Використання потужності обчислень на межі для IoT

Сучасний ландшафт Інтернету речей (IoT) дико розширюється – все, від підключених домашніх посудомийних машин до машин на автомобільних заводах та мобільних пристроїв, що продаються в магазинах, – і це змінює спосіб роботи приватних осіб та бізнесу. Кожен із цих підключених пристроїв має унікальну вимогу до продуктивності, яка не передбачає буферизації та затримки. IoT сьогодні працює від хмари, але хмара все ще зазнає проблем із підключенням до мережі та потенційним погіршенням продуктивності. Хмара ніколи не була розроблена для обробки перевантаження смуги пропускання, яку створює IoT. Крім того, часто дані, що генеруються цими пристроями, марні, якщо їх не проаналізувати за частки секунди, прямо там, на краю.

Як перший користувач зміни SD-WAN, я на власні очі побачив, як сьогодні підприємства стають все більш залежними від обчислювальної потужності та розробки кращих технологічних пристроїв. Завдяки інтеграції інтелекту в кожен пристрій, до якого ми торкаємось, кожне підключення та обчислювальні вимоги є критично важливими. Дані, які ми створюємо у нашому світі IoT, трапляються на межі. Сьогодні він передається через мережу в центр обробки даних, обробляється і відправляється назад до краю для доставки користувачеві. Але цей метод потоку даних у режимі реального часу вже не скорочує його для бізнесу. Уявіть собі виробничий завод, який має сотні автоматизованих машин, які запускають сотні точок даних для сотень завдань – недостатньо пропускної здатності, щоб підтримувати постійне передавання даних до центру обробки даних і назад до краю, щоб забезпечити справжню продуктивність у реальному часі. Більшість організацій сьогодні не мають можливості обробляти великі дані на межі, оскільки їм не вистачає обчислювальних потужностей та ресурсів, необхідних для машинного навчання.

Розглянемо роздрібний магазин як приклад. Сучасний інтелектуальний світ IoT використовує маяки для повсякденних покупок. Маяки пінгують пристрої, які знаходяться в зоні дії, і які генерують дані. Вони запускають аналітику, щоб визначити найбільш підходящу рекламу чи рекламу та доставити її покупцеві в режимі реального часу. Оскільки середня тривалість уваги споживачів зменшується на 88% на рік, будь-який проміжок обробки даних або затримка споживача може призвести до втрати доходу. Це не залишає багато місця для відправки даних на милі до обробки в центрі обробки даних, просто щоб втратити клієнта в режимі реального часу.

Я вважаю, що для компаній дуже важливо розумно інтегруватися та планувати майбутнє інтегрованої мережі. IDC прогнозує, що до 2020 року “витрати ІТ на інфраструктуру краю становитимуть до 18% від загальних витрат на інфраструктуру Інтернету речей, зумовлені розгортанням зведених систем ІТ / ОТ, які скорочують час до вартості даних, зібраних з їх підключених пристроїв”. Це означає, що більше не зосереджуватись на окремих функціях на краю, а консолідуватися і поступатися Інтернету речей. Маршрутизатори, комутатори та функції краю – це лише початок для ребер мережі. Незабаром, я вважаю, буде фізична обчислювальна потужність на краю, у комплекті з віртуальними машинами на фізичних стеках апаратного забезпечення, які забезпечують обробку та обчислення потужності пристрою безпосередньо у вашому магазині, офісі чи на місці.

Підготовка до цього нового способу крайових обчислень може бути страшною. Чим більше автоматизації та інтеграцій ми включаємо в нашу мережу, тим більше ми відчуваємо, що відмовляємося від контролю. Але це не повинно бути так. Оскільки підприємства розглядають альтернативи статус-кво, починати слід з кількох місць. Я бачив, як простір SD-WAN набуває більш широкого поширення; IDC прогнозує, що до 2021 року це галузь становитиме 8 мільярдів доларів. Я вважаю, що постачальники послуг, які хочуть запропонувати клієнтам можливість розгортання хмари у своїх мережах, рухатимуться до інших платформ віртуалізації мережевих функцій (NFV).

Є кроки, які ви можете зробити самостійно, щоб підготуватися до змін. Спочатку ознайомтесь із наявними варіантами оператора. Ви хочете дізнатися, чи існують нові або більш ефективні варіанти підключення, які дозволяють покращити продуктивність без високої ціни. Також подумайте, чи зараз у вас фізичні чи віртуальні пристрої на межі. Перш ніж переходити на більше віртуальних платформ, подумайте, скільки часу залишилося для того, щоб знайти повну вартість цього обладнання, перш ніж усувати його.

Я вважаю, що наступна еволюція мережі буде такою, що не потребує центру обробки даних, не потребує віддаленої інфраструктури і не покладається на архітектуру “один на один”. Звучить щось на кшталт 1990-х, правда? Тоді, коли в наших офісах були серверні шафи і ми запускали всі наші програми локально. Але це наступна фаза хмари. Підключення до центру обробки даних стає в минулому, оскільки обчислювальна потужність знаходиться там, де вам це найбільше потрібно – на межі вашої мережі.

Розуміння наступної еволюції хмари означає розуміння того, що життя в центрі обробки даних не стає всім і кінцем. Компанії вимагають обробки даних у реальному часі та результатів з часткою часу відгуку, який вони отримують зараз. Переміщення обчислень до фізичного краю означає, що мережа країв стає набагато сильнішою, набагато гнучкішою та стабільнішою.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/harnessing-power-compute-edge-iot-frank-cittadino/.

Frank Cittadino люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: