П’ять важливих кроків для управління культурою робочого місця в розподілених командах

Зараз багато людей-директорів та їх команди розробляють, як виглядає нова норма. у цій статті наводяться практичні поради щодо залучення людей та приведення їх у відповідність із вашою культурою протягом цього критичного перехідного періоду та пізніше.

Незалежно від того, чи знайомі ваші команди з дистанційною роботою чи вони роблять це в новій, вимушеній ситуації, ваша організація може отримати вигоду від кращої продуктивності, менших накладних витрат, меншої витрати часу тощо. І ваші люди можуть відчувати більше контролю, більше вибору щодо того, як і коли вони працюють, менше загальних клопотів, що в цілому призводить до збільшення задоволеності роботою. Однак, навіть якщо робота вдома є перевагою, це складно тримати людей залученими, зв’язаними та інформованими в довгостроковій перспективі.

1 чіткість мети, цінностей та „як ми тут робимо:

Якщо ваша культура раніше не була кристально чистою і добре вкоріненою, зараз саме час зробити це. Хорошою ідеєю зараз опитати своїх людей, щоб з’ясувати, як вони почуваються, та включити те, що вони розуміють, як представляє ваша організація. Ознайомтеся з результатами цієї консультації та співпрацюйте зі своєю найкращою командою, щоб визначити або перевизначити ваші цілі та цінності, роблячи їх простими, чіткими та незабутніми. Переконайтесь, що лідери та особи, що впливають на життя, підготовлені автентично, а потім розробляють план для вбудовування „хто ми є, чому ми тут і як ми робимо щось тут”.

2 чіткість і послідовність спілкування:

Перегляньте загальні повідомлення, які розсилаються «з головного офісу», і переконайтеся, що вони є послідовними, чіткими, коротшими та максимально точними (покажчик до деталей для тих, хто цього потребує). Вітайте нових людей на борту, готуючи їхніх колег з якоюсь інформацією “потрібно знати”, а також парою “цікавих фактів”, щоб створити інтерес, заохочуючи взаємодію з першого дня. Заохочуйте зворотний зв’язок – нова норма – це незавершена робота, і потрібно мати механізми, щоб люди могли сказати своє слово.

3 правильна технологія:

Налаштуйте технологію, яка дозволяє людям легко та просто спілкуватися та виконувати свою роботу. Переконайтесь, що люди знають, як ним користуватися, як проводити відеоконференції тощо. Це хороший час, щоб переглянути, що у вас є на місці, оскільки останні кілька років демонстрували шквал активності у сфері закупівель технологій. Тепер це слід оцінити, раціоналізувати та інтегрувати. Переконайтеся, що технологія людей існує, що дозволяє вам зрозуміти людину та допомогти людям керувати власним прогресом, розвитком, підтримкою добробуту тощо.

4 основні показники для відстеження та вдосконалення:

Перегляньте, як вимірюються ключові результати – це достатньо чітко і просто чи ваша організація страждає на параліч аналізу? Менше – це більше, тому співпрацюйте зі своїми відділами, щоб “те, як виглядає”, було зрозумілим та простим для вимірювання. Зробіть висновками нові входи в тому, що існує змінна форма “як і коли” все робиться до того, що насправді виробляється. Щоб це працювало, вам знадобляться три речі: чіткість того, що потрібно, довіра та хороші механізми самозвітування.

5 захист та підтримка психічного благополуччя:

Коли ми починаємо виходити з кризи Covid-19, останні прогнози свідчать про те, що смертність від проблем психічного здоров’я може змагатися зі смертю безпосередньо через сам вірус. Тому надзвичайно важливо, щоб керівники людей зараз обмірковували, як вони збираються піклуватися про робочу силу майбутнього. Йдеться не лише про надання безлічі рішень, необхідний більш надійний, діагностичний підхід. Ознайомтеся з Wellbee, щоб отримати докладнішу інформацію та елегантне, миттєве та економічне рішення самообслуговування.

Реалізуючи цей п’ятиступінчастий план, зайнятий керівник людей зробить деякі позитивні та практичні кроки для вирішення проблеми управління культурою робочого місця та захисту працівників у часи великих змін.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/five-essential-steps-managing-workplace-culture-teams-jane-sunley/.

Jane Sunley люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: