Криптопростір потребує бенчмаркінгу

Існує багато шуму щодо цифрових активів та їх потенціалу, який може їх порушити, але ключовим фактором консолідації цього ринку як дійсного класу активів для інституційних портфелів є розвиток навколо нього інфраструктури корпоративного рівня. Перший крок – це правильно виміряти.

Протягом останніх двох років ми спостерігали повсюдне зростання цін на криптовалюти та інші цифрові токени. Завдяки виведенню на ринок майже 1600 різних криптовалют і токенів на сьогоднішній день інвестиції та торгівля в цьому стрімкому децентралізованому середовищі стали дуже складними. Велика волатильність та особливо відсутність належної інфраструктури та надійних даних надзвичайно ускладнили інституційним інвесторам ефективну реалізацію торгових та інвестиційних стратегій.

Диверсифікація – це назва гри тут, але для того, щоб правильно налаштувати як активні, так і пасивні інвестиції, дані повинні бути правильними і повинна бути встановлена система вимірювання ефективності різних стратегій. Якщо ми хочемо, щоб цей клас активів зростав, ми не можемо продовжувати вимірювати свої інвестиції щодо біткойнів!

За допомогою команди професіоналів, що мають більш ніж 20-річний досвід мульти- та альтернативної індексації активів, BITA розпочала свою діяльність з метою забезпечити: 1) дані, яким можна довіряти; 2) базові індекси, які є репрезентативними для класу активів; та 3) інвестиційні інструменти для полегшення запуску будь-якого типу пасивних стратегій.

Ми раді внести свій внесок у професіоналізацію галузі та, сподіваємось, стаємо пробним каменем інвестиційних інвестицій в цьому новому класі активів.

Ми вітаємо всіх, хто зацікавлений у співпраці, співпраці або розробці спільних продуктів та послуг, зв’язатися з нами за адресою info@bitadata.com.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/crypto-space-needs-benchmarking-victor-hugo-gomez/.

Victor Hugo Gomez люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: