Віртуальна реальність. Ви готові?

Це мріялося.

Це навіть наважилося сказати …

Раз за разом про це знову говорили.

Віртуальна реальність – наступна велика річ.

Останній рік я живу, дихаю та переживаю Віртуальну Реальність з найкращими можливостями.

І …

З абсолютною впевненістю я можу сказати вам, що віртуальна реальність назавжди змінить наше мислення про технології, змінить повсякденні процеси простих проблем, про які ми навіть не знали.

Звичайно, все це потребуватиме часу, щоб здійснитися, але протягом цього часу ми постійно вчимося, розвиваємось і кидаємо виклик нашим раніше давно понятим про Віртуальну Реальність.

Це підводить мене до наступного питання, яке ви повинні задати:

Про які віртуальні пов’язані новини мені потрібно знати?

VR Bound – це проект, над яким я нещодавно працював день і ніч.

Після короткої розмови за гамбургер і молочний коктейль було висаджено зерно VR, і партнерство, що цвіло, почало цвісти.

Розумієте, VR Bound – це концептуальний веб-сайт, розроблений і створений трьома молодими, креативними та початківцями підприємцями, щоб заповнити прогалину для ринку, якого ще навіть не було.

За розрахованим рішенням, заснованим на технічній та маркетинговій експертизі, було створено VRBound.com, і сьогодні він вперше став доступним для широкого загалу.

Яка справа з vr bound?

VR Bound – це перший повноцінний і орієнтований на користувача сайт порівняння віртуальної реальності.

Протягом усього процесу напрямок веб-сайту завжди базувався на досвіді користувача та розгляді шляхів, як ми могли його постійно вдосконалювати.

Зараз я відкрию вам маленький секрет.

Ми не будемо виходити з цього запуску.

Насправді ми спокійно дозволяємо йому прослизнути у всесвітню павутину сьогодні рано вранці, і з тих пір це закріплює свої корені глибоко по всьому світу.

Але я скажу вам, чому:

VR Bound має чітку і пряму дорожню карту, яка має безліч функцій, встановлених для версій 2 та 3, що просто вразить вас, якщо ви знали те, що ми плануємо.

Нам є про що чудово кричати, ні, але в майбутньому, запланованому для сайту, ми будемо мати все більше і більше, щоб кричати про те, як триватимуть місяці.

Якщо ви хочете перевірити веб-сайт і протестувати наші функції порівняння, ви можете відвідати сайт vrbound.com

У міру розвитку Інтернету речей, саме поняття чіткої межі між реальністю та віртуальною реальністю стає нечітким, іноді творчим шляхом.

VR Bound відкритий для пошуку способів співпраці з іншими компаніями у цьому секторі. Якщо ви хочете дізнатись більше інформації, будь ласка, зв’яжіться зі мною або напишіть електронною поштою daniel@vrbound.com

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/virtual-reality-you-ready-daniel-colaianni/.

Daniel Colaianni люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: