10 років технічного прогресу в галузі логістики всього за 6 місяців? Як щодо 20 в 12?

Подумайте лише про 2019 рік. Якби хтось, хтось, сказав би вам тоді про рік попереду, ви б красиво посміхнулись і закликали б вагон з м’яким вагоном забрати їх. Ми всі бачили кумедні (в той же час сумні) меми про безлад, у якому ми всі перебуваємо. Для передачі Джейку Тепперу CNN інформації, як в економіці США, так і в політичній ситуації, “… гарячий безлад, всередині сміттєвого багаття, всередині аварії поїзда “. І для протоколу, я думаю, що країна буде продовжувати економічно дестабілізуватися до кінця 2021 року, можливо, і далі.

Але ця стаття не стосується економіки США та наших змін у економічному виборі та поведінці. Не йдеться і про потворну політичну ситуацію. Мова йде про всі можливості, які відкрились їм, незважаючи на них, – і про надзвичайну стійкість логістичного підприємця.

Те, на що раніше йшло 10 років, пришвидшило час – і стиснуті розчини перетворилися на те, що здається морганням ока. Так – технологія логістики та вантажоперевезень досягла величезних успіхів лише за 6 коротких місяців 2020 року.

Якщо ви читаєте це, ви, ймовірно, берете участь у логістиці, вантажоперевезеннях або діяльності в ланцюгах поставок (якщо ні – ласкаво просимо!). Вам також, мабуть, доведеться також навчитися кільком речам. Ще ніколи в історії людства не було такого короткого проміжку часу, який передбачав такі відчайдушні економічні заходи, негайні потрясіння та наслідки пошуку технологічних рішень. У той час, як у попередніх галузевих проблемах, можливо, було 2 чи 3 життєздатних випробуваних рішення, тепер, схоже, у них є ще 30 від нетерплячих бобрових технологів, які хочуть сказати вам, чому старий спосіб минув свою віртуальну продажну дату, і чому їхній новий спосіб єдиний шлях вперед.

Давайте пограємо, щоб визначити різницю. Подивіться на графіки нижче і переконайтеся, що ви можете помітити непарний.

Вітаю. Ви це помітили. Так, це не красиво. Але, це змінило спосіб ми всі думаємо про … ну, все. Зміна робочих місць, продуктивності праці та нашого суспільства “виграш-програш” також призвело до відчайдушної сприйнятливості до готовності прийняти – і навіть шукати – технологічні рішення, щоб компенсувати цю різницю.

Раніше йшли роки, щоб змусити людей прийняти новіші та кращі способи робити щось, особливо в старих та більш укорінених галузях, таких як вантажоперевезення та логістика. Чорт візьми, до березня 2020 року здавалося, що люди навіть не хочуть змінюватися, навіть якщо знали, що це добре для них.

Потім, пандемія потрапила. І, подібно до міграції Серенгеті у 2 мільйони гну, здавалося, всі усвідомлювали – одразу – що найкращий шанс на виживання – це переобладнання себе та своїх компаній та перехід на зелені пасовища. Компанії по-новому подивились, як вони вирішують давні проблеми, і швидко зрозуміли, що рішенням цієї проблеми є інновації та впровадження технологій.

Перша серйозна зміна була змушена для більшості населення за лічені дні. Нам довелося працювати вдома – або, принаймні, далеко від інших. Це означало значний перехід до веб-технологій та відходу від старих рішень на базі клієнт-сервер. Телефони стали @Zoom. TMS став @AscendTMS. Зв’язок став @Slack.

Як тільки всіх влаштували і встановили вдома, ми, здавалося, були дуже раді швидко прийняти наступну хвилю руйнівників. Конференція стала @Freightwaves вдома, програми продажів та навчання стали @GoToWebinar, робочий обід (а часто і вечеря) став @Uber Eats, а ділові зустрічі стали @ будь-ким на екрані вашого ПК. Ми охоче винайшли своє робоче життя, бо просто не було іншого вибору, якщо ви хочете зберегти свою роботу.

Результатом стало те, що ми відразу стали більш продуктивними. Ми працювали під час, колись їздили до офісу, і працювали, коли о 17:00 мовчки проскакували повз. Додайте весь цей новий час до нових технологічних інструментів, які ми були змушені застосувати, і ми стали суперефективними та надпродуктивними людьми. Єдине, чого не вистачало, це компанія, яка випустила накидку супергероя.

Звичайно, сумним фактом є те, що тобі потрібно було бути більш продуктивним, щоб компенсувати всіх тих бідних душ вище, яким вручили рожеві шматки або переселили.

Цей зсув привів нас до наступного, можливо, навіть більш важливого етапу впровадження логістичних технологій. Ми вже бачимо нові «розумні» дошки завантаження від таких, як @KeepTruckin, переосмислення видимості вантажу та інструменти планування вільного призначення від @FourKites, обробка платежів без людей від @TriumphPay, повністю безпаперова обробка вантажів від @Transflo , миттєва цінова пропозиція та бронювання від @UberFreight та @CONVOY, миттєвий персонал від @Lean Staffing Solutions, автоматизована автоматизована робота (RPA) від @Hubtek та миттєве безпаперове страхування на вимогу від @UPS Capital та @LoadSure. Найкраще, ВСІ ці нові технології працюють над тим, щоб зменшити наші колективні витрати на ведення бізнесу, і, напевно, вони в основному орієнтовані на тих, хто цього найбільше потребує – меншу або середню компанію.

Всього за 6 коротких місяців ми легко бачимо 10+ років технологічного прогресу. Насправді, я також не думаю, що це зупиниться. Так, у цьому часом жорстокому процесі знайдуться переможені. Завжди буває, коли зміни відбуваються так швидко. Як видно з графіків вище, люди залишаються осторонь. Але для тих, хто хоче застосувати всю цю нову технологію, також буде багато переможців.

Ми вже бачимо засновані компанії, і нові учасники поєднують свої навички в безлічі способів запропонувати більш комплексні логістичні рішення, які вигідні нам усім. Гроші вливаються в тих початківців, які обіцяють, а ще швидше в тих, у кого є клієнти та продажі. Більше того, якщо ви достатньо кваліфіковані, щоб отримувати прибуток, ви можете очікувати, що ви побачите несамовиті гроші від VC та PEG, які шукають прибутку.

Зараз найцікавіше питання – як найбільші та провідні діючі компанії в галузі відреагують на всі ці зміни. Багато книг було написано про дурне огидність та наслідки випорожнення колись корпоративних гігантів. Подумайте про Блокбастер проти Netflix. Ми всі знаємо цю історію та те, як Блокбастер відкинув Netflix як “маленьку, незначну та короткострокову загрозу”. Блокбастер зник просто тому, що Netflix знайшов кращий, простіший і швидший спосіб поставити ТОЧНО той самий продукт – і Блокбастер зробив фатальну помилку, звільнивши їх.

Тож як традиційні лідери нашої галузі відреагують на цю зміну? Деякі, такі як @CH Robinson, реагували швидко та рішуче у відповідь на конкурентний тиск та розгорнули декілька інвестицій та рішень під керівництвом технологій. Я впевнений, що багато інших традиційних лідерів застарілих рішень, таких як @DAT Solutions, @Truckstop, @Comdata, @Wex та @Trimble, – усі по колінах у своїх власних стратегічних зустрічах, які зосереджуються на тому, щоб зупинити новачків у прийнятті своїх клієнтів.

Це все чудова новина для тих, хто займається вантажними перевезеннями, якщо ви готові адаптуватися до того, як світ змінився за останні 6 місяців. І я не був би здивований, якщо ми побачимо ще 10 років технічного прогресу протягом наступних 6 місяців.

Це вражаючий прогрес!

Тім Хігхем – генеральний директор AscendTMS (www.TheFreeTMS.com). З ним можна зв’язатися за адресою thigham@InMotionGlobal.com.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/10-years-logistics-tech-progress-just-6-months-how-20-tim-higham/.

Tim Higham люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: