У чому цінність головного клієнта

По-перше, це мій приватний обліковий запис LinkedIn, і погляди та думки, висловлені в цій статті, належать лише мені і не виражають думки чи думки жодного роботодавця, минулого чи сьогодення.

Я не публікую багато статей на LinkedIn, але оновлення, яке я побачив учора, спонукало мене запитати мою мережу про їхні погляди на головних клієнтів (CCO).

Я вважаю посаду однією з найважливіших у будь-якій організації і дивуюсь, чому у всіх компаній їх немає? У більшості компаній є фінансовий директор, мабуть, тому, що фінанси є надзвичайно важливими; У більшості є головний директор з питань ризиків, знову ж таки, мабуть, тому, що управління ризиками є важливим; У більшості є Головне інформаційне управління, знову ж таки тому, що …

Якщо все це настільки життєво важливо для компанії, як компанії, які кажуть, що клієнт знаходиться в “центрі всього, що вони роблять”, або що існують “орієнтовані на клієнта”, не мають КСО? Чи не повинен CCO керувати напрямком продукту, цифровими пріоритетами, залученням клієнтів?

Як можуть статися інновації, якщо ми на цілісному рівні не розуміємо потреби / потреби замовника? Як ми можемо додати вагомості ланцюжку створення вартості компаній, якщо ми не знаємо точної болі та напрямків, які спонукають клієнта направити нас до друга або дати рекомендацію щодо товару?

Подібно до того, як гнучкий – це спосіб мислення, а не набір правил, цифровий – це мислення, а технологія – це стимул, чи не є справжньою орієнтованою на споживача компанією мисленням, а не розгубленим набором уявлень про споживачів?

Мені цікаво, якщо інші бачать у цьому чудову можливість по-справжньому обслуговувати своїх клієнтів.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/what-value-chief-customer-officer-joe-lapierre/.

Joe Lapierre люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: