Як стати суперзахисником

Можливо, вам цікаво, як ваша адвокація може мати більший вплив, але ви не впевнені, як. Ми можемо вам у цьому допомогти.

Одюбон протягом десятиліть ділився із своїми членами пристрастю до птахів, створюючи разом тривалі заповідні зміни. Заборона ДДТ та введення в дію Закону про договір про перелітних птахів – найстарішого та найкращого закону про птахів у світі – є результатом масового організації таких людей, як ви, які хотіли зробити світ кращим для птахів. І завдяки відданим захисникам птахів Аудубона в Арканзасі, Південній Кароліні та Вашингтоні, у нас є три абсолютно нові рахунки за чисту енергію в штаті.

Можливо, вам цікаво, як ваша адвокація може мати більший вплив – співпрацюючи з місцевими законодавцями та іншими муніципальними організаціями для захисту птахів та місць, які вони потребують, – але ви не впевнені, як це зробити. Ми можемо допомогти в цьому.

По всій країні ми навчаємо людей, щоб вони стали суперзахисниками – виборцями, які можуть впевнено поговорити зі своїми законодавцями та представити факти від імені птахів. Такі люди, як Мері Абрамс. Після того, як вона пішла з кар’єри у збройних силах, Абрамс знав, що її наступний етап повинен мати значення для екології. І ось, коли настав час знайти групу, з якою співпрацювати, Абрамс переглянув місцеві глави Одубона в Північній Кароліні. У 2017 році вона приєдналася до Wake Audubon, а того ж року стала послом Audubon.

Шляхом навчання, яке координував Одюбон, Абрамс зрозуміла, що її любов до служби, військовий досвід та пристрасть до птахів і на відкритому повітрі були взаємопов’язані. Сьогодні Абрамс спрямовує цей ентузіазм та знання з тренінгу на планування заходів для свого розділу, відвідування місцевих чиновників на пташиних прогулянках та організацію зустрічей та листів до законодавців.

Абрамс також не єдина суперзірка в Північній Кароліні. Завдяки навчанню за сприяння Одубона та двох місцевих розділів, молоді лідери охорони з Університету Північної Кароліни Ешвілл, Аппалачського державного університету, коледжу Ліз-Макре і Університету Дюка закликали законодавців збільшити фінансування природоохоронних територій, керувати землею для дикої природи, контролювати інвазивні загрози, розширювати чиста енергія для птахів і захищає узбережжя штату. Для багатьох з них це був перший досвід лобіювання. Відвідавши день вестибюлю, Крістін Андерсон, спеціаліст з екологічних досліджень в UNC Asheville і президент університетського містечка в Одубоні, каже, що тепер вона краще розуміє, як її нинішня екологічна спрямованість пов’язана з її інтересом до політичних наук. “Я завжди був чітко зацікавлений [політикою], але зараз я більше прагну до захисту через мою пристрасть до навколишнього середовища”, – говорить Андерсон. “Це було набагато менш залякуючим, ніж я думав, і я точно буду робити це знову”.

Я чув подібні історії з нашої мережі: люди, які ніколи не думали, що вчинитимуть щось на кшталт лобіювання, в кінцевому підсумку розмовляють зі своїми законодавцями штатів про збереження природи – і вони кажуть мені, що Аудубон дав їм інструменти та впевненість, щоб почути їхні голоси. Якщо ви готові зробити цей наступний крок – а я думаю, що багато хто з вас – перейдіть до мережі дій Audubon, щоб дізнатись більше.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-super-advocate-david-yarnold/.

David Yarnold люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: