Успішні керівники забруднюють руки під час виконання стратегії

Питання №1: Чому в бейсболі є арбітри у футболі, футболі, баскетболі та хокеї, а також арбітри?

Відповідь: Застосовувати правила та підтримувати порядок.

Питання №2: Чому суддям та суддям дозволяється призначати штрафні санкції, фоли та інші порушення та “карати” порушників?

Відповідь: Тому що одного впливу недостатньо. Без повноважень накладати наслідки вони не могли б виконувати правила.

То чому ми вважаємо, що для керівників компаній, які рухаються до змін у своїх організаціях, інакше? Занадто багато керівників працюють на переконанні, що якщо вони добре пояснюють речі та надають достатню підтримку, люди “будуть робити правильно”. Висновок полягає в тому, що люди по-справжньому прихиляться до чогось, лише якщо вони є повноправними учасниками постановки цілі та створення плану.

Уявіть, якби футбольний арбітр мав досягти консенсусу серед гравців та тренерів перед тим, як призначити пенальті, а єдиним наслідком порушення, як тільки було погоджено, було застереження зробити краще наступного разу. Смішно, правда?

Це підхід, який занадто часто застосовується для керівництва. Генеральні директори та виконавчі команди визначають бачення і складають план, а потім намагаються «продати» його менеджерам та працівникам. Після завершення зустрічей із баченням керівники сидять склавши руки і чекають реакції організації. Це називається стратою через надію. Хтось із болісним досвідом, використовуючи такий підхід, мудро сказав: “Надія – це не план”.

СЕО та виконавчі керівники повинні стати більш універсальними за стилем та охочішими “забруднити руки” в процесі реалізації стратегії. Керівники повинні вміти діагностувати стиль керівництва, необхідний у ситуації (силовий чи розширений), а потім застосовувати правильний підхід.

Найвідоміша цитата Теодора Рузвельта: «Говори тихо і неси велику палицю; ви далеко зайдете », – часто згадують, коли керівникам потрібно залучати та хвилювати своїх співробітників. Рузвельт, добре відомий тим, що занурився у дрібні щоденні справи, був відомим як лідер, готовий забруднити руки. Як це виглядає для генерального директора чи виконавця, щоб забруднити руки, забезпечуючи виконання плану? Ось п’ять пропозицій:

Вимагайте вирівнювання та відданості вашої команди керівного керівництва. Якщо потрібно, замініть членів, які не можуть його отримати, не хочуть або не здатні на це.

Відвідайте засідання команд ваших прямих звітів, щоб переконатись, що вони передають новий напрямок чітко і від усієї душі, підтримуючи його словами та діями.

Ризик бути непопулярним. Суддів рідко підбадьорюють. Вони живуть з освітою за те, що вони виконують свою роботу. Ви повинні бути готовими бути непопулярними в служінні правильним ділам.

Будьте ризикуючими. Будьте готові поставити свій штамп на своїй організації, довіряючи своїм кишкам і діючи терміново. Ви не завжди все зрозумієте правильно, але надішлете повідомлення про те, що у вашій організації цінується мужність. Ще одна цитата Теодора Рузвельта: “У будь-який момент рішення найкраще, що ти можеш зробити, це правильне, наступне найкраще – це неправильне, а найгірше, що ти можеш зробити, – це нiчого”.

Перестаньте приймати неприйнятне. Тримати людей відповідальними. Нагороджуйте хороших виконавців і санкціонуйте тих, хто не намагається або не може виконати цю роботу. Ось так висока продуктивність стає частиною культури.

Bailey Group щороку підтримує десятки виконавчих директорів у створенні терміновості та виконання змін у їхніх організаціях. Ми можемо вам допомогти?

Про автора:

Лі Бейлі – один із найдосвідченіших тренерів у країні, який спеціалізується на роботі з керівниками. Після більш ніж десятиліття в банківському управлінні Бейлі продовжував свою підприємницьку пристрасть допомагати керівникам досягти максимального потенціалу для себе та своїх організацій. Сьогодні Bailey Group – це прем’єрна фірма тренерів-професіоналів, яка служить лідерам у галузі охорони здоров’я, технологій, фінансових послуг тощо, вже більше 25 років. Він також є членом ради директорів CaringBridge.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/successful-ceos-get-hands-dirty-during-strategy-execution-bailey/.

Leigh Bailey люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: