Зрілість розпізнавання зображень

Сьогодні ми багато говоримо про штучний інтелект, не завжди розуміючи сфери застосування, які часом дуже складні. Але ми часто забуваємо, що методи навчання програмному забезпеченню вже були в моді вже більше десяти років, особливо для розпізнавання зображень.

Зрілі технології, розпізнавання образів, навіть в даний час представлена у вигляді простої API, і багатьма різними постачальниками (Amazon Rekogniton, Google, Microsoft, Cloudsight, Clarifai …), і тому легко , що сьогодні ми можемо «хуей , автоматично аналізувати вміст користувача або автоматично позначати в ланцюжку менеджерів каналів власну природу класифікації.

Ця технологія широко використовується веб-гігантами, включаючи використання Booking.com для автоматичної класифікації зображень, пропонованих її постачальниками.

Ця технологія настільки зріла, що те, що мало існувати, нарешті існує 😉

Порівняльник!

Проект Cloudy Vision дозволяє протестувати власні фотографії за допомогою різних API розпізнавання зображень та отримати уявлення про те, який з них найкраще підходить для вашого бізнесу.

Розпізнавання предметів (машина, літак, повітряна куля, ручка …), розпізнавання кімнат (вітальня, ванна кімната, гараж …), розпізнавання соціальних ситуацій (обмінена посмішка, стійка, черга, банк …), що наші зображення можуть показати 100% автоматично просто дивовижна.

Подивіться порівняльний результат на деяких зображеннях, проаналізованих різними провайдерами розпізнавання зображень, усі оброблені Cloudy Vision.

З цінами, які дуже схожі, вам просто потрібно протестувати той, який найкраще відповідає вашим потребам у бізнесі, і використати їх API 😉

Безумовно, ера зрілості для цієї технології.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/maturit%C3%A9-des-solutions-de-reconnaissance-dimage-francois-liot/.

Francois Liot люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: