Як eFarmer робить точне землеробство доступним для кожного фермера

У наших дослідженнях ми виявили, що фактичне використання точного землеробства досить низьке. Точне землеробство покладається на точне позиціонування і, отже, на Глобальну навігаційну супутникову систему. І хоча ця технологія існує давно, лише 5% всіх сільськогосподарських машин у всьому світі обладнані нею.

Вивчаючи це питання, ми зустрічали багато фермерів, і багато з них хочуть підвищити свою ефективність для продовження сімейних традицій. Усі вони відчували, що їм потрібно змінити та застосувати технології, які можуть заощадити витрати та підвищити продуктивність. Багато діючих технологій вимагають значних капіталовкладень. Навіть якщо інвестиції зроблені, результати все ще були неоптимальними, оскільки методики ще не вдосконалені і вимагають спеціальних навичок для встановлення та використання.

Місія eFarmer полягає у створенні технологій точного землеробства, якими може скористатись кожен.

Ось чому, розробляючи FieldBee, ми були зосереджені на двох основних факторах:

Ціна

Досвід користувача

FieldBee – навігаційна система трактора нового покоління. Це доступне рішення, яке підходить для земельних ділянок площею 10 га і для всіх польових операцій.

Ціна

“Чому ваша ціна така низька?” – це питання ми отримуємо від фермерів та партнерів.

“Спочатку ми думали, що це гра”. – голландський фермер.

“Нещодавно я заплатив 3000 євро за свою систему, і вона не працювала, чому ваша повинна працювати?” – бельгійський фермер.

Багато фермерів не можуть повірити, що за цю ціну можна придбати навігаційну систему трактора RTK.

Ціна низька, оскільки ми використовували концепцію цільового ціноутворення і змогли усунути багато зайвих витрат:

Мобільний додаток eFarmer показує маршрут, яким повинен пройти трактор у полі на звичайному смартфоні, отже, немає необхідності купувати дорогий термінал. Вартість планшета Android може коштувати 250 євро.

Антени FieldBee продаються безпосередньо на нашому веб-сайті без посередників. Вам потрібна система з точністю 20-50 сантиметрів, яку ви будете використовувати лише для обприскування? Або система RTK, яка є дуже точною, а також дуже дорогою? З варіантом керма чи ні? Це питання, які фермери обговорюють зі своїми дилерами техніки або дистриб’юторами точного сільського господарства.

З FieldBee ціна на систему RTK знизилася до 1600 євро. Тож система має точність 0-4 сантиметри за ціною “старих” систем точності субметрів. FieldBee можна оновити, оскільки він вже має вбудовану опцію для роботи з автоматичним керуванням та обладнанням. Більше не потрібно робити важкий вибір.

Попередні замовлення. Замовляючи FieldBee, ви платите зараз і отримуєте товар через 3 місяці. Це допомагає нам придбати компоненти заздалегідь, заощаджуючи на їх витратах, уникати банківських позик та уникати витрат на утримання великих запасів. У нас буде лише невелика кількість FieldBees на складі, для тих, хто потребує цього як можна швидше і готовий трохи заплатити більше для швидкості.

Використання сучасних технологій. Наші інженери та розробники є справжніми новаторами, вони стежать за останніми тенденціями в технологіях. Це допомагає нам використовувати нові компоненти, які є дешевшими та надійнішими.

Досвід користувача

FieldBee не вимагає складної установки. Просто поставте його на дах вашої машини, підключіть через Bluetooth до свого смартфона і все. Він працює від акумуляторів, тому легко перемикатися між машинами.

Як швидко можна налаштувати FieldBee та RTK Base Station?

Зараз це основна увага для нас. Деякі клієнти можуть почати працювати без труднощів, а інші не можуть налаштувати систему без нашої віддаленої підтримки. Нещодавно ми оновили програмне забезпечення, і зараз багатьох проблем немає. Ми будемо вдосконалювати процедуру налаштування, доки це не стане по-справжньому простим для всіх.

Тонкий баланс між функціональністю програми та простотою використання.

Ми розробляємо мобільний додаток, який має гнучкий інтерфейс. Тож ми можемо додати нові функції, такі як ведення записів, картографування тощо. Наявність таких функцій є з одного боку великою перевагою, з іншого – створює труднощі у використанні нашої системи деякими користувачами.

Наші клієнти покладаються на нас, оскільки ми регулярно оновлюємо та вдосконалюємо систему. Ось чому ми пропонуємо наші послуги за передплатою. Щоб клієнти почувались у безпеці, ми встановлюємо ціну передплати в розмірі 100 євро на рік протягом наступних 3 років.

Висновок

Наша мета – допомогти фермерам у впровадженні нових технологій, щоб фермерські сім’ї могли продовжувати свою настільки необхідну роботу. Ми справді віддані цій меті: ми створили програму навігації для тракторів, яку вже завантажили понад 100 000 фермерів, ми створили доступну дуже точну антену, незабаром ми почнемо продавати доступну систему автоматичного рульового управління.

Якщо вам подобається те, що ми робимо, підтримайте нас, розмістивши замовлення на FieldBee тут -> http://effectivefarmer.com/.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-efarmer-making-precision-agriculture-affordable-every-utkin/.

Michael Utkin люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: