Міні-веб-сайт поштою з AMP: нова тенденція в електронному маркетингу

У 2016 році Google запустив платформу AMP з відкритим кодом, яка дозволяє веб-сторінкам швидше завантажуватися на мобільних пристроях. Рамка AMP тепер розширена до такої міри, що вона також покращує взаємодію з користувачами та SEO веб-сайтів. Настав час наступного кроку: нещодавно AMP підтримується в електронних листах. Це дозволяє маркетологам створювати привабливі інтерактивні електронні листи – як би вони перетворюють електронні листи на інтерактивні міні-веб-сайти. Одержувачі тепер можуть виконувати дії безпосередньо в електронній пошті, знижуючи порогові значення і, зрештою, збільшуючи коефіцієнт конверсії. З Copernica (ESP) ми є одними з перших голландських ESP, які підтримують AMP в електронній пошті з цього тижня. Занурення в очікуваннях.

Amp – і набагато більше

Фреймворк з відкритим кодом AMP надає користувачам мобільних веб-сайтів веб-сторінки у власному асинхронно завантаженому макеті. Це робить їх легшими для читання, зручнішими для користування, їх можна використовувати на різних носіях та завантажувати за частки секунди. Мільйони веб-сайтів вже використовують AMP для збільшення читання та зручності використання.

На додаток до переваг, які AMP приносить для використання мобільних веб-сайтів, AMP нещодавно також представив нові можливості у сфері електронного маркетингу. Нові розробки були оголошені на конференції Google в Амстердамі рік тому, і вони все ще в розпалі. Тим часом перші електронні кампанії з використанням AMP повільно розгорталися – і початкові результати є багатообіцяючими.

Інший досвід роботи з електронною поштою

AMP перетворює читання та надсилання електронних листів на зовсім інший досвід. Зміст можна динамічно адаптувати, роблячи використання інтерактивного. AMP дає можливість перетворити електронну пошту на своєрідний міні-веб-сайт у вхідних – і це має багато переваг.

По-перше, вміст електронного листа тепер можна постійно коригувати, наприклад, на основі нових статистичних даних або даних – навіть після надсилання. Тому раніше надіслану пропозицію можна оновити та скоригувати на основі останню поведінку переглядачів та покупок. Це гарантує, що електронне повідомлення завжди буде актуальним та актуальним, коли його відкриють, і що воно ще краще задовольнить потреби одержувача.

Крім того, одержувач може здійснити бажану дію безпосередньо в електронному листі, без попереднього переходу на цільову сторінку. Наприклад, одержувач електронної пошти може негайно придбати товар, без попереднього переходу на веб-сайт. Таким чином, пороги знижуються, що забезпечує вищий коефіцієнт конверсії.

Крім того, такі дії, як надання зворотного зв’язку або заповнення форм, тепер можна надсилати безпосередньо на електронну пошту. Це збільшує взаємодію з електронною поштою та дозволяє дізнатись більше про одержувача. Збагачення профілю таким чином стає простішим. Потім ви можете використовувати цю інформацію, щоб зробити ваші електронні листи та інші повідомлення отримувача ще більш цілеспрямованими.

Окрім видимих нових можливостей, згаданих вище, AMP також має ще одну велику перевагу. Щоб гарантувати безпеку електронних листів AMP, використання “сторонніх даних” обмежене. Крім того, AMP в електронній пошті не підтримується для відправників, які неправильно налаштували свої налаштування безпеки. Тому одержувач може припустити, що електронне повідомлення AMP надходить від надійного та справжнього відправника. Це стає все більш важливим, оскільки зловживання електронною поштою є поширеним явищем. Хоча ви ніколи не можете повністю запобігти цьому, подібні розробки дійсно сприяють забезпеченню безпеки електронної пошти.

Покрокове вивчення перспективної місцевості

AMP обіцяє багато чудових речей для маркетингу електронною поштою, але щоб справді виграти від цього, як маркетолог, потрібно трохи терпіння. Хоча Copernica зараз повністю сумісна з AMP, вони все ще залежать від розвитку подій на приймаючій стороні. Наразі AMP підтримується у настільній версії Gmail, Outlook / Hotmail та інших поштових клієнтів, як очікується, незабаром. Для того, щоб скористатися можливостями програмного забезпечення, версію AMP можна надіслати поштою в Copernica.

Ми також вже використовуємо AMP в електронній пошті в процесі реєстрації наших навчальних курсів. Користувачі можуть вибрати дату навчання безпосередньо в електронному листі. Copernica, разом з низкою партнерів, також підтримує різних клієнтів у впровадженні AMP в рамках їх поточних кампаній. Ми зайняті розробкою динамічних та персоналізованих шаблонів, якими можуть користуватися замовники.

Важливо, щоб користувачі могли скористатися перевагами AMP і бути готовими до того моменту, коли електронні кампанії AMP розгортаються в більшому масштабі.

Я написав це повідомлення і раніше з’являвся на Emerce: https://www.emerce.nl/illustration/miniwebsite-mail-amp-de-nieuwe-trend-emailmarketing

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/een-mini-website-de-mail-met-amp-d%C3%A9-nieuwe-trend-michael-linthorst/.

Michael Linthorst люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: