Економіка спільного використання та її вплив на ділові подорожі

Ми всі розуміємо і усвідомлюємо вплив технології на подорожі загалом, зокрема у просторі відпочинку. Звичайно, особи, які подорожують від імені своєї компанії, сподіваються насолоджуватися такою ж легкістю, забезпечуючи поїздки від імені своєї компанії. Вони кидають виклик традиційним механізмам бронювання, які зараз діють для забезпечення безпечних поїздок. Це прогресивне мислення, і обґрунтування цього не може бути поставлене під сумнів, однак, рівновага дозволу на такий підхід “відкритої політики” часто є найбільшим викликом для корпорацій, оскільки їм потрібно захистити себе від безлічі проблем, які можуть виникнути, починаючи від зловживань , шахрайство, нехтування та потенційні судові розгляди щодо здоров’я та безпеки мандрівників, і це лише кілька. TraveluXion дуже добре розуміє цей виклик і розробив рішення для його задоволення.

Вступайте в економіку спільного використання з провайдером послуг проживання AIRBNB, який, оцінюючи 10 мільярдів доларів США, зайвий раз, процвітає і знову кидає виклик традиціям. У багатьох містах він, безумовно, стикається із законодавчими проблемами, пов’язаними з уникненням податків та зонуванням, але наразі це серйозно змінило ситуацію. Змінювач ігор у індустрії спільного використання автомобілів, природно, UBER, його або люблять, або ненавидять, але це не заперечує того факту, що вони змінили ігри, і хоча їхнє майбутнє чи перебування на посаді непевне, вони точно впливають!

Тож не дивно, що інформаційні технології користуються найбільшим впливом економіки спільного користування, і ось тут стає цікавим те, що у минулому ділові подорожі та відпочинок були галуззю, що обслуговується сферою послуг, однак, найефективніший спосіб управління Зараз ділові подорожі здійснюються через індустрію інформаційних технологій. Багато хто скептично ставиться до впливу економіки спільного користування за межами Інформаційних технологій, але Forbes зазначає, що потік доходу через економіку спільного користування, за оцінками, перевищує 3,5 мільярда доларів США безпосередньо в гаманці людей. Я вважаю, що тоді було б розумно для всіх корпорацій шукати рішення для ділових подорожей, які заохочують економію та інновації від постачальників технологій.

Ширлі ле ру – засновник концепції – traveluxion

Бізнес-подорожі # Професіонали закупівель # Інноваційні рішення

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/sharing-economy-impact-has-business-travel-shirley-le-roux/.

Shirley Le Roux люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: