Чого очікувати від майбутнього управління виїзною службою

Організації, які займаються наданням послуг, розуміють важливість збільшення видимості та підзвітності при одночасному управлінні фізичними та людськими ресурсами, які не є власними. Це проблема, яка не давала спокою підприємствам, і донедавна вони покладались на електронні листи, електронні таблиці та слова відповідного працівника. Мав бути кращий спосіб.

Необхідність автоматизації виїзних служб

Чесно кажучи, електронні листи та електронні таблиці були способом, яким більшість організацій займалися кожним процесом, а не лише управлінням польових служб (FSM). Однак, де найбільше страждає FSM, це те, що він має більше змінних, ніж інші процеси. Коли ви відправляєте людський ресурс у поле, ви маєте справу з такою кількістю змінних (наприклад, відвідуваність, який вид транспорту вони використовують, який маршрут вони використовують для транспорту, їх мобільний зв’язок, вимоги до даних тощо), що стає майже неможливо простежити, щоб хтось сидів у будинку самостійно. Що ще більше ускладнює ситуацію, так це те, що всі ці змінні витрати складаються таким чином, що врешті-решт приносить шкоду вашому нижчому рівню та задоволенню споживачів.

Управління виїзною службою стикається з кількома основними проблемами, які перешкоджають наданню послуг та сприяють зниженню рентабельності інвестицій:

Незв’язне спілкування працівників

Складне планування та відправлення

Дистанційне управління запасами

Управління замовленнями та замовниками

Відстеження та ефективність роботи співробітників

Надмірно відпрацьовані та недостатньо кваліфіковані ресурси

Надійний інструмент автоматизації FSM може одночасно усунути всі ці проблеми та зробити більше.

Зростаюче впровадження програмного забезпечення fsm

Хоча повільніше застосовувати технології, ніж у багатьох інших секторах, управління виїзними послугами досягло найвищої точки приблизно в 2013 році, коли 57% компаній, опитаних групою Абердін, зазначили, що поганий час вирішення через неефективність на місцях призвів до нижчого рівня задоволеності та утримання споживачів. У поєднанні зі зростанням технологій у таких областях, як програми обміну повідомленнями, хмара, IoT, носні пристрої та мобільність, програмне забезпечення FSM змогло розвиватися. Дорога була прокладена для програмного забезпечення для автоматизації, яке могло усунути людські помилки, недоліки зв’язку, затримки та неправильну інформацію, а також забезпечило синхронізацію між керівниками проектів / командами з персоналу та виїзними ресурсами. Гнучкі платіжні модулі SaaS також допомогли прийняти програмне забезпечення FSM меншими компаніями. Сьогодні, за підрахунками, світовий ринок програмного забезпечення FSM досягне до 2019 року 3,5 мільярда доларів.

Вплив та переваги автоматизації fsm

Галузь сфери послуг швидко прогресує, оскільки програмне забезпечення FSM впорядковує існуючі процеси. Приклад цього можна знайти в UPS, найбільшій у світі службі доставки пакетів, яка заощадила майже 300 мільйонів доларів, додавши до своїх транспортних засобів програмне забезпечення для оптимізації маршрутів.

Вибір інструменту автоматизації FSM забезпечує такі переваги, як:

Ефективне планування та відправлення (включаючи перенаправлення техніків до клієнтів на основі досвіду, місця розташування та доступності).

Забезпечення особливого вікна видимості всіх ресурсів (включаючи інтеграцію з такими серверними системами, як CRM, бухгалтерський облік та управління запасами).

Всебічна аналітика даних, яка надає уявлення про поведінку клієнтів та можливість робити кращі прогнози.

Технічне відстеження місцезнаходження за допомогою оновлення роботи в режимі реального часу та відстеження автомобілів з оптимізацією маршруту GPS.

Портали клієнтів, які полегшують спілкування в реальному часі з техніками за допомогою обміну повідомленнями.

Інтегрована обробка платежів та формування рахунків-фактур.

Відповідність нормативним актам на кожному етапі.

Еволюція є ключем до виживання

Нещодавнє опитування CSG International зауважило, що 89% компаній бажають інструменту, подібного до Uber, який може відстежувати місцезнаходження виїзних техніків та приблизний час прибуття. Близько 86% з них також погодились платити премію за пропоновані послуги, якщо вони мали більше можливостей, таких як вибір конкретного часу прибуття на місце, одноразовий дозвіл, гнучкі зустрічі тощо.

Таким чином, якщо ваш бізнес не зможе використати таку технологію, ви ризикуєте втратити свою конкурентну перевагу. Не чекайте, поки не пізно. Завантажте наш БЕЗКОШТОВНИЙ посібник з наскрізного управління виїзними службами, щоб отримати вичерпний посібник про все, що FSM може зробити для вас.

ProV є ключовим партнером IFS. Ми впроваджуємо, впроваджуємо та підтримуємо додатки IFS: tm: для підприємств різних галузей промисловості, включаючи аерокосмічну та оборонну сфери, енергетику та комунальні послуги, морську нафту та газ та інжиніринг. Наш досвід полягає у налаштуванні інструментів IFS для задоволення потреб наших клієнтів та швидкої адаптації до змін. Залиште коментар нижче або зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати більше рентабельності інвестицій від ваших польових ресурсів сьогодні.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/what-expect-from-future-field-service-management-ajit-nair/.

Ajit Nair люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: