“Всім відомо, що 80% стартапів провалюються” … Чи не так?

Що було тим, що витягло 8 депутатів Великобританії до Мексики, а посол Великобританії та глава урядового фінансового агентства перерізали стрічку під час нашого запуску минулого місяця? Це був запуск чергової платформи для краудфандингу?

Я сумніваюся.

Мексиканський уряд визнав, що власникам бізнесу дійсно потрібні щось більше, ніж гроші від маси за безпідставних оцінок.

Американська комісія з цінних паперів та бірж щойно проголосувала, затвердивши Розділ III Закону про зайнятість, що означає, що американські компанії тепер можуть залучити до 1 мільйона доларів в Інтернеті. Невеликі фірми тепер можуть вимагати будь-кого, незалежно від його місцезнаходження, власного капіталу чи багатства, даючи їм шанс інвестувати в майбутнього Єдинорога.

Це добре, правда?

Ну можливо.

Дозвольте мені поділитися досвідом, який ми накопичили, провівши 8 років на передовій краудфандингу в Європі та на Далекому Сході. Ми виявили дві типові помилки щодо малих фірм.

1 Вся справа в грошах.

Понад 90% коштів, що фінансуються за наші 8 років, все ще зростають. Ми знаємо, що насправді важливими є наставництво, ділові контакти та досвід, який приносять інвестори. Якщо гроші коштують 100, ці інші 3 елементи коштують разом 10000. На цих гіперліквідних ринках гроші – це найлегший біт, але для того, щоб залишитися в бізнесі через 6 років, вам потрібна допомога, і це важкий біт.

Деякі підприємці та інвестори отримують це, і ВСІ уряди, з якими ми говоримо, це розуміють.

2 Цей раунд є найважливішим

Ми знаємо, що це не так. Це наступний раунд, і саме тут ваша повернута до уваги оцінка пакета чи відсутність надійної бізнес-моделі може повернутися і вкусити вас. В даний час найкращими інтересами сайтів краудфандингу може бути підкачування оцінок, збільшення прогнозів та заохочення компаній збирати набагато більше грошей, ніж їм потрібно.

Ви підірвали останнє підвищення, не проблема, просто піднімайте більше.

Є три етапи ефективного розвитку вашого бізнесу на ранніх стадіях:

1 Попередній дохід. Перевірте ринок, використовуючи кампанію пожертв / винагород, яка може допомогти оцінити, чи дійсно люди купуватимуть чи хочуть ваш товар.

2 Після того, як ви докажете свій ринок, фінансування власного капіталу має забезпечити вам терплячі, розумні гроші.

Терплячі, розумні гроші приходять від того, що маєш провідного ангела, який буде наставником бізнесу. Це може допомогти компанії підняти свою гру і заохотити натовп слідувати цим розумним грошам здоровою порцією готівки. Правильне опрацювання цієї фази може стати ключем до можливості переходу на третю фазу для зростання бізнесу. Ми виявили, що ніщо не може спонукати ангела / інвестора допомогти бізнесу досягти успіху більше, ніж вкладання власних грошей в угоду.

Ми розуміємо, що якщо 562 людини вкладуть 500 доларів у угоду, це може здатися перемогою для недосвідченого власника малого бізнесу, але ми стверджуємо, що це не завжди забезпечує те, що їм насправді потрібно.

3 Як тільки ви отримуєте прибуток та / або маєте досвід роботи за кілька років, ви можете перейти на фінансування ВК / інституцій або боргове фінансування.

На сьогоднішній день на ринку Великобританії занадто багато компаній переходять до цієї фази занадто швидко, або з незрілими бізнес-моделями, або з прицільними оцінками. Знову ж, це може виглядати як «виграш» для бізнесу, але якщо вам все-таки потрібні розумні гроші пацієнта, установи можуть не знайти їх місця. У деяких випадках це може зашкодити як бізнесу, так і тим, хто вкладає гроші в 100 разів більший заробіток.

Angels Den вперше створив цю модель відповідального фінансування Angel-Led-CrowdFunding, яка є рішенням для Фази (2) вище.

На ринку із суперліквідністю є багато охочих розпорошувати і молити свої гроші. Є також підприємці, з якими ми зустрічаємося щодня, які «просто хочуть грошей ЗАРАЗ» і які можуть не оцінити загальну картину.

Жодна модель не є правильною чи неправильною, вони просто матимуть різні результати.

Якщо наш підхід перегукується з вашими цінностями, будь ласка, напишіть мені рядок на BillMorrow@angelsden.com або, якщо ви хочете бути частиною нашої подорожі, щоб представити цю модель у широкий світ (я пишу це з Мумбаї), подивіться на нашому власному етапі фази (2) збору коштів тут.

Є причина, за якою ми щороку збільшуємо свої розміри і чому 13 000 акредитованих інвесторів-ангелів слідують за нами.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/everyone-knows-80-startups-fail-dont-bill-morrow-angels-den-/.

Bill Morrow (Angels Den) люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: