Яким має бути управління даними під час пандемії коронавірусу?

Спалах коронавірусу призвів до бурхливих витоків управління даними для основних бізнес-стратегів та архітекторів даних, які будуть проводити з ними широкий спектр подій цього року та в майбутньому.

Зараз світ у значній дилемі щодо пандемії COVID 19 ще має пройти довгий шлях, щоб подолати цей загрозливий стан. Не існує крайньої гіпотези щодо того, як довго ми будемо це терпіти, і зростаючої невпевненості громадськості в тому, що ми справді потрапили в полон у довгостроковій перспективі. Катастрофа такого масштабу ніколи не буде справді врегульована без відновлення основ нашого соціального та економічного життя.

Вплив пандемії широко класифікували на три категорії: медичний, соціальний та економічний. Найбільш серйозний і засмучуючий вплив стався в медичній категорії. Основна увага буде зосереджена на двох останніх областях, а також на різних тенденціях розвитку, що стосуються стратегії та архітектури даних; безсумнівно, всі аспекти архітектури підприємств – з наслідками для широкого кола урядових / законодавчих органів, галузей, сервісних організацій тощо.

Перевизначення стратегії розподілених даних проти соціального віддалення

Так, пандемія коронавірусу є серйозною перешкодою та зростаючою надзвичайною ситуацією. А це означає, що бізнес-організаціям будуть потрібні більші переваги для прийняття кращих рішень, в цей час невпевненості, терміново, при підвищеному рівні ризику. Це також означає, що їм потрібно, як ніколи раніше, обробляти цифри, аналізувати тенденції, отримувати уявлення тощо – з найкращими можливими даними та якістю, переданими з вражаючою швидкістю та обсягами.

Залежність від високотехнологічних фізичних технологій та інфраструктури практикується цими організаціями з останнього десятиліття. Ефективний протокол соціального дистанціювання у світлі пандемії COVID 19 змусив науковців та аналітиків працювати вдома. Це зробило їх усталену технологічну компетенцію та трубопроводи неефективними та небезпечними через важкі процеси, широко розповсюджені в домашніх офісах у загальнодоступних мережах. Як результат, їх ІТ-відділи зараз стикаються з серйозними проблемами із загрозою обладнання, програмного забезпечення, пропускної спроможності мережі та інфраструктури безпеки.

Основна увага в цій ситуації полягає в тому, що є питання, які були порушені та мають бути вирішені з точки зору стратегії та архітектури даних. Де і наскільки ефективно слід зберігати інформацію з відповідальним управлінням та в якій якості це буде підтримуватися? Яким буде управління цими нещодавно побудованими багатонаціональними трубопроводами? Як будуть схильні проблеми з дублікатами даних та синхронізацією змін?

На основі спрощеного аналізу організації з хмарною технологією матимуть більш обґрунтовану позицію щодо управління даними, ніж організації з локальними фізичними технологіями. Виняткова передача та широка доступність даних, переданих за допомогою хмарних технологій, є неперевершеними, незалежно від того, доступ до них ви отримуєте з офісних робочих місць чи навіть кухонних столів.

Хоча перехід до цієї домовленості ставить приховані критичні проблеми з адмініструванням конфіденційної інформації (безпека, конфіденційність бізнесу, практичність, послідовність та інші компоненти), оскільки вони тепер розподіляються між локальними, хмарними та тепер віддаленими магазинами та процесорами робочих станцій. Рішення? Оновити архітектуру розподілених даних – розширити існуючі / поточні концепції зберігання інформації та озера даних, зрозуміти широку віртуалізацію даних та каталогізацію даних – пришвидшеним способом є єдиним рішенням для вирішення цих труднощів.

Вплив на економіку та розвиток нових пріоритетів

Економічний вплив на ранню шкалу пандемії COVID 19 здається важким ударом, ніж вплив Великої депресії 1930-х років. Поєднуючись у крайньому націоналістичному та антиглобалістському мисленні, ймовірно, що бізнес, ймовірно, застосує стратегічний метод самозбереження та зменшення операційних витрат у широкому діапазоні підприємств.

Поки не вщухне ця пандемія, домінування на ринку спостерігатиме перехід фази в базове виживання – нову ефективну стратегію цифрової трансформації. Моделі аналітики, які раніше використовувались для прогнозування задоволеності споживачів або збільшення продажів, тепер будуть зосереджені на оптимізації виробництва та подоланні логістичних клопотів, коли світові ланцюжки постачання стають крихкими або схильними до повного розриву.

Досягнення більшого з меншим – це новий девіз стратегії та архітектури даних. Вилучення більшої кількості стимулів з існуючих інвестицій та застарілих систем, швидше за все, скоротить дорогоцінне та непотрібне переміщення значною мірою функціонуючого інформаційного сховища до хмари. Озера даних із підозрілим кількісним прибутком можуть, нарешті, вичерпатися, тоді як ефективним озерам, можливо, доведеться залишатися на Hadoop трохи довше. Пріоритет для нескінченного потокового передавання буде надаватися передачі даних справжньої ділової чи культурної цінності, обмежуючи розважальні відео.

Різні наслідки ще зростають. Логістика та операції будуть на першочерговому рівні, разом із передумовами якості даних, нарешті, на перший план, особливо з озерами даних. Дані в реальному часі тепер будуть зосереджені для реального впливу та цінності, а не для моменту захоплення споживачів. Проблеми безпеки можуть бути відкладені на користь відстеження хвороб та потреб у веденні пацієнтів.

Чому існує необхідність переоцінки стратегій управління даними?

Пандемія поширюється в геометричній прогресії, і ці думки, мабуть, не будуть глибоко теоретичними на цьому етапі, враховуючи невизначеність у всіх наших сучасних питаннях бізнесу та ІТ. Він перебуває у стані можливого зміни, і це не має можливості для паніки, проте зараз позитивно пристойний час переглянути свої стратегії даних та інші методології.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-data-management-should-during-coronavirus-pnademic-help/.

Johnson Daniel люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: