Il Мінімальний життєздатний продукт у 4 рудах

ВИКЛИК: як об’єднати навички щодо мінімального життєздатного продукту лише за 4 години уроків, які проводитимуться в Інтернеті, а не в класі (завдяки коронавірусу) для 60+ студентів B4i, шлях для нових стартаперів в Університеті Бокконі? Але перш за все, як вам вдається не давати їм спати перед екраном весь ранок суботи з цією темою?

Мені знадобилося багато днів, щоб зібрати всі фрагменти матеріалів, простежити свій досвід стартапера між перемогами і невдачами, згустити те, що я знаю про те, як швидко та швидко оцінити бізнес-ідею, мінімізуючи ризики.

Коли я багато років тому читав і читав курси теорії стартапів, мені подавали різні концепції як абсолютно правильні чи неправильні. Після багаторічної практики я виявив, що багато з них не завжди бувають чорними чи білими. Вони не завжди стосуються всіх випадків.

На мій погляд, Мінімальний життєздатний продукт – це як консоль, яка може мати кілька важелів, що мають значення від нуля до одного, і можуть мати тисячі проміжних позицій. Ось чому важливо розпочати з питань. Але як їх робити? Кому? Скільки це коштує? Коли? Де це? Як проаналізувати результати? Як побудувати свою консоль? Скільки важелів він повинен мати? Як їх встановити? Як визначити, чи результат є найкращим, що ви могли отримати? Як ви знаєте, коли пора додати більше важелів? Звідки ти знаєш, коли настав час зайнятися серйозністю? Як зрозуміти, якщо результати говорять нам, що це була просто помилка?

Вийшло близько 130 слайдів. Теорія та практика MVP для стартапів на ранніх стадіях. Як довести, що товарний ринок підходить, і зробити це за дуже короткий час.

Ранок буквально пролетів для мене (я сподіваюся і на них!) І це був мій особистий рекорд: найдовший єдиний урок, який я коли-небудь викладав самостійно. Я був дуже схвильований.

Студенти завжди уважні, цікаві та конкретні. Завжди готовий задавати питання, щоб поглибити кожну концепцію, кожну кому. Група студентів, справді зголоднілих до знань, охочих їх зробити, сповнених рішучості. Було кілька запитів на подальше вивчення їхніх конкретних випадків після уроків. Яке задоволення!

Похвала команді # Bocconi4innovation, яка все організувала, а також швидко знайшла дійсну альтернативу незручностям, спричиненим надзвичайною ситуацією з коронавірусом!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/il-minimum-viable-product-4-ore-jegor-levkovskiy/.

Jegor Levkovskiy люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: