Розгляньте блокчейн, Думай нелінійно!

Уявіть собі автономний автомобіль – керований алгоритмом і працює в хмарі. Він забирає і скидає вас і отримує зарплату. Частина свого заробітку машина використовує на пальне та обслуговування. Поступово він заробляє достатньо, робить замовлення на інший автономний автомобіль і продовжує додавати. Ми передбачаємо мільярдний бізнес – першу автономну компанію у світі, яка належить не людям, а машині чи це алгоритм?

Незважаючи на те, що вищезазначене оповідання звучить далеко не розтягнуто або, можливо, трохи страшно, факт полягає в тому, що воно дуже велике у сферах можливостей. Ми швидко переходимо до автономного світу. Машини, процеси, системи, організації або їх частини, які працюють автономно, виводячи продуктивність в іншу площину. Ми станемо свідками гіперпов’язаного світу з інфраструктурними основами, які вплітають довіру, консенсус, простежуваність, безпеку та надійність у саму тканину автоматизації. Будь-яка машина, система, процес або люди можуть будувати надійні мережі з будь-якою іншою організацією, на відміну від сьогодні, коли інновації відбуваються у вибраних приватних мережах довіри. Електронні та інтелектуальні контракти ляжуть на основу безшовних транзакцій між людьми та машинами, а також між машинами!

Продовжуйте читати оригінальну статтю за адресою http://www.cxotoday.com/story/consider-blockchain-think-non-linear/

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/consider-blockchain-think-non-linear-puneet-gupta/.

Puneet Gupta люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: