10 причин, я написав РОБОТИ, ЩО ТРЯБУ ВИКОНАТИ: Теорія на практиці

Я щойно випустив нову книгу про інновації, керовані результатами, стратегію та інноваційний процес, які я розробляв понад 25 років. Книга називається «Роботи, які потрібно виконати: теорія на практиці». Ось 10 причин, за якими я це написав:

1 Розкрийте першопричину невдачі в інноваціях. Хоча в інноваційному рівнянні існує багато змінних, існує один фактор, більший за всі інші разом, що пояснює, чому інновація зазнає невдачі. Ця основна причина розкрита та розглянута в цій книзі.

2 Допоможіть компаніям досягти 86% успіху в інноваціях. З цією метою я розкриваю основи та методи, які ми використовуємо, щоб допомогти нашим клієнтам збільшити рівень успіху своїх інновацій у 5 разів.

3 Поділіться 25-річним досвідом. У жовтні Strategyn відсвяткував своє 25-річчя. Здавалося, сприятливий час відсунути завісу нашого підходу до інновацій, запровадивши основи та практики, які ми роками використовували, щоб зробити наших клієнтів успішними.

4 Стверджуйте Strategyn як піонера теорії робочих місць. Оскільки світ став свідком сили теорії робочих місць, інші стверджують, що теорія є їхньою ідеєю, не даючи кредиту там, де це потрібно. Я хочу чітко пояснити, що більше, ніж будь-яка інша фірма чи приватна особа, команда Strategyn запровадила теорію робочих місць. Я розкриваю, як розвивалися теорія та наша практика.

5 Представити кращий спосіб пояснити руйнівні інновації. За іронією долі, стратегію руйнування краще пояснити через об’єктив, який потрібно виконати. У цій книзі я вперше розкриваю матрицю стратегії зростання перспективних робочих місць – потужний інструмент прийняття рішень, який заповнює діри в руйнівній теорії інновацій та інших інноваційних теоріях, досліджуючи їх через об’єктив Джобса.

6 Надихайте практиків інновацій компанії на практику ODI. Вперше я розкриваю 84 кроки, які складаються з керованого результатами інноваційного процесу. Цю інформацію ми зберігали досі. Сподіваємось, ця інформація призведе до поширеної практики ODI.

7 Переконайтесь, що лікарі використовують методи, які працюють. На сцені з’являється багато нових голосів, що рекламують різноманітні методи застосування теорії робочих місць. Хоча деякі з цих методів є кращими за інші, багато з них орієнтовані на продукт та непродумані. Практики, розкриті в цій книзі, перевірені часом і перевірені практикою.

8 Ще раз підтвердьте силу сегментації на основі результатів. Такий підхід до сегментації ринку є секретом успіху інновацій. Протягом двох десятиліть ми використовували сегментування на основі результатів, щоб допомогти нашим клієнтам знайти приховані сегменти можливостей. Дізнайтеся, що це і як його вдосконалено.

9 Покажіть компаніям, як застосовувати теорію вакансій на практиці. Формування інноваційної культури не обов’язково вимагає організаційних перетворень. Є простіший спосіб. У цій книзі я розкриваю трифазний підхід, який компанії можуть використовувати для прийняття теорії робочих місць та ODI та швидкого отримання переваг.

10 Зверніть увагу на тиски для написання нової книги. Я написав оригінальну книгу «Будучі роботи» у 2005 році («Що хочуть замовники»). Клієнти, однолітки та команда Strategyn сказали, що настав час для нової книги. Ось.

Сподіваюся, ця книга зробить вас більш успішними.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/10-reasons-i-wrote-jobs-done-theory-practice-tony-ulwick/.

Tony Ulwick люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: