Подорож засновників та отримані уроки.

У 2006 році я заснував компанію, що займається програмним забезпеченням, з кількома співробітниками, і в процесі створення та розвитку компанії я навчився кількох цінних уроків. у цій статті розглядаються п’ятірка найкращих.

Довіряйте своїм інстинктам

Коли ви будуєте свою компанію, вам потрібно приймати рішення. Іноді, приймаючи такі рішення, у вас немає попереднього досвіду, або коли ви звертаєтесь за порадою до своїх довірених радників чи членів правління, вони практично не допомагають. Врешті-решт ви повинні прийняти рішення, чим будете займатися. Це старе кліше, яким часто зловживають, але ви повинні довіряти своїм інстинктам. Там, де ваші інстинкти стануть в нагоді, – це оцінка прогнозів продажів, які надає ваша польова організація – чи отримуєте ви реалістичний прогноз від вашої команди з продажів на місцях, або вони просто повідомляють вам те, що ви хочете почути. Хто хоче сказати начальнику, що вони будуть сумувати за своїми номерами?

Довіртесь своїм інстинктам, коли цей голосочок у вашій голові каже вам передати придбання, основний контракт або стратегічний найм. Кожного разу, коли я йшов проти своїх інстинктів, я в кінцевому підсумку шкодував про це. Поганий найм або поганий контракт можуть завдати більшої шкоди вашій компанії і буквально призвести до неабиякого значного прогресу, який ви досягли у своїй молодій компанії.

Будь оптимістом

Не тільки будьте оптимістом, але й оточіть себе оптимістами. Ось у чому річ; коли ви коли-небудь бачили переможця, винесеного з песимізму? На мою думку, циніки та песимісти – люди, що бояться. Вони приховують свій страх, ставлячи все під сумнів і стоячи ні за що. Щоб бути зрозумілим, мій обов’язок номер один як генерального директора моєї компанії – це видалити отруту, яка проникає в компанію. Ви знаєте, про кого я кажу, людина, яка робить вигляд, що повністю відстає від команди, але швидко ставить під сумнів команду, коли щось піде не так.

“Жоден песиміст ніколи не відкривав таємниць зірок, ні плив у незвідану землю, ні відкривав нове небо для людського духу”. ―Хелен Келлер

Як оптиміст, це не означає, що ви не бачите викликів і / або проблем такими, якими вони є, – навпаки, ви бачите реальність ситуації чи виклику і атакуєте на неї з оптимізмом та цілеспрямованістю. Коли ви відкриваєте нову компанію, ви можете збирати капітал лише протягом перших 6 – 9 місяців для створення продукту, знаючи, що вам потрібно буде залучити більше капіталу, щоб випустити новий продукт. Коли ми будували мою компанію протягом перших 8 років, я завжди був оптимістичним, що зможемо зібрати необхідний капітал. Ми продовжили збирати понад 25 мільйонів доларів у друзів. Я можу сказати вам, що дуже рідко можна отримати капітал навколо своєї ідеї як песиміста – якщо ви не створюєте хедж-фонд для коротких акцій.

Слідкуйте за своїм баченням

Чітко дивіться у своєму баченні, а потім зосереджуйтесь на його досягненні. Справді чудові бачення вимагають часу, відданості та зосередженості. Поки ви будуєте свою компанію, багато хто розповість вам, що ви повинні робити зі своєю продукцією, свою стратегію виходу на ринок або як ви повинні мати справу зі своїми клієнтами. Якщо порада передбачає швидкий шлях, будьте стомлені – рідко бувають якісь скорочення до успіху. Якщо порада скомпрометує будь-яку частину вашого бачення, не бійтеся відкинути цю пораду. Є багато прикладів того, що бачення не реалізуються, оскільки керівництво та консультанти не відповідають баченню Компанії. Те, що я дізнався, – це кожен шанс, який я маю, повинен проповідувати наше бачення і зробити ще один позитивний крок вперед для досягнення нашого бачення. Непросто, але важливо для довгострокового успіху.

Помиляйся / Швидко вчись

Багато гуру керівництва говорять про “поворот”, коли ви будуєте свій бізнес. Я це називаю – ви зробили припущення щодо свого бізнесу, він не склався так, як ви думали, і тепер вам доведеться оговтатися від своєї помилки. Всім підприємцям повинно бути зручно робити помилки, оскільки ви будете робити їх на кожному етапі свого бізнесу. Ваш виклик полягає в тому, коли ви робите помилки, чи будете ви пилятись і пробувати щось нове, чи будете витрачати дорогоцінний час на огляд назад і вперед? Єдине, що вас повинно зацікавити, якщо ви помилитесь, – це те, що я дізнався, і як я можу використовувати це в майбутньому.

Помилка, яку я допустив, будуючи свою компанію, – найняти песиміста і поставити їх на керівну посаду. Розмірковуючи над цим сьогодні, вони явно не були лідером. Їм бракувало характеру, турботи про людей, яких вони мали вести, і чесності. Чи я бився над тим, як ця людина була частиною нашої компанії – можливо, трохи. Коли я роблю помилку при наймі, я довіряю своїм інстинктам і виходжу з компанії. Я довідався, що не можу тренувати або навчати недосконалої людини, незважаючи ні на що – вони повинні рухатися далі!

Не тримайтеся в офісі

Хочете дізнатись про свій бізнес, що роблять ваші конкуренти або чи прогноз продажів точний? Ще важливіше, чи хочете ви знати, що ваші клієнти думають про вашу компанію та її продукцію? Вийди з офісу. Я витрачаю краще, ніж 60% свого часу в дорозі або по телефону, спілкуючись зі своїми клієнтами, партнерами та продавцями. Часто дуже приємно чути, що ваша команда робить чудову роботу. Іноді ви чуєте, що не робите чудової роботи, або ви перепродали те, що може поставити ваш товар, або партнер відчуває, що ви не надаєте їм достатньої підтримки. Ви не можете це дізнатись, сидячи в офісі.

На початку цього року у мене була людина першого класу, яка сказала, що дуже важлива угода має бути закрита протягом найближчих 45 днів. Я подумав чудово, я подорожую близько там, де ця перспектива, я зупинюсь і подякую їм, що дали нам можливість. Після декількох спроб через мою “першокласну” торгову особу я дійшов до кінцевої перспективи, яка навіть гадки не мала, що їх купують протягом наступних 45 днів. Якби я слухав продавця і покладався на ту угоду, яка укладається, це суттєво вплинуло б на наш грошовий потік негативно. Як виявилося, продавця немає, і потенційний клієнт тепер є клієнтом. Я отримую більше ідей про те, як ми можемо краще обслуговувати наших клієнтів, залишаючись у дорозі.

Говорячи про це, я маю літак, щоб зловити … ..

Про автора: Стівен Коттон – засновник, голова компанії FireScope, Inc., що займається розробкою програмного забезпечення, що базується в Каліфорнії. Протягом останніх 30 років він брав участь у багатьох стартапах як засновник або генеральний директор. Він розпочав свою кар’єру банкіром. Стів влаштовує свій будинок у Південній Каліфорнії.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/founders-journey-lessons-learned-steven-v-cotton/.

Steven V. Cotton люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: