Пошук відповідності товарному ринку

Пошук відповідного товарного ринку – це сухожилля війни у стартап-компанії. Хоча концепція та місцеперебування добре відомі більшості засновників, важливість цієї події у процесі створення компанії та продукту, що означає бути «Fit-to-Market-Fit-Fit» та «After-Product-Market-Fit» та основні відмінності в Поняття цілей, процесів, культури, діяльності тощо між цими двома дуже різними державами майже завжди недооцінюється або неправильно розуміється.

Product-Market Fit – це солодке місце, до якого стартапи потрапляють, коли з часом відчувають, що ринок дійсно витягує їхній продукт. Це відбувається, коли вони дізнаються, що вони можуть доставити лише так швидко, як замовники купують їх продукт, або коли вони можуть додавати нові сервери в хмару SaaS настільки швидко, наскільки це потрібно для підтримки зростання робочого навантаження.

Придатність товарного ринку настільки важлива, оскільки вона має стати поворотним пунктом у житті молодої компанії.

Попередньо підготувавшись до товарного ринку, стартапам потрібно зосередитись на найменших можливих шляхах вирішення проблемного рішення, визначити та перевірити свою бізнес-модель і врешті-решт досягти Product-Market-Fit.

Після підходу до ринку продуктів компанія стає масштабною, їй потрібно нарощувати свою маркетингову мапу та зусилля, будувати та масштабувати свою команду продажів, створювати орієнтовані на місію відділи, наймати нові ролі та набирати нові компетенції тощо.

Ден Олсен розробив таку піраміду, щоб допомогти зрозуміти, що означає Product-Market Fit (ми детально обговоримо це в цій статті):

Розуміння відповідності товарного ринку та вміння вимірювати та розуміти, досягнуто це чи ні, є вирішальним. Досягнення PMF повинно бути основним напрямком стартапу на його фазі пошуку, а розуміння того, чи досягнуто це, є ключовим перед масштабуванням.

Ця стаття являє собою поглиблений огляд того, що означає Product-Market-Fit, та різну перспективу щодо того, як туди дістатися. Ми представимо основи Lean-Startup, необхідні для розуміння процесу, та інструменти досягнення відповідності товарному ринку, а також основи дизайнерського мислення, метрики, необхідні для його вимірювання тощо.

https://www.niceideas.ch/roller2/badtrash/entry/the-search-of-product-market

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/search-product-market-fit-j%C3%A9r%C3%B4me-kehrli/.

Jérôme Kehrli люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: