Стартапи: це ваш час

Про те, як організувати свій дім, написано багато. Хакі на продуктивність. Як запустити ефективні конфлікти. Нові способи роботи. Мені не вистачає причин, чому зараз – ця криза – ефективно нівелює гру в бізнесі. Невимовна історія така: якщо ви зможете швидко зібрати свої дії, це може бути часом вашого життя!

Ось чому:

Загалом, великі корпорації процвітають, визначаючи процеси, підтримуючи їх і виконуючи в книзі. Керуючи авіакомпанією, такою як American Airlines, з приблизно 130 000 співробітників, нічого не можна залишати на волю випадку. Те саме стосується Walmart із 2,2 мільйона працівників. Або будь-яка велика компанія. Кожне завдання кожного працівника в будь-який час повинно слідувати чітко визначеному рецепту. Що має бути перевірено і доведено раз за разом і бути добре задокументованим. Це масштабованість і м’язи, які вони наростили. Великі компанії – це флоти супертанкерів бізнесу.

Зараз ми живемо в часи – як я це назвав на заході в лютому – цифрового перетворення, що керується зовні. Що насправді вже не відповідає дійсності. Ми живемо у світі, який дивно нагадує воєнний час, без видимого ворога. Блокування. Підприємства змушені зачиняти двері. Комендантська година. Якщо ви знайомі з роботою фон Клаузевіца (або командування місії) та фон Мольтке, ви могли б чути про фразу “Жоден план не переживає першого контакту з ворогом”. Цього ми зараз спостерігаємо.

Ретельно розроблені 5-річні плани компаній просто зараз не мають особливого сенсу. Тим, хто вивчає стандартні операційні процедури, щоб отримати інструкції щодо подолання цієї кризи, доведеться прийняти; Такі події Чорного Лебедя не висвітлюються.

Що це означає для вашого стартапу. Що ж, якщо ви готові до боротьби, ось хороша новина: світ перевернутий догори ногами означає, що багато правил великого та малого вже не застосовуються. Ви боялися свого конкурента, бо він мав сотні торгових точок? Вони, мабуть, закриті. Їх маркетинг спонсорував всі можливі події, а їхні команди продажів були в основному щодня в офісах ваших цільових клієнтів? Зараз цього не відбувається.

Стартапи побудовані на ідеї. З ентузіазмом, здібною командою однодумців, які довіряють одне одному і місію, яку всі вони хочуть досягти, і швидко. Нинішня економічна криза – з усіма її недоліками (назвемо це шумом) – зрештою відкриває для вас вікно можливостей. Подивіться, що зазвичай відокремлює стартапи від великих корпоративних:

Ця криза усуває багато недоліків, з якими ваш стартап зіткнеться в звичайній ситуації, пов’язаній із чинним керівником. Ще важливіше те, що, оскільки багато контактів із клієнтами зараз відбуваються лише віртуально, ваша цифрова спритність та присутність в Інтернеті визначатимуть, як клієнти бачать вас.

У чисто цифровому світі кожен стартап може виглядати так само добре або краще, ніж будь-який бізнес-голіаф.

Зосередьтеся на своїй місії, адаптуйтеся, якщо це потрібно, і відіграйте свої сили. Покажіть їм, чому ви опановуєте цифрові технології, і зробіть свій досвід роботи з цифровими клієнтами кращим за їхній. Швидша реакція. Ніяких стандартних відповідей на сторонніх підрядників, але справжні кваліфіковані люди, які взаємодіють із реальними клієнтами. Використовуйте цифрові носії інформації. Великі корпорації можуть володіти цеглою. Але ви можете володіти пікселями. І серця ваших клієнтів. Зараз ваш час. Я коріння для всіх вас.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/startups-your-time-mark-e-forster/.

Mark E. Forster люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: