Дозвіл на роботу та віза – Підземна економіка в морі талановитих людей

Питання: Як ви називаєте людину в США, яка має талант у галузі наук, мистецтв, освіти, бізнесу чи легкої атлетики?

Відповідь: Інопланетянин надзвичайних здібностей.

Це насправді технічний термін, наведений на вашій візі, і хлопчик, який привілей отримати таку візу. Насправді, в наші дні отримати візу в будь-якій великій країні є дещо тріумфом. У наші дні глобальна робоча сила, яка претендує на роботу там, де вони хочуть і де бізнес, гаряче обговорює візи. Отримати візу в бажаній країні може бути набагато складніше, і в епоху, коли географічні межі стають менш актуальними для глобальної робочої сили, доводиться дивуватися, чому ділові візи на тривалий проміжок часу отримати не простіше .

У США, як кажуть, вигідна віза для кваліфікованих мігрантів H1B, на яку щорічно надписують заявників, перебуває на вогневій лінії під керівництвом обраного президента. Трамп. Щороку процес подання заявки на H1B відкривається на початку квітня. Виділення 85 000 віз відбувається лише через 5 днів. Через надмірну підписку уряд потім перетворює цей процес на лотерею, що вкрай ускладнює людям планування своїх робочих зобов’язань. Звичайно, в США існують інші візи, але ця віза є найбільш актуальною для переважної більшості кваліфікованого персоналу, який бажає в’їхати до США та працювати. якщо вам не вдається отримати одну з цих віз, вам доведеться звернутися до внутрішньофірменного переказу L1 або підприємницької візи (якщо ви відповідаєте критеріям) або просто одружитися, щоб отримати візу! Ви також можете мати дитину в країні, що також полегшить отримання візи для проживання!

Значна частина кроків громадян Великобританії щодо підтримки Brexit відбулася завдяки імміграційній політиці. На жаль, бажання відмовити “небажаним” іммігрантам приїжджати до Великобританії може призвести до набагато більшої стурбованості кваліфікованих та сімейних заявників віз, які можуть зіткнутися з боротьбою за отримання взаємних прав на роботу та проживання в ЄС.

Це не тільки США та Великобританія. Багато інших країн здійснюються. тобто британці, які бажають переїхати до Австралії чи Нової Зеландії, або навпаки. Люди в східних країнах, які бажають отримати кваліфіковані візи в західних країнах, безумовно, стикаються з боротьбою за певних обставин, враховуючи події, що відбувалися у всьому світі протягом останніх кількох років. Отже, людям у всьому світі, які бажають подорожувати по всьому світу та стати громадянами світу, які працюють у багатьох місцях, щоб розширити свій особистий та кар’єрний досвід, ці затискачі Visa заважатимуть можливості вільно пересуватися та працювати в країнах світу.

З іншого боку, закриття віз у всьому світі також означатиме, що місцеві таланти можуть мати більше можливостей за умови відсутності іноземних працівників, які приїжджають на роботу.

Одне можна сказати точно: робоча віза та вид на проживання – це валюта, яку смакуватимуть багато людей у всьому світі. Віза або право працювати в тій чи іншій країні надає варіанти. Варіанти, які бажатимуть багато людей у майбутньому.

Найкращі поради щодо отримання робочої візи в будь-якій країні:

1 Народитися в правильній країні! Сумно говорити, що це справжня вигода.

2 Поженись добре! Шлюб все ще залишається способом отримання візи на тривалий термін.

3 Станьте підприємцем. Це найпростіший спосіб купити візу в більшості країн.

4 Знайти спонсора. Пошук бізнесу, який буде спонсором вашої візи для працевлаштування.

5 Будьте туристичним працівником. Працюйте 3 місяці, а потім вирушайте з країни на перерву, а потім повертайтесь! Ви були б здивовані, скільки людей це робить. Просто стежте за податковими наслідками!

Якщо цього не вдасться, якщо ви хочете стати інопланетянином, станьте придатним іноземцем, ставши здатними та талановитими в певній області. Бути освіченим, навчатися, вчитися. Люди, які спеціалізуються на певній галузі торгівлі чи галузі праці, завжди матимуть перевагу отримувати право переходу на роботу.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/work-permits-visa-underground-economy-sea-talented-individuals/.

Richard Bray люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: