Що означає оцифровка його бізнесу для генерального директора?

Цифровий покращує ефективність операційних процесів компанії, тому ми повинні прагнути оцифрувати, щоб бути конкурентоспроможними. гаразд, але який обсяг і з чого почати?

Цифрова або цифрова трансформація відповідає дематеріалізації ЦІЛОЇ компанії, тобто всім цим внутрішнім (виробнича та допоміжна діяльність для цього виробництва) та зовнішнім процесам управління відносинами із замовниками, постачальниками та субпідрядниками. Це обов’язкова революція для доцифрового бізнесу. І горе тим, хто намагається цього уникнути і хоче задовольнитися мінімумом, наприклад, оцифрувавши лише певні зовнішні процеси, такі як маркетинг, комунікація та продаж (новий веб-сайт, веб-маркетинг, торговий сайт).

Ця необхідність однаково стосується btob, btoc та будь-якого сектора (промисловість, сфера послуг, охорона здоров’я, державна сфера). чому?

Оскільки зараз люди та предмети стають взаємопов’язаними та дуже легко та ефективно взаємодіють між собою завдяки Мережі. ATAWAD (будь-коли, де завгодно, будь-який пристрій) це символізує, людина має можливість з’єднатись де б вони не знаходились, незалежно від моменту, незалежно від використовуваного носія / терміналу.

Ваші співробітники роблять це поза компанією для кращої якості життя, вони повинні мати можливість робити це разом із вашою компанією для кращої роботи на роботі.

Оцифровка операційного процесу включає всі ієрархічні рівні компанії:

=Робота в галузі співробітників для збору інформації та звітування,

= Інформаційні панелі для керівників середнього рівня,

=Звіти про аналіз для полегшення прийняття менеджерами стратегічних рішень.

Оцифровка відповідає на всі процеси, незалежно від того, який процес ви оцифровуєте, і незалежно від того, скільки співробітників може використовувати рішення. цифрове рішення таким чином замінює попереднє традиційне рішення, яке вже не існує. усі ваші співробітники стають “цифровими працівниками”.

Бути 100% цифровим – це головна конкурентна перевага в умовах існуючої конкуренції та перед новими гравцями, що руйнують діяльність, такими як стартапи, які можуть зайняти його місце. В іншому випадку ризик для деяких «доісторичних динозаврів» (доцифрових компаній …) явно з часом зникне.

Головним завданням керівного комітету є інтеграція цифрових технологій у кожен вимір компанії, керуючись СТРАТЕГІЄЮ, ЩО СТАЄ НА 100% ЦИФРОВОЮ. Він виявить, що ця скоєна цифрова революція має глибокі наслідки навколо двох важливих осей, змінюючи бізнес-модель компанії та організацію роботи. Є також цифрові інструменти , доступні для загального управління , щоб осмислити і представити нові стратегічні позиції, на цей раз цифровий (зокрема , для співробітників , щоб вони розуміли мету нової організації) і зв’язати їх з оперативними діями компанії.

Отже, людський вимір буде важливим для нових способів розвитку (бережливий старт), створення та організації (рухливі методи), а також для нового бачення роботи (спільне управління).

Незабаром я поговорю з вами про використання спритних методів для цифрової трансформації компанії.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/que-signifie-digitaliser-son-entreprise-pour-le-pdg-jean-marc-briand/.

Jean-Marc Briand люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: