Правильний вид штучного інтелекту: чому інтелект повинен бути доповненим, а не штучним

Я вважаю, що штучний інтелект (AI) – це справді вражаюча технологія. Обчислювальна потужність, доступна в 2018 році, дозволяє організаціям отримати доступ до великих даних, якими вони володіють, і надати своїм клієнтам кращий досвід, ніж вони коли-небудь думали.

І все ж, оскільки AI стоїть на порозі справжньої загальноприйнятої привабливості – нещодавно Squirro розпочав дослідження, яке показало, що 83% банків вищого рівня оцінювали AI, і більше двох третин вже використовують його – йому вже пора відступити. Розширений інтелект є більш потужним та ефективним використанням обчислювальних потужностей, ніж штучний інтелект, і більше відповідає духу часу. Ось чому.

Що для вас означає ai?

Якби ви запитали 100 різних людей, що означає штучний інтелект, ви, швидше за все, отримали б широкий спектр відповідей, починаючи від автомобілів без водіїв і закінчуючи роботами для приготування чаю, і від чатових ботів до людей, яких замінять машини.

AI бере участь у всьому вищезазначеному і є переважно причиною для добра. Але це також правда, що це щось із проблемою PR. Було забагато розмов про те, що машинний інтелект витісняє людський інтелект, і наслідками цього є, починаючи від того, як люди втрачають роботу, до машин і закінчуючи комп’ютерами, які заволодіють світом!

Звичайно, багато з цього – фантастична фантастика, але однаково важко похитнутись асоціації, що існують елементи AI, які не є цілком позитивними. Це ганьба, бо деякі досягнення AI вражають: комп’ютери перемагають найбільших шахістів світу; автоматизація заводських підлог; Сайти електронної комерції точно розуміють, якими будуть інтереси клієнта та ймовірні наступні покупки, і багато іншого.

Поєднання все дешевшої обчислювальної потужності та значного прогресу в алгоритмічних обчисленнях дозволяє ще більш потужним алгоритмічним моделям стати обчислювальною реальністю.

Безсумнівно, комп’ютери можуть виявляти закономірності у величезних обсягах даних та отримувати значення, які ще не переступили горизонт досвіду. Проте штучний інтелект може не досягти в ситуаціях, коли цілі та вкладення є більш складними.

Зростання розширеного інтелекту

Такі ситуації бувають, коли доповнений інтелект стоїть вище, спираючись на штучний інтелект, за рахунок посилення людського вкладу та інтелекту, щоб створити щось безмежно потужніше. Розширений інтелект – це, по суті, люди та машини, що працюють разом, а не сприйняття AI як чогось, що побачить, що машини замінять людей.

Це партнерство сприятиме збільшенню та розширенню процесу прийняття рішень людьми, вирішенню глибоких, але специфічних викликів у бізнесі (на відміну від більш загального підходу AI), а також надаватиме розуміння та рекомендації з причинами та навчанням. Це потужна пропозиція, яка може потенційно перетворити бізнес такими способами:

360-градусний огляд – платформи з розширеною розвідкою потужно збирають дані (як структуровані, так і неструктуровані) з різних розрізнених та заблокованих систем і представляють ці дані у формі, яка надає користувачам повний 360-градусний огляд кожного клієнта. Сюди входить контекстна інформація та тенденції, які дозволяють користувачеві приймати розумніші рішення на основі цих даних та когнітивного та контекстного пошуку серед усіх даних, завдяки чому користувачі можуть знаходити те, що вони шукають (і отримувати поради щодо того, що найкраще відповідає їхнім потребам) набагато швидше.

Статистика даних – інформація, яку надають платформи розширеної розвідки, – це те місце, яке вона дійсно може дати для будь-якої організації. Оскільки він здатний управляти та аналізувати стільки даних, розуміння, витягнуте з цих даних, а потім представлене користувачеві, є глибшим і більшим, ніж будь-що можливе раніше.

Генерація потенційних клієнтів – один із способів, за допомогою якого аналіз даних, створений за допомогою доповненого інтелекту, може допомогти організації вести генерацію потенційних клієнтів, визначаючи можливості для клієнтів і рекомендуючи найкращий продукт або рішення для них. Доповнений інтелект розгляне дані про конкурентів, партнерів та ринки та визначить каталізатори, що забезпечують додаткові можливості продажу або перехресного продажу існуючим клієнтам, а також нові підходи до потенційних клієнтів.

Роздільна здатність квитків – доповнена розвідка також може мати потужний вплив на ландшафт управління ІТ-послугами організації. На більшості підприємств здивований обсяг квитків, але правильна платформа надаватиме точні рекомендації щодо вирішення проблем з автоматизованою маршрутизацією квитків, що означає кращий розподіл ресурсів на послуги та сприяння самообслуговуванню, коли це доречно.

Наступна найкраща дія – доповнена розвідка не тільки визначить каталізатори та тригери, які можуть викликати контакт із клієнтом або потенційним клієнтом, але також враховуватиме в контексті кожної можливості рекомендацію, який найкращий курс дій потрібно вжити. Насправді він оцінить і оцінить кожну можливість і надасть дієві рекомендації обробникам рахунків.

Той факт, що доповнений інтелект може надати такий глибокий і відчутний вплив на організацію, у таких різноманітних варіантах, означає, що це буде технологія, яка справді охоплюється бізнесом.

Ми всі хочемо розумніших клієнтів, тому що хочемо взаємодіяти з ними більш цінним чином. Розширений інтелект допоможе змінити спосіб взаємодії організацій із клієнтами. Сполучення людей і машин дозволяє галузям застосовувати AI для розвідки бізнес-процесів, дозволяючи більш потужні, ефективні та цінні програми цієї технології.

Детальніше читайте тут:

Why Augmented Intelligence is the Right Kind of AI

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/right-kind-ai-why-intelligence-must-augmented-artificial-dorian-selz/.

Dorian Selz люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: