#DareUCare: Наступний крок у забезпеченні доступу споживачів до своїх даних про стан здоров’я

Вирішення проблем масштабованості для реєстрації додатків API

#DareUCare: Відкрийте кінцеві точки реєстрації Api / універсальну сертифіковану екосистему реєстрації додатків.

Я думаю, що існує кілька ініціатив навколо FHIR та SMART, які розглядають аспекти цих викликів. Здається, має сенс підвищити обізнаність про ці зусилля та визначити сфери, де ми можемо допомогти один одному.

З моєї позиції новатора Blue Button я вбачаю потребу в механізмі для розробників додатків, спрямованих на споживачів, для того, щоб їх додатки перевіряли та перевіряли якимось чином, що дає їм можливість подавати свою перевірку в електронному вигляді на кілька кінцевих точок за допомогою динамічної реєстрації, де власники даних можуть мати впевненість у виконанні основних перевірок, які ґрунтуються на чудовій роботі, яку КАРІН провів, розробляючи Кодекс поведінки самоатестації для обміну, спрямований на споживача.

Якби Власники даних змогли підтвердити облікові дані для перевірки програм через екосистему перевіряючих організацій, це могло б стати необхідним стимулом для розкриття своїх кінцевих точок URL-адреси та ввімкнення динамічної реєстрації для цих перевірених програм.

Я спілкувався з багатьма людьми про аспекти цієї проблеми. Я також бачу можливості використовувати ці спільні процеси перевірки для задоволення потреб у CMS та інших основних власниках даних.

Оскільки ми бачимо розповсюдження кінцевих точок API, наш поточний метод ручної реєстрації не є масштабованим. Нам потрібно спільно розробити спільне рішення, яке підвищує довіру до охорони здоров’я серед власників даних та споживачів.

Якщо ви зацікавлені у допомозі у вирішенні цієї проблеми, ви можете приєднатися до групи лідерів думок 26 березня на HealthCa.mp/dev: #DareUCare Un-Conference:

https://www.academyhealth.org/page/2019-hdp-pre-conference-events

Для реєстрації: https://ahweb.academyhealth.org/PersonifyEbusiness/Events/AcademyHealthEventsCalendar/MeetingRegistration.aspx?productId=8608914

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/dareucare-next-step-enabling-consumer-access-health-data-scrimshire/.

Mark Scrimshire люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: