Чому компаніям варто розглянути можливість дистанційного стажування цього року

Кожного літа студенти та аспіранти беруть участь у літніх стажуваннях в різних американських компаніях. На жаль, цього року з пандемією COVID-19 багато офісів компанії закриті, і більшість робочої сили працює вдома. Це залишає ці організації в незвичному становищі, що різко скорочує їхню роботу, або навіть взагалі скасовує програми стажування.

Але що, якщо вони можуть приймати стажерів віддалено? Ось кілька причин, чому компаніям слід розглянути можливість переміщення своїх програм стажування в Інтернеті.

Маючи програму стажування, це чудовий трубопровід для отримання великих майбутніх талантів у компанії. Усунувши цьогорічну програму стажування, ваша організація може втратити, відкривши цих майбутніх працівників. Переміщення всіх стажерів в Інтернет дає вашій організації можливість не тільки підтримувати цю програму розвитку талантів, але, можливо, розширити її межі. Компанії можуть шукати стажерів з інших штатів та різних університетів, чого вони раніше не мали.

Компанії мають інструменти для віртуального використання. Використовуючи Zoom, Google Hangouts або Microsoft Teams, ви можете відтворити офісне середовище. Ви можете поєднати стажерів з наставниками, дозволяючи стажерам зустрічатися та вчитися у керівників ваших компаній. Ви можете організовувати віртуальні соціальні заходи, щоб ваш клас-інтерн міг зустрічатися та спілкуватися між собою.

Компанії можуть рухатися до завдань на основі проектів, які студенти можуть виконувати віддалено, а керівники компаній можуть переглядати та надавати відгуки. Компанії можуть надавати виплати та заохочення за виконання проектів, тому стажери отримують компенсацію за свій час.

Очевидно, що це проблема, коли люди не працюють разом в офісі. Досвід стажування в будинку не можна повторити. Але в ці складні часи бізнес «відкрив способи проявити творчий підхід до викликів, які поставила пандемія COVID-19. Подолання цих викликів та підтримка рівня нормальності їхніх ділових операцій, включаючи програми дистанційного стажування, – це те, що відрізняє великі компанії від решти.

NexusCW може полегшити невизначеність щодо найму віддалених стажерів у різних штатах. Ми вирішуємо всі адміністративні тягарі та складності, пов’язані із працевлаштуванням, щоб ви могли зосередитись на забезпеченні значущого та навчального досвіду для своїх майбутніх працівників.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/why-companies-should-consider-remote-internships-year-genti-sava/.

Genti Sava люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: