Відеомаркетинг для здоров’я: зміцнення довіри та зростання потенційних клієнтів за межі YouTube.

Ніколи не було простіше спілкуватися, але важче, ніж будь-коли, встановити зв’язок. Коли Snapchat, одна з найбільших оцінок технологій нашої ери, будує свою модель комерції на повідомленнях, які є не лише тимчасовими, але й зникають, ми маємо поставити під сумнів, чи простота спілкування зараз перевершує обговорення того, що ми надсилаємо.

Можливо, це примха, можливо, це не так, але всі добрі стосунки будуються на довірі та повазі, а орієнтація в пустелі Інтернет-контенту та відокремлення фактів від вигадки ніколи не були важливішими з огляду на величезну кількість вмісту та повідомлень, які ми зараз, як очікуємо, перетравлюємо щодня. Вміст потрібно розглядати так само, як і надійний. Особливо це стосується охорони здоров’я та медичної інформації, де неправильні поради чи дезінформація можуть мати далекосяжні та серйозні наслідки. Чому можна довіряти і де можна довіряти?

Інтернет вже не зароджується, і підприємства намагаються адаптуватися до мінливих вимог та очікувань дедалі більш непостійної та розсеяної аудиторії.

Люди хочуть варіанти, вони хочуть точну інформацію, яка є специфічною для них, і вони хочуть її швидко. Традиційні моделі цифрового маркетингу не працюють самі по собі, і налагодження стосунків з аудиторією є єдиним шляхом.

Ажіотаж навколо відео не є новим, але використання відео за межами Skype або YouTube, безумовно, є, особливо в галузі охорони здоров’я. Компанії, які цінують важливість довіри, можуть залучити більше відповідних пацієнтів, коли вони вже приходять до них, розуміючи свій бізнес. Це потужно. Медичні компанії, які вбудовують лідерські позиції щодо відеоіндустрії у свій ширший маркетинг та масштабно інтегрують це в свої кампанії та власність в Інтернеті, пожинають плоди більш обізнаних, зацікавлених та уважних пацієнтів. Усі перемагають.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/health-video-marketing-building-trust-growing-leads-beyond-beavan/.

Sam Beavan люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: