Інструменти Maker для працівників інформації

Ми працюємо у своїй роботі. Будь то розробка маркетингової кампанії, створення презентації чи створення електронної таблиці, інформаційні працівники витрачають багато часу на створення матеріалів. І ми хочемо кращих інструментів, щоб робити все це.

Наскільки далеко зайшли ці інструменти?

У деяких випадках складні настільні інструменти замінюються спритними, заснованими на Інтернеті (і часто менш багатими функціями) опціями. Наприклад, розглянемо, наскільки легко було зробити рекламну веб-сторінку за допомогою Wix або Squarespace. Ці платформи легко розпочати, вони мають професійно розроблені шаблони для початківців і не вимагають технічного досвіду. Або подумайте про процес створення високоякісного опитування з елегантним інтерфейсом Typeform.

Цікаво ознайомитись із типовими видами діяльності виробників та обміркувати, наскільки далеко ми просунулися до наступного покоління рішень. Ми також можемо побачити, де старе покоління продовжує підтримувати свої позиції.

А як щодо презентацій даних? Ви знаєте: усі ті презентації PowerPoint із великою кількістю даних та електронні таблиці Excel, які використовуються для щоквартальних оглядів бізнесу, звітів інвесторів, резюме досліджень, фінансових оновлень, звітності про маркетинг та продажі. Це темна справа даних у вашій організації.

Що полегшить ці речі так само, як Squarespace спростив веб-сайти, а Canva зробить візуальний дизайн доступним для всіх?

Це не те …

Це не те …

Це не те …

Ми вважаємо, що це повинно виглядати набагато більше так:

Перевірте це самостійно на веб-сайті http://www.juiceanalytics.com/juicebox

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/maker-tools-information-workers-zach-gemignani/.

Zach Gemignani люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: