Провідне майбутнє роздрібної торгівлі

BayBridgeDigital входить до рейтингу «10 найбільш інноваційних постачальників цифрових рішень» 2019 року.

Сучасний бізнес працює у світі зростаючої складності, що характеризується більшими обсягами даних, швидшими циклами бізнесу та дедалі вибагливішими клієнтами. У цьому нестабільному кліматі традиційні бізнес-моделі, процеси та набори навичок можуть поставити компанію у невигідний конкурентний стан. Відповідаючи на це, багато підприємств починають проект цифрової трансформації, щоб допомогти їм стимулювати зростання доходів, покращити досвід клієнтів, підвищити продуктивність та керувати ризиками. Удосконалені вбудовані та хмарні рішення відкривають двері для абсолютно нових можливостей та можливостей для бізнесу практично в будь-якій галузі. Від усталених підприємств до спритних стартапів, компанії виявляють, що вони повинні переосмислити бізнес, як завжди, і сконцентруватися на цих нових рішеннях, які є ключем до допомоги їм у створенні інноваційних процесів та робочих моделей, які допомагають їм залишатися конкурентоспроможними.

BayBridgeDigital – це компанія, що змінює ігри, яка допомагає клієнтам у цифровій трансформації на Salesforce, CRM-платформах №1. Він поєднує організації, бренди, технології та людей шляхом трансформації, що керується дизайном, створюючи вражаючий досвід клієнтів та створюючи цифрові продукти для швидшого створення нового зростання та цінностей для бізнесу.

Компанію заснували піонери хмарних технологій Ален Аттіас – нинішній генеральний директор – та ветеран хмарної індустрії Гай Єрусалмі на простій, але руйнівної ідеї, новому підході до з’єднання людей та технологій.

Bayretail: провідне майбутнє роздрібної торгівлі

BayBridgeDigital – це наскрізний цифровий інструмент, який підтримує клієнтів від визначення стратегії до виконання на Salesforce та пропонує галузеві рішення для прискорення змін та постійних інновацій. З огляду на це, компанія розробила Bayretail, індивідуальне рішення для роздрібної торгівлі, щоб задовольнити свою мету.

BayBridgeDigital став першим і єдиним універсальним магазином для роздрібної торгівлі на Salesforce, а Bayretail розробив на платформі Salesforce. Bayretail є лідером єдиної комерції для всієї галузі. Він поставляється як рішення CRM на 360 ° на Salesforce, так і як мобільний додаток для клієнтського зв’язку, щоб допомогти торговим партнерам забезпечити персоналізоване обслуговування та безперебійний досвід роботи з клієнтами, що стосується оплати та мобільних платежів. На основі багатоканального огляду клієнта на 360 °, видимого на всіх рівнях організації (управління магазинами, спеціалісти з продажу), та вдосконалених функціональних можливостей, що стосуються клієнтів протягом усієї подорожі, Bayretail має намір трансформувати B2C, B2I та галузь ( Розкіш, мода, роздрібна торгівля, гостинність, делікатеси тощо).

Пан Аттіас каже: “Наше хмарне програмне забезпечення Bayretail, побудоване на платформі Salesforce, постачається із заздалегідь побудованими сценаріями та вдосконаленими функціональними можливостями AI, щоб допомогти компаніям дізнатися своїх клієнтів та розробити цілеспрямовані та відповідні маркетингові стратегії”.

BayBridgeDigital допомагає своїм клієнтам передбачити цифрову трансформацію, переробити свої процеси та побудувати підходи, орієнтовані на клієнта. Це також приносить інновації та стимулює зміни у їхньому бізнесі. Компанія повністю віддана успіху своїх клієнтів, і все, що вона робить, в кінцевому рахунку спрямована на задоволення споживачів.

Bayretail доступний на Salesforce Appexchange і узгоджується з дорожньою картою технологій Salesforce. Завдяки вбудованому AI, мобільному клієнтілінгу, мобільному пункту продажу та багатьом інноваціям, Bayretail прискорює час для роздрібної торгівлі та клієнтів B2I.

Посилання на відео: https://vimeo.com/356834684

Команда, орієнтована на клієнта

BayBridgeDigital послідовно навчає своїх людей та розвиває мультидисциплінарні навички, щоб зміцнити свою конкурентну перевагу та додати більшу цінність своїм клієнтам. Окрім цього, 55 клієнтів, які вже живуть із компанією, є найкращими відгуками для визначення конкретного позиціонування компанії. Компанії, що поєднують Advisory, Innovation і Product, – це компанії з гібридною ДНК, які можуть скористатися досвідом BayBridgeDigital і досягти успіху в цифровому світі.

Пан Аттіас каже: “Наші клієнти, як правило, цінують в основному наш продукт Bayretail, галузевий досвід та здатність до інновацій навколо знань клієнтів та персоналізованих подорожей”.

Далі він пояснює, що їхні замовники вибирають їх переважно з трьох причин:

Швидкість: швидкий час для оцінки. Це пов’язано з наслідками галузевих процесів, характерних для галузі.

Інновації: Постійне вдосконалення, оскільки воно щорічно запускає три випуски з постійним вдосконаленням та новими функціями.

Повернення інвестицій (ROI): Доведено покращення коефіцієнтів конверсії завдяки персоналізованим пропозиціям та знанням клієнтів.

Мотив компанії – перетворити цифровий простір у компанії в кожній галузі та довести їх цифрову трансформацію до успіху. Бізнес та людські цінності, які він несе, структурують його міцну корпоративну культуру, що робить зміну для своїх клієнтів, працівників та їхніх партнерів. Будучи компанією, орієнтованою на клієнта, вона вважає своїм першим значенням успіх клієнта.

Ален Аттіас каже: «Інновації – це головне, і ми інноваційні за дизайном. Дизайнерське мислення – наш повсякденний інструмент. ІВ – наше багатство. Платформа Salesforce та екосистема – це наші ігрові майданчики. Спільне використання та «Поверніть» – наша гордість. 1% нашого прибутку та 1% часу наших співробітників будуть присвячені некомерційним цілям та гуманітарним заходам “.

Підготовка до майбутнього

Найближчим часом компанія зосереджується на наданні клієнтам нових функцій та інновацій, які допоможуть їй стати найкращим та першим вертикальним галузевим рішенням для продажів. BayBridgeDigital прагне розширитися та мати глобальну присутність для підтримки клієнтів у всьому світі.

Пане Аттіас, “Ми будемо продовжувати вдосконалювати наші функції, щоб пришвидшити цифрову трансформацію наших клієнтів та досконалість багатоканальності за допомогою єдиної та інтегрованої платформи”.

https://www.apacbusinessheadlines.com/Digital-Operations-Management-Utility-web_version/BayBridgeDigital/

Поділіться

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/leading-future-retail-alain-attias/.

Alain Attias люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: