Кампанія для безпечних транзакцій

Як індіанці, ми не чутливі до певного соціального зла. Корупція. Придане. Чорні гроші. Ми бачимо їх часто, і все ж ми можемо насправді не обробляти їх, поки вони не завдадуть шкоди нам або нашим близьким безпосередньо. Я відчуваю, що існує ще одне соціальне зло, яке сильно замовчується та применшується промисловістю та ЗМІ: жахливі практики безпеки електронних платежів.

Коли я розмовляю про це зі своїми друзями, які користуються картками, я бачу той самий рівень байдужості, який можна побачити щодо корупції. Але раз у раз я розмовляю з кимось, хто мав вимагати відкликання платежу. Їх історія, звичайно, дуже різна. Вони швидко розповідають про біль слідчих питань, яких їм піддавали, і про незліченні старанні дії, які їм доводилося робити до того, як гроші знову з’являлися на їх рахунку. І набагато гірше, якщо вони подорожували або це були єдині гроші, які вони мали.

У Zeta ми дуже серйозно ставимося до безпеки. Ми не дозволяємо користувачам додавати гроші на свій рахунок Zeta без аутентифікації другого фактора (як правило, OTP, що надсилається банком користувача, як ICICI або SBI). І все-таки щодня ми отримуємо півдюжини повідомлень від наших користувачів, які повідомляють нам, що хтось обманув їхній PIN-код, OTP та дані картки, стягнув їхні картки та поповнив кошти на якийсь рахунок Zeta. Ми обробляємо десятки запитів на повернення платежів на день.

Чесно кажучи, набагато більше людей платить за допомогою карток, ніж кількість людей, які користуються Zeta. Якщо ми щодня бачимо стільки випадків шахрайства з картковими платежами, ми можемо лише уявити, скільки людей щодня через це втрачають гроші.

У своєму попередньому дописі, присвяченому безпеці платежів, я детально описав невпевненість у платіжних картках та те, як переважаюча практика принципово недолікова. Наприклад, нерідкі випадки, коли банки говорять таке:

Але кожен користувач знає, що не може здійснити транзакцію карткою в Інтернеті або в магазині, не надавши продавцю інформацію про картку або картку. Користувач має обмежений контроль над тим, де він вводить PIN-код, OTP або інші дані.

Це має змінитися. За замовчуванням користувачі повинні мати безпечні транзакції. Ніщо, про що користувач не просить поділитися, не повинно робити його вразливим до шахрайства.

Ми створили Zeta Super Card із цим основним правилом. Зараз ми зробили це доступним для всіх.

Суперкарта zeta з secureshield

Zeta Super Card – це передплачена картка, яку ви можете завантажити за власним бажанням. Він доступний у цифровій формі з моменту встановлення наших додатків для Android або iOS. Ви можете подати запит на отримання пластикової картки на нашому веб-сайті або через наші додатки.

Ви можете використовувати цю картку в Інтернеті для транзакцій електронної комерції або в будь-яких магазинах за допомогою машини, яка приймає картки MasterCard. Хоча він може працювати на будь-якій карті, що приймає продавця як будь-яку звичайну дебетову або кредитну картку, саме функція SecureShield Super Card робить її незрівнянно безпечнішою, ніж традиційні картки з магнітною смугою або чіпом з PIN-кодом.

Завдяки SecureShield ми забезпечили безпеку у ваших руках та забезпечили безпрецедентний контроль, який запобігає шахрайству з картками, не шкодячи вашій зручності. Він діє як пульт дистанційного керування для вашої картки. Ви можете будь-коли вмикати та вимикати свої картки. Коли картку вимкнено, жодні транзакції не відбуватимуться! Ви можете ввімкнути його, коли хочете заплатити.

SuperPIN

Ви можете використовувати динамічний SuperPIN замість традиційних 4-значних PIN-кодів. Це гарантує, що навіть якщо офіціант у ресторані промовляє / вигукує ваш PIN-код або камера відеоспостереження спостерігає, як ви вводите PIN-код, вам не потрібно хвилюватися. SuperPIN діє лише 2 хвилини і саме для однієї транзакції. SuperPIN буде доступний на вашому телефоні, навіть коли ви не в мережі. Ви можете безпечно здійснювати транзакції в будь-який час у всіх магазинах, що приймають картки.

LocationShield

Увімкнувши LocationShield, ви можете бути впевнені, що жоден шахрай не зможе здійснити транзакцію за допомогою даних вашої картки, навіть якщо ви ненавмисно поділилися ними по телефону або електронною поштою. Система дозволить здійснювати транзакції лише з близьких вам машин. Якщо ви перебуваєте в Бангалорі, і якщо шахрай у Мумбаї отримає дані вашої картки та OTP або PIN-код, він все одно не зможе здійснити транзакцію, використовуючи їх, якщо він також не знаходиться в Бангалорі. Незалежно від того, чи намагається шахрай здійснити транзакцію електронної комерції або операцію з обробленою картою на POS-терміналі, транзакція буде відхилена, і ви отримаєте повідомлення!

Проведіть пальцем 2Pay

Якщо ви здійснюєте транзакції на сайтах електронної комерції, ви будете раді дізнатися, що вам не потрібно чекати OTP і вводити свої паролі. На даний момент ви вже могли знати про вразливі місця цього процесу. За допомогою Swipe2Pay вам просто потрібно провести пальцем по безпечному діалоговому вікні, представленому Zeta на вашому телефоні, щоб завершити транзакції електронної комерції. Це швидко, зручно і шалено безпечно.

Традиційний PIN-код

Якщо ви все-таки хочете використовувати традиційний 4-значний PIN-код, ви можете зробити це з підвищеним рівнем захисту, який пропонує швидкий і миттєвий механізм зміни PIN-коду, доступний у вашому додатку.

Оцінка відстеження

SecureSheild також відстежує рівень безпеки ваших налаштувань. Ви можете налаштувати їх як завгодно і знати, наскільки захищена ваша картка, у будь-який момент часу.

Деякі з цих функцій безпеки є першими у своєму роді у світі. Але що ще важливіше, вони створені доброзичливими та простими у використанні не лише для таких людей, як наші друзі, але й для таких людей, як наші батьки та бабусі та дідусі, які не мають технічних нахилів.

Ви повинні почати використовувати Zeta Super Card над будь-якою іншою карткою, якщо ви дбаєте про безпеку своїх коштів. Ви також повинні подарувати його своїй мамі, татові, бабусі і дідусю чи будь-кому іншому, чиє фінансове забезпечення ви турбуєтесь. Отримайте свої картки вже сьогодні!

Приєднуйтесь до кампанії безпечних електронних транзакцій! #SecurityFirst @ZetaIndia

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/campaign-secure-transactions-ramki-gaddipati/.

Ramki Gaddipati люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: