Майбутнє сучасного робочого шоу на робочому місці

Зателефонувавши всім прогресивним лідерам, ми маємо кілька цікавих новин тут, в Atlas Cloud.

Ми об’єдналися з однією із 100 найбільших юридичних фірм Великобританії, Ward Hadaway, щоб провести в червні три семінари для сніданків на півночі Англії, і вас запросили.

18, 19 та 20 червня ми проведемо безкоштовні заходи у Манчестері, Ньюкаслі та Лідсі відповідно, де ми поглянемо на технологічний ландшафт сучасних робочих місць та новітні закони про безпеку та захист даних. Також буде багато можливостей для деяких мереж.

Про що конкретно ви дізнаєтесь?

На кожному заході ми будемо висвітлювати наступні три теми:

Результати нашого опитування «ІТ для сучасного робочого місця». Протягом останніх кількох місяців Atlas Cloud збирав думки користувачів та осіб, які приймають рішення щодо технологій на робочому місці. Тут ми пропонуємо вам ключові висновки та орієнтири сучасного робочого місця.

Експерти з Ward Hadaway обговорюватимуть останні новини у світі закону про безпеку та захист даних.

Нарешті, інноваційні спеціалісти Atlas Cloud проведуть вас через те, як виглядає майбутнє технологій на робочому місці. Це включає погляд уперед на новий додаток Citrix Workspace, який обіцяє змінити нашу роботу.

Після кожної частини будуть доступні запитання та відповіді. Експерти з Atlas Cloud та Ward Hadaway також будуть готові до і після сесії, щоб відповісти на будь-які конкретні запитання, які у вас можуть виникнути.

Всі три сеанси розпочнуться о 8.30 ранку і закінчать близько 11.30, і ми навіть подамо для вас безкоштовний сніданок – що ще можна попросити?

Місце та деталі бронювання:

Якщо ви зацікавлені відвідати один із заходів, деталі можна знайти нижче разом із інструкціями щодо бронювання вашого місця:

Манчестер

Вівторок, 18 червня 2019 р. – 08:30 – 11:30 @ Офіс Манчестера в Ward Hadaway, Обсерваторія, Прогулянки каплиць, Манчестер, M2 1HL

Ньюкасл

Середа, 19 червня 2019 р. – 08:30 – 11:30 ранку @ Ward Hadaway Newcastle Office, Sandgate House, 102 Quayside, Newcastle upon Tyne, NE1 3DX

Лідс

Четвер, 20 червня 2019 р. – 08:30 – 11:30 @ Офіс Ward Hadaway Leeds, 5 Wellington Place, Лідс, LS1 4AP

Виберіть місце проведення і забронюйте місце тут: https://www.atlascloud.co.uk/events/

Місць обмежено, тому не зволікайте.

Ми з нетерпінням чекали зустрічі з вами на одному із заходів.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/future-modern-workplace-roadshow-pete-watson-atlas-cloud/.

Pete Watson – Atlas Cloud люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: