Все ще використовуєте програмне забезпечення? Найбільше запитань щодо переходу до торгівлі FPGA – 5

Дата: 15 вересня 2020 р

В епоху, яка страждає від невизначеності та постійної волатильності, покладатися на передові торгові технології, щоб залишатися прибутковою, ніколи не було більшим. Багато торгових фірм ризикують залишитися позаду, разом із торговою націнкою, якщо вони не зможуть залишатися конкурентоспроможними під час рекордних обсягів та турбулентності ринку. Як ми вже писали раніше, якщо FPGA стає стандартом для торгівлі з низькою затримкою – чому тоді так багато учасників ринку все ще покладаються на стеки торгівлі програмним забезпеченням? Що стримує їх від переходу до FPGA?

Ось 5 запитань, які мені найчастіше задають щодо торгівлі FPGA від фірм, які вагаються щодо того, щоб зробити стрибок, і чому, на мою думку, зволікання з неминучим, поки решта ринку рухається вперед, в довгостроковій перспективі буде дорогою помилкою.

Q1. “я знаю, що фірми зараз торгують asic, якщо я збираюся перейти від програмного забезпечення, навіщо взагалі турбуватися fpga?”

Якщо я випиваю в барі з колегами по галузі, розмова зазвичай спрямовується на використання ASIC для торгівлі. Хоча це відносно нова тенденція, не всі виклики очевидні з самого початку, і я відчуваю, що варто поділитися своїми думками на цю тему.

Перше, що спадає на думку – це баланс між вартістю та гнучкістю. Вони невід’ємно пов’язані при розгляді будь-якої технології. Немає сумнівів, що якщо гроші не є проблемою, то ASIC – це шлях, оскільки ви можете оптимізувати свою стратегію та запустити її в Гігагерцах порівняно з обмеженням частоти Мегагерц, яке Ви маєте з ПЛІС. На жаль для більшості з нас, доступ до багатомільйонних бюджетів, необхідних для проектування, тестування та розгортання ASIC, на додаток до постійних модернізацій інфраструктури та технологій, щоб максимально використати ці інвестиції, не є можливим варіантом.

Крім того, для того, щоб переваги затримок ASIC були вартими, потрібно налагодити всю наскрізну інфраструктуру фірми, щоб скористатися кожною пікосекундою. Використання ASIC для торгівлі сигналами, що надходять з віддаленої біржі, вимагає найшвидшого посилання на цю біржу. Це може означати використання власного посилання або, якщо це можливо, сторонніх бездротових з’єднань із низькою затримкою – і те, і інше пов’язане з витратами на послуги преміум мережі. Торгуючи на місцевому майданчику, кожен ASIC повинен бути підключений безпосередньо через власну передачу обслуговування, щоб уникнути проходження через комутатор, що може заперечити будь-яку перевагу затримки. Це збільшує загальні витрати на підключення. Коротше кажучи, витрати, пов’язані з розгортанням ASIC, не зупиняються на виробництві та стають постійним стимулом витискати кожну пікосекунду з інфраструктури.

Це підводить нас до гнучкості. Фірма, яка розглядає повністю налаштований ASIC, повинна врахувати, що виготовлення ASIC є одноразовою операцією. Існує ризик, що може статися помилка або ваша стратегія потребує змін, тому вам доведеться витратити на переробку для вашого дизайну, який потім потрібно буде перевірити та передислокувати. Кожне повторення цього процесу затримує загальний час, необхідний для того, щоб дістатися до виробництва, і означає менше часу, відведеного на просування вперед інших, більш впливових ініціатив.

Q2. “зараз фірми торгуються менш ніж за 50 наносекунд, чому цифри затримок набагато вищі для більшості рішень fpga від постачальників?”

Це правда, що повний клік для торгівлі за 50 нс вражає і досить важко досягти, але що ви отримуєте за ці 50 нс? Який тип стратегії підтримує ця латентність? Я гадаю, досить простий – фізика серіалізації 10 Гбіт унеможливлює додавання реального інтелекту.

Загалом, чим простіша стратегія, тим вищою є конкуренція і тим більше вона стає «переможцем-взяти всіх». Раніше цього року Wall Street Journal повідомив про дослідження Фінансового регуляторного управління (FCA), фінансового регулятора Великобританії, яке виявило, що “Більше 80% гонок в акціях FTSE 100 були виграні тією ж половиною десяток фірм ”. Щоб ще більше ускладнити ситуацію, для того, щоб витрати були вартими інвестицій, фірми конкурують на дуже невеликій частині ринку і обмежуються лише цими торговими стратегіями. Мало розуміючи, де знаходиться ваша затримка порівняно з конкурентами, це надзвичайно ризикована інвестиція без чітких можливостей для успіху.

У статті WSJ не згадується рівень інвестицій, необхідний цим фірмам, щоб не лише потрапити у гру, але й залишитися там. Як вже згадувалося раніше, отримання рішення до 50 нс – це лише частка загальної архітектури. Вся ваша наскрізна інфраструктура, включаючи виділені ринкові дані та виконання, підключення, ваші комутатори (рівень 1), ваші мережеві підключення до інших центрів обробки даних – повинна бути першокласною, щоб отримати справді вигоду від такої інвестиції.

Якщо сьогодні ви використовуєте програмне забезпечення для своїх торгових стратегій, першим кроком буде поступовий перехід до торгівлі на основі FPGA, зберігаючи функціонально більшість програмного забезпечення та покращуючи латентність. Моя порада полягала б у тому, щоб оптимізувати ваші існуючі стратегії проти вашої відомої конкуренції з основною метою – бути швидшими за інших учасників ринку на тому ж рівні.

Q3. “гаразд, але у мене є лише розробники програмного забезпечення / c ++, чи можу я навіть потрапити в цю гру fpga?”

Простіше кажучи – відповідь так, абсолютно.

Якщо ваша фірма досягла межі того, чого може досягти наскрізне програмне рішення, то наступним логічним кроком є прискорення частин обробки, які, як відомо, є повільними при роботі на центральних процесорах – наприклад, ринкові дані або обробка виконання. Для цього ідеально підходить FPGA.

Оновлення вашої технології не повинно бути надзвичайним, ризикованим або вимагати попередніх інвестицій на мільйони доларів. Мета полягає в тому, щоб бути швидшими за своїх конкурентів для даної стратегії. Поступово інтегруючи технологію FPGA, ви можете почати з використання рішення, яке використовує FPGA для основної обробки, зберігаючи при цьому програмні інтерфейси для інтеграції з вашими торговими стратегіями. FPGA дійсно добре обробляють ринкові дані або форматують замовлення, тому він може забезпечити пришвидшення затримки протягом декількох тижнів за відносно низьких витрат і практично без потреби у власній розробці FPGA.

Після того, як це буде зроблено, наступним кроком є «занурення пальця ноги у воду» шляхом переміщення простої, проте критичної логіки затримки в FPGA – це може бути скасування галочки або проста стратегія хеджування. Тут ви знову можете скористатися своїми талантами C ++, використовуючи такі технології, як синтез високого рівня (HLS) від Intel або Xilinx, які, працюючи в певних межах, дуже ефективно дозволяють програмному коду перетворюватися на апаратну логіку.

Головним виводом є те, що затримка змагань існує на різних рівнях, і якщо ви зможете реагувати навіть на 100 наносекунд швидше, ніж ваші конкуренти, це може бути різниця між перемогою в гонці та побиттям до фінішу.

Q4. “я чув, що на розробку fpga потрібно багато років, чи зміниться ринок до мого запуску?”

Коли мене задають це запитання, моя перша відповідь завжди: “Це залежить”, що, на мою думку, не є задовільною відповіддю. Правда полягає в тому, що ваш графік виходу на ринок повністю залежить від того, де ви визначаєте свої очікування. Якщо у вас все ще є бажання торгувати на рівні до 50 нс, незважаючи на конкуренцію на ринку, тоді ви переглядаєте багаторічний проект, перш ніж ви зможете піти на виробництво. Це, звичайно, залежить від здатності найняти (і утримати!) Команду першокласних розробників обладнання, постійно переоцінювати та розгортати новітнє обладнання, інвестувати в новітні торговельні рішення для зв’язку і повільно втрачати розум, коли ви розумієте, що всі інші фірми цього діапазону вдосконалювали свою архітектуру, поки ви грали в наздоганку.

Однак я вважаю, що існує безліч невикористаних цінностей від 50 нс до 5 мкс – там, де значна частина галузі втрачає потенційну можливість.

Ця можливість виникає через те, що рішення FPGA не повинні бути складними для інтеграції в існуючу інфраструктуру. Наприклад, ви можете за кілька тижнів замінити обробник програмного забезпечення на повністю апаратний, розробивши лише програмне забезпечення. Це негайно призведе до збільшення загальних показників та кращого управління надзвичайно нестабільними ринками. Дотримуючись поетапного, поетапного підходу – ви можете продовжувати вдосконалювати загальну інфраструктуру та користуватися цими перевагами на своєму шляху.

Q5. “враховуючи все це, як enyx може допомогти мені перейти від програмного забезпечення до торгівлі fpga?”

У Enyx ми розуміємо, що модернізація торгової інфраструктури вашої фірми – це подорож. Впровадження будь-якої нової технології, включаючи FPGA, – це те, що не відбувається одразу, і для досягнення необхідні відданість, бачення та відданість. Кожна фірма буде знаходитись на різних етапах цього шляху, з певними цілями та різним набором потреб для досягнення успіху.

Наша мета – надати стек технологій, де ви зможете легко базуватися на попередніх інтеграціях у міру просування вашої стратегії. Для цього ми спеціально розробили свою продукцію, яка допомагає фірмам на кожному кроці процесу прийняття FPGA:

Прискорення обробки ринкових даних за допомогою nxFeed

Розгортання торгової логіки повністю в FPGA за допомогою nxAccess

Розробка повнофункціонального додатка FPGA із nxFramework

Ми віримо, що наша цінність не зупиняється на наданні всебічного набору технологій, а й на допомозі фірмам, з якими ми працюємо, успішно їх впроваджувати.

Незалежно від того, де компанія перебуває на шляху до розгортання FPGA, ми пристосовуємось до кожного з потреб наших клієнтів та досвіду, пропонуючи три різні пакети інтеграції:

Зробіть це самостійно. Цей підхід, розроблений спеціально для фірм, що мають власний досвід роботи з обладнанням, включає наш стандартний пакет підтримки, щоб ми могли допомогти у вирішенні будь-яких питань, що виникають під час розробки та інтеграції.

Початок: Цей підхід розроблений, щоб допомогти нашим клієнтам скоротити час виходу на ринок, включаючи додаткові переваги професійних послуг. Enyx може розробляти апаратну та програмну логіку відповідно до специфікацій фірми, використовуючи вибрану мову розробки FPGA (HLS або HDL). Потім клієнт може підтримувати та модифікувати програму за потреби. Для забезпечення плавного переходу Enyx передасть кінцеві результати з документацією та еталонними проектами.

Повністю підтримується: Цей наскрізний підхід був розроблений для фірм, які володіють майже неможливим досвідом роботи з апаратним забезпеченням та бажають впровадити технологію FPGA без необхідності їх розробки. Enyx надаватиме професійні послуги з розробки специфікацій, проектування та підтримки будь-якої логіки замовника.

Що стосується розробки FPGA, ми намагаємося бути максимально гнучкими – пропонуючи від повністю підтримуваних варіантів до простої підтримки власної команди розробників та впровадження FPGA фірми.

Мета Enyx – поширити наш досвід на вашу фірму та максимально спростити впровадження технології FPGA, зберігаючи при цьому конкурентоспроможність на сучасному ринку. Я вважаю, що ця технологія може забезпечити реальні можливості як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі. Якщо ви зможете швидко підготувати свою торгову інфраструктуру до швидшого часу реакції, збільшити здатність підтримувати вищу волатильність і отримати максимально точне уявлення про ринок – ви зможете зробити надійні інвестиції, що відкривають можливості.

Якщо у вас є які-небудь запитання або ви зацікавлені отримати детальну інформацію про нашу пропозицію, будь ласка, не соромтеся звертатися за адресою http://www.enyx.com/contact/

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/still-using-software-5-questions-i-get-asked-most-moving-de-barry/.

Laurent de Barry люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: