Як Wave формує довіру та культуру за допомогою контрактів.

Протягом останніх шести місяців ми багато думали в Paper про те, як користувачі взаємодіють з контрактами для читачів (люди, яких ви хочете погодити на ваші контракти); і як контрактний UX може негативно вплинути на швидкість продажів, ваш бренд і навіть вашу культуру.

Скрізь, де контракт присутній у вашій діяльності (включаючи умови надання послуг), існує величезна можливість побудувати довіру до ваших користувачів.

Коли ми підходимо до контракту, роки поганих юридичних драм навчили нас піднімати варту. Ми часто підходимо до цього із складним відчуттям того, що нам потрібно шукати щось, що може бути використано для заподіяння нам шкоди в майбутньому. Шар, який перевершує залякувальну мову та макет контрактів, і це створює виснажливий досвід.

Як хвиля формує довіру за допомогою простих термінів

Дійсно хорошим прикладом контрактного UX, який я бачив нещодавно, є умови використання Wave (облік SaaS для малого бізнесу). Команди Wave щодо продуктів та конфіденційності розробили набір «Простих термінів», що пояснює своїм користувачам легальну інформацію в кожному абзаці.

Кілька рядків тексту та багато продуманості дійсно окупились для Wave. Я не маю точних даних про конверсії, але з їхнього каналу Twitter ви можете побачити любов їх (нових) користувачів.

Бренд і культура. Посилюйте це своїм контрактом UX. «Хвиля» полягає в тому, щоб зробити бухгалтерський облік малого бізнесу менш залякуючим та доступним для підприємців, тому вони зробили милий удар адвокатами.

Ви можете застосувати прості умови до будь-якого контракту: продаж, HR, закупівля, збір коштів, корпоративний розвиток. Це негайно створить довіру та прискорить швидкість будь-якого процесу, в якому ви перебуваєте.

Для організацій, що керуються дизайном, ключовою метою є пошук і використання кожної можливості для задоволення користувачів. Чим менше користувач очікує бути в захваті, тим більше захоплення. Чим більше довіри ви формуєте. Чим кращий ваш бренд. Чим кращий ваш бренд, тим більш захищений ваш бізнес.

Якщо вам сподобалась ця стаття, надішліть її, щоб інші могли її прочитати.

Адріан Камара – засновник Paper, мабуть, найкращого способу електронного підписання, управління та ведення переговорів щодо ваших контрактів.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-wave-builds-trust-culture-contracts-adrian-camara-1/.

Adrian Camara люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: