Три секрети, як розблокувати ціннісну пропозицію та змусити її працювати

Нещодавно мені нагадали, як важко може бути правильно висловити пропозицію щодо вартості, особливо для нового руйнуючого бізнесу або нового підрозділу базового бізнесу. Я думаю про це як про один із тих старих головних кодових замків, який має три різні цифрові коди з номерами від 1 до 40, і про те, як ви повинні отримати всі три числа по черзі, обертаючись за годинниковою стрілкою та проти годинникової стрілки, щоб розблокувати його. Навіть якщо я знаю правильну комбінацію, це може зайняти мені кілька спроб, що я вважаю принизливим досвідом. Але в більшості випадків, коли ви замислюєтесь про нову руйнівну бізнес-модель, ви не знаєте коду. Насправді ви навіть не знаєте першого числа. Все, що вам потрібно продовжувати, – це розуміння проблеми, властивої певній галузі, про яку, за вашими інстинктами, можна вирішити унікальним і новим способом.

Отож починається виклик.

(Просто примітка: якщо ви знайдете, як розшифрувати головний замок, коли не знаєте коду, це робить його дещо складнішим. WikiHow говорить слухати клацання і рахувати п’ять цифр вперед, починаючи за годинниковою стрілкою, а потім проти годинникової стрілки, потім знову за годинниковою стрілкою. Я спробував зламати код на старовинному майстер-замку в будинку, для якого я не знав комбо. Я спробував формулу WikiHow, і вона не спрацювала для мене, навіть зробивши кілька спроб, тому що, як і почати нову ділову пропозицію або спробувати вирішити велику проблему, це далеко не легка справа. Але це підводить мене до мети цього блогу – це наголосити на тому, що ви маєте це в собі, щоб створити надзвичайну творчість, необхідну для того, щоб зрозуміти, як обійти різні перешкоди та подолати блокування, коли йдеться про інновації, що руйнують нові бізнес-моделі.

Вам судилося це зробити, як би важко це не було.

Добре, але як ви пробиваєтесь до рівня ясності – того моменту еврики, – який не тільки дозволяє вам відкрити цей головний замок, але найголовніше, щоб отримати достатньо стабільний прибуток для підтримки бізнесу, поки ви перебуваєте в процесі революціонізуючи це? Іншими словами, хоча ви можете думати, що вам вдалося отримати ціннісну пропозицію абсолютно правильно, як каже мій бізнес-партнер Пол, якщо люди не перебирають один одного за товар чи послугу, яку ви берете, у вас її немає правильно, або ніхто не дбає про ціннісну пропозицію. Ну, ось декілька прийомів, які постійно працювали для мене (маючи на увазі, це деякі інструменти, якими я користуюся, але, можливо, не підходить для всіх або застосовується в кожній ситуації).

1 Зробіть місце для своєї ТВОРЧОЇ МУЗИ

Творчість є попередником інновацій. Але творчість не пов’язана з бурхливим шаленим графіком, коли ви рухаєтесь у багатьох напрямках із шаленою швидкістю, використовуючи електронні листи, текстові повідомлення, дедлайни, LinkedIn і, звичайно, всі зустрічі та конференц-дзвінки, які стали звичною частиною сучасного ділового світу. Щоб вітати свою творчу музу, вам потрібно відключитись від усіх цих щоденних відволікаючих факторів. Я намагаюся (спробувати – оперативне слово – це непросто) щодня робити щонайменше годинну перерву, щоб нічого не робити, пов’язаного з роботою. Похід або, можливо, телевізійне шоу (мої улюблені – на Cooking Channel). Насправді, кілька років тому я написав пару сотень картин, практикуючих це. Фільми дуже дорогі моєму серцю і є дуже ефективним способом визволити вас зі стресу щоденних питань, з якими доводиться стикатися. Мій друг, який був генеральним директором великої мережі ресторанів, був любителем кіно, і протягом тижня він неодноразово ходив до утрені.

Отже, що ви збираєтеся робити, щоб відійти від повсякденної робочої рутини настільки довго, щоб дозволити творчій музі у ваше життя?

Ви можете спершу переконатися, що під час походів, перегляду фільму чи просто тихого обіду у вашому місцевому бістро є ручка та папір, щоб записати будь-які божевільні думки, які можуть вразити вас, коли ви не зосереджуєтесь на роботі. суміжних питань. Такі думки цілком можуть виявитися важливими, якими б випадковими вони не були спочатку.

Наступний крок допоможе вам детальніше розібратися, чи можуть інші допомогти вам вирішити проблему або покращити вашу цінність.

2 Зберіть ТВОРЧУ КОМАНДУ

Потрібно бути не лише сміливим і мужнім, з якими б творчими думками не зв’язалися до вас, поки ви відпочиваєте від бурхливого, божевільного світу, але щоб застосувати їх до вирішення якоїсь проблеми – адже якщо ви цього не зробите, вони не будуть нічим більше, ніж паперові тигри. Ось чому, якщо це можливо, вам слід домовитись про те, щоб домовитись з іншими, хто вирішує різні проблеми у вашій організації, які найбільше потребують вирішення. В ідеалі це повинна бути команда людей з різних дисциплін – поєднання довірених колег та нових співробітників, як чоловіків, так і жінок із широким діапазоном віку.

Цю команду слід збирати по телефону або масштабувати принаймні раз на тиждень, а ви, керівник групи, повинні переконатись, що всі розуміють проблему, і прищепити їм спільну мету висунення ідей, які можуть порушити діловий стан звичний цикл і запровадити нові, ефективні, нестримні процеси мислення. Для цього вам потрібно дати їм зрозуміти, що це „безпечна зона”, де все, що завгодно, і жодна ідея не є надто забороненою або занадто божевільною, щоб вводити її в суміш. Оскільки ви знаходитесь не перед білою дошкою, а під час конференц-зв’язку, ваш обов’язок – заохотити всіх до участі та, можливо, навіть залишити зону творчого комфорту. Вам доведеться постійно перегрупувати та подавати різні думки, включаючи ті, які ви сформували в ті моменти “відключення”, що, в свою чергу, може змусити інших зробити те саме, і, можливо, придумати їх варіації або способи їх застосування, які вам не спало на думку. Такі зустрічі розуму повинні відбуватися регулярно, щоб мати руйнівний вплив, на який ви прагнете.

(Тепер, якщо ви виявите, що говорите, що це не ви, що ви не лідер чи агент змін, я рекомендую вам повернутися до походу, випивки Netflix чи чогось іншого, щоб ваші творчі соки витікали Рано чи пізно я передбачаю, що ви знайдете правильний рівень мотивації, щоб почати ділитися ідеями, які спалили вам на думку в ці моменти творчого бездіяльності.)

3 ТЕСТ, ТЕСТ, ТЕСТ, ШВИДКИЙ ПЕРЕДАЧ і ПЕРСИСТ

Після того, як ви увімкнули творчість і зібрали команду для обговорення, переверніть її, змініть код і напрямок кілька разів. У той момент, коли команда погоджується, що щось виглядає багатообіцяючим і всі п’ятірки виходять, саме час починати перевіряти свою ціннісну пропозицію на реальних споживачах, друзях, родині, партнерах і продовжувати тестувати.

На цьому етапі я майже впевнений, що у вас є лише (у кращому випадку) два числа на головному замку, але ще не третій, і без нього ви не зможете розблокувати формулу. Але маючи достатню кількість відгуків споживачів та бізнесу, я можу запевнити вас, що цей процес тестування (навіть якщо це займе роки) зрештою виявить це найважливіше третє число та розкриє цінність.

Зараз на цьому етапі новий процес ділового мислення, викладений у книзі Еріка Ріса “Lean Start Up”, каже “швидко провалитися” – те, з чим я одночасно погоджуюсь і не погоджуюсь. Я згоден з тим, що настануть випадки, коли ви зрозумієте, що “сік просто не вартий вичавлювання” або пропозиція цінності ніколи не отримає винагороду, співмірну з роботою, необхідною для його виконання, і коли ви прийдете до такого висновку, швидко не зможете. Але багато разів, коли ви працюєте над вирішенням якоїсь величезної проблеми для людства, не відбувається швидкого розблокування або якихось коротких шляхів реалізації ціннісної пропозиції. Це скоріше вимагає доброчесності старої школи – наполегливості, що може означати, що ви викидаєте ціннісну пропозицію і починаєте процес вище знову і знову і знову.

Я нагадую багатьом молодим людям, яких я навчаю, що існує незліченна кількість «успіхів за одну ніч», коли «нічний» період насправді перевищував 10 років. Тож давайте змінимо це на «великі зміни вимагають мужньої наполегливості», тоді як малі або поступові швидко провалюються.

Пам’ятайте – ідеальної системи не існує, і ви створите свою власну. Я поділяю з вами цей триетапний процес, оскільки він працював у мене протягом багатьох років.

Просто для огляду: ви творчі. Ви можете зібрати команду для точної настройки цінової пропозиції. І вам потрібно швидко зазнати невдач, за винятком випадків, коли ви працюєте над серйозними, довгостроковими змінами на благо суспільства. Ви та ваша команда є руйнівниками, агентами змін і виконуєте цінну, необхідну послугу, яка представляє єдиний спосіб реального прогресу.

Ось вам неймовірне та надзвичайне Я.

Вперед і вгору,

THE

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/three-secrets-unlocking-value-proposition-making-work-anthony-zolezzi/.

Anthony Zolezzi люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: