Будівництво великої компанії вимагає команди з компетентністю та характером

Я так пишаюся нашою командою в Arbela. На основі їх вкладу в незалежне опитування про культуру та політику компанії, нещодавно нас визнали одним із найкращих місць для роботи в окрузі Оріндж.

Наша компанія в Arbela працює навколо того, щоб порадувати наших клієнтів. Ось чому ми маємо 95% задоволеності клієнтів та 98% утримання клієнтів. Це також те, як ми змогли розвивати і підтримувати свій бізнес більше 14 років, обслуговуючи провідні компанії як на місцевому, так і в усьому світі. І тому ми продовжуємо зростати та впроваджувати інновації, вирішуючи реальні виклики, щоб допомогти нашим клієнтам трансформуватися та розвивати свій бізнес.

Досягнення цих успіхів було б неможливим без чудової команди та чудової культури. Люди, з якими щодня взаємодіють наші клієнти, мають велике значення. Ми працюємо разом, щоб вирішити проблеми із клієнтами, передбачити можливості для клієнтів, і ми створили багато ключових компетенцій та центрів передового досвіду, які допоможуть нам досягти цінності в кожному залученні клієнта. І ми продовжуємо розвиватися у всіх аспектах – вдосконалюючи наші внутрішні процеси, переваги, особисту реалізацію та головне, отримуючи задоволення як організація, дотримуючись своєї місії та цінностей.

Я вважаю нашу культуру, керовану цінностями, ключовим диференціатором для нас на ринку. З нашими клієнтами в центрі нашого світу, ми визначили і культивували якості, які повинна втілювати наша команда, щоб порадувати наших клієнтів. Просто бути компетентним – мати досвід і знати ринки, на яких ми працюємо – важливо, але цього недостатньо. Члени нашої команди також повинні мати такі якості характеру, як цілісність, автентичність та відкритість. Саме завдяки такому поєднанню компетентності та характеру будуються та виховуються довірчі стосунки з клієнтами. І побудова цих стосунків дозволила нам бути успішними, бути довіреними радниками, з якими звертаються наші клієнти для вирішення своїх важливих бізнес-та технологічних проблем.

Саме люди роблять можливим Арбелу. Вони є першочерговими для наших клієнтів та двигуном, який керує інноваційним мисленням та рішеннями, які ми пропонуємо на ринок. Сьогодні саме вони стали причиною того, що Арбелу було визнано одним із «найкращих місць для роботи». Вітаємо нашу команду! Я вдячний кожному з вас.

Прочитайте повний прес-реліз

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/building-great-company-takes-team-competence-nima-bakhtiary/.

Nima Bakhtiary люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: