AnzoGraph DB: Графічна база даних Analytics для AI та Advanced Analytics – нова можливість для розробників програмного забезпечення.

Від команди, яка розробила Netezza та базову технологію Redshift, ми пишаємось тим, що пропонуємо безкоштовну пробну версію AnzoGraph DB, масивної паралельної бази даних розподілених графіків, створеної спеціально для гармонізації, виявлення та аналізу даних.

Бази даних графіків швидко приймаються. Дані продовжують зростати разом із неструктурованими та різноманітними структурованими даними, що швидко зростають. Графічні моделі даних забезпечують гнучку інфраструктуру для швидкої гармонізації різноманітних даних. Крім того, це допомагає, що більшість технологій обробки тексту та природної мови використовують RDF, графічний формат даних, для обробки даних. Графічні бази даних, такі як БД AnzoGraph, спочатку підтримують такий формат даних, одночасно підтримуючи традиційні формати даних. AnzoGraph DB базується на відкритих галузевих стандартах, стандартах RDF / SPARQL та (незабаром) стандартах OpenCypher, щоб легко працювати з різними технологіями та партнерами.

Хоча дотримання стандартів важливо, ажіотаж навколо БД AnzoGraph пов’язаний із масштабом, швидкістю, універсальною аналітикою та здатністю масштабувати інфраструктуру в міру зростання потреб бізнесу.

Хоча нещодавно AnzoGraph DB стала автономною пропозицією, вона впродовж багатьох років створює масштабні аналітичні проекти для графіків. AnzoGraph DB була впроваджена та перевірена у виробництві на великих підприємствах як частина Anzo, шару тканини даних для управління даними та аналітики різноманітних даних у масштабі великих даних.

Ми провели порівняльний аналіз DB AnzoGraph за допомогою тесту Lehigh University Benchmark (LUBM) з одним трильйоном тричі. Ми виявили, що DB AnzoGraph, яку тоді називали Anzo Graph Query Engine, виконується в 113 разів швидше, ніж будь-яке раніше повідомлене рішення, що працювало з тим самим тестом. (Див.: Бенчмаркінг у трильйони-тричі). Починаючи з цього еталону, ми значно покращили продуктивність, а наш останній аналіз порівняльних показників (див .: AnzoGraph Benchmarks) продемонстрував до 200 + х швидшу продуктивність аналітики.

Це досягнення сигналізує про зміну парадигми, при якій база даних графіків швидко виходить за межі нішевого ринку “проблем з графіками”, забезпечуючи ефективну обробку різноманітних даних у масштабі, для вирішення повсякденної бізнес-аналітики та надання більш багатих, кращих та швидших аналізів на основі машини.

AnzoGraph DB призначена для інтерактивного аналізу широкого обсягу даних. AnzoGraph DB не тільки може виконувати надшвидкі навантаження даних та аналіз BI-даних у стилі сховища даних на різноманітних даних, але дозволяє користувачам виконувати графічні алгоритми, аналітику наукових даних, виведення даних та розробляти власні алгоритми для інших, щоб використовувати їх та робити їх доступними на AnzoGraph БД.

AnzoGraph DB лінійно масштабується. Якщо ви маєте справу з більшою кількістю даних або хочете збільшити швидкість / продуктивність, ви можете додати більше серверів, щоб отримати таку продуктивність. Більшість баз даних графіків є графічними системами OLTP. Коли сервери додаються в ці системи, дані копіюються на декілька серверів для поліпшення географічного або користувацького покриття. Якщо вам потрібна більша продуктивність або вам потрібно обробити більше даних, вам потрібно перейти на більшу, потужнішу систему. AnzoGraph DB – це графічна система OLAP. Масштабування серверів дозволяє покращити швидкість, продуктивність та збільшити обробку даних. Ця можливість є дуже цінною для компаній, які хочуть будувати свою діяльність. Вони можуть починати з малого, керувати витратами та масштабами у міру зростання потреб бізнесу.

Як компанії використовують AnzoGraph DB? БД AnzoGraph вже використовується як частина Anzo для проведення відкриття та аналітики між пов’язаними різноманітними наборами даних. Приклади використання включають виявлення та аналіз наукових даних, аналітику шахрайства, виявлення та аналіз клінічних даних, виявлення та аналіз метаданих, основних даних та даних екземплярів по всьому підприємству, серед інших випадків використання.

Кілька партнерів почали використовувати БД AnzoGraph для AI та машинного навчання. Перегляньте запис Parabole.ai на веб-семінарі за допомогою DB AnzoGraph для когнітивної аналітики, щоб впорядкувати дослідження інвестицій ESG менеджерами фондових фондів. (Див.: Дослідження інвестицій у стійкість із використанням когнітивної аналітики)

Ми розглядаємо AnzoGraph як обов’язкову пропозицію для розробників та постачальників рішень, що надають рішення для аналітики та управління даними та шукають пропозицію мати справу з графіком у масштабі підприємства.

Дізнайтеся більше та підпишіться на безкоштовну 60-денну пробну версію з підтримкою на https://www.cambridgesemantics.com/product/anzograph/

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/anzograph-free-preview-aws-best-in-class-real-time-analytics-prasad/.

Alok Prasad люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: