Цей сезон дарування – дайте тому, за що ви стоїте

У цей сезон дарувань, можливо більше, ніж будь-коли, ви можете зробити величезні зміни, підтримуючи справи, про які ви дбаєте. Багато речей, які ми дорого цінуємо, знаходяться під загрозою. Але ви можете щось з цим зробити. Ви можете робити добре і почуватись добре, і приєднатися до мільйонів американців, які пожертвують, щоб показати, що вони піклуються про наше суспільство.

Захист наших парків

Президент Трамп планує відкрити наші державні землі для розробки нафти і газу. На відбивному блоці вже знаходяться національний пам’ятник “Вуха ведмедів у штаті Юта” та пам’ятник “Ескаланте” Великих сходів, які в цілому втратять 2 мільйони акрів.

І це лише початок, саме тому така організація, як Асоціація охорони національних парків, справді могла б скористатися вашою допомогою, як ніколи раніше, для майбутніх викликів, з якими вона стикається. Як пише один донор:

«Я був дуже стурбований тим, що ця нинішня адміністрація знищує наші національні парки, наші природні національні скарби. Підтримуючи Асоціацію охорони національних парків, я вважаю, що допомагаю зупинити руйнівні дії та працюю над збереженням цих національних скарбів, щоб усі могли ними користуватися та насолоджуватися ними ».

Захист чистого повітря

Як генеральний прокурор штату Оклахома, Скотт Пруйт 14 разів подавав позов до Агентства з охорони навколишнього середовища. . . а тепер він керівник цієї агенції. Такі організації, як “Друзі Землі”, потребують вашої допомоги у боротьбі з відміною Пруттом плану чистої енергетики, який зменшить викиди від розвитку енергетики. Один прихильник сказав:

“Друзі Землі захищають нашу планету і всіх нас, хто називає її домом. Захищаючи наш захист навколишнього середовища від прихильників Big Oil у Конгресі, ми захищаємо нашу планету – і всіх нас “.

Забезпечення справедливого та точного підрахунку перепису

Через значні скорочення бюджету перепис населення 2020 року ризикує значним недоліком домогосподарств із низьким рівнем доходу, малозабезпеченими та меншинами.

Ви можете допомогти таким довіреним організаціям, як Конференція лідерів з громадянських прав та прав людини, інформувати політику, а також навчати, мотивувати та активізувати громади, які важко підрахувати, для участі в переписі.

Чесне голосування

Придушення виборців було потворною вадою в політичній історії цієї країни, і нам не потрібно заглядати дуже далеко в минуле, щоб знайти докази цього. Фактично лише близько двох тижнів, коли повідомлення про тактику придушення – від присутності поліції до визнання виборців неактивними – надходили з виборчих дільниць на спеціальних виборах в Алабамі між Роєм Муром і Дагом Джонсом. Такі організації, як Комітет адвокатів за громадянські права згідно із законом, того дня надіслали сотні дзвінків, і з вашою допомогою можуть працювати до дня, коли расистські виборчі дільниці стануть пережитком минулого. Сказав один давній волонтер:

“[Захист виборів [Комітету адвокатів] – це прекрасна можливість співпрацювати з юристами та іншими особами у суміжних сферах у всій моїй громаді задля досягнення спільної мети: забезпечити, щоб усі, хто має право голосу та хоче, можуть“.

Допомога бідним

Так багато бідних у цій країні працюють бідно. Вони мають роботу, і все ж вони все ще намагаються сплатити зростаючу оренду в багатьох наших містах. Ви можете передати «Об’єднаному шляху», який допоміг бідним верствам населення повернути 2 мільярди доларів за рахунок кредиту на прибуток (EITC) та податку на дитину (CTC). Сказав один член ради директорів:

«Як спочатку давній донор, а потім, щоб приєднатися до правління, мене продовжує надихати ця дивовижна організація. Наші агентства-партнери роблять стільки корисного для стількох людей у нашій громаді “.

Це лише деякі з багатьох соціальних причин, які, на мою думку, є важливими. Є багато інших гідних. З яких причин ви відчуваєте пристрасть зараз? Я хотів би почути ваші думки нижче.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/season-giving-give-express-what-you-stand-perla-ni/.

Perla Ni люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: