Збагачення досвіду користування Back4app

Зростаюча популярність служби створення та розміщення API Back4app чітко вказує на те, наскільки успішно вона виконує свою місію – надавати розробникам та підприємствам інструменти, необхідні для швидшої та економічнішої роботи. Зараз потрібно лише п’ять хвилин, щоб перенести API з платформи розробки Parse на сервер Parse, і користувачі можуть легко створювати та розміщувати всі види API для Інтернету, мобільних пристроїв та Інтернету речей без зайвого кодування.

Ці можливості скоротити час розробки на цілих 80% та різко скоротити пов’язане з цим обладнання та витрати на технічне обслуговування обумовлюють значну частину привабливості Back4app, але ресурс набагато більше. Користувачі Back4app особливо цінують його унікальну функцію оптимізації індексу, що покращує продуктивність, і цінують те, як захищають їх дані засоби резервного копіювання бази даних та додатків. Жоден інший ресурс розробки API не відповідає пропозиціям Back4app у цих важливих сферах. З наближенням дати закриття платформи Parse (28 січня 2017 р.) Ми очікуємо, що набагато більше розробників приєднаються до спільноти Back4app.

Нещодавні вдосконалення додатково покращують продуктивність back4app

Останні вдосконалення Back4app спираються на його успішну формулу спрощення завдань розробника API та надання всіх допоміжних елементів, необхідних процесу розробки. Таким чином, більше дорогоцінного часу розробників звільняється, щоб інвестувати в створення унікальних функцій, які відрізняють їх API від інших.

Спеціальна аналітика

Подібно до того, як виробники споживчих товарів дуже цікавляться тим, що опитування ринку розповідає їм про їх продукцію, розробники API хочуть повністю зрозуміти, як використовуються їх API. Back4app вже пропонує функцію Push Analytics, яка дозволяє розробникам відстежувати в реальному часі, що відбувається під час запуску їх програм. Подібним чином функція API Requests Analytics дає можливість відстежувати запити API у режимі реального часу та аналізувати дані API Request. Останнє доповнення до аналітичного набору інструментів Back4app називається Custom Analytics. Це дозволяє розробникам відстежувати довільні події, вимірюючи їх щодо автоматично захоплених даних синтаксичного аналізу.

Кілька користувачів на рахунках

Донедавна облікові записи Back4app були обмежені одним користувачем. Тепер можна додати додаткових користувачів до облікового запису, щоб члени команди розробників могли поліпшити свою співпрацю. Переваги співпраці та спільного доступу до всіх функцій Back4app потребують незначної деталізації; це робить команді набагато простішу ефективну роботу, коли вона має доступ до єдиного облікового запису, використовуючи власні ідентифікаційні дані користувачів.

Підтримка front end code

До недавнього часу Back4app надавав послугу веб-хостингу виключно для внутрішнього коду, що використовується для створення рівня доступу до даних програми. Тепер розробники коду інтерфейсу для шарів відображення або обробки можуть також поділитися перевагами планів веб-хостингу Back4app, наприклад, вони можуть скористатися економічними гнучкими планами, які можна легко розширити в міру розгортання проекту.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/enriching-back4app-user-experience-alysson-melo/.

Alysson Melo люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: