Цифровий у нашому повсякденному житті: Мудрість натовпу

Нагараджа Шрівацан, головний директор з розвитку та Бред Бурдік, старший віце-президент, співголова з питань страхування та страхування

Нещодавно CBS випустила новий серіал під назвою «Мудрість натовпу». Йдеться про технологічного новатора, який створює передовий центр для пошуку крауд-сайтів, щоб розкрити вбивство своєї дочки та здійснити революцію у боротьбі зі злочинністю у Сан-Франциско.

Amazon вдосконалився, використовуючи людський інтелект, набутий людьми, з Amazon Mechanical Turk, або MTurk, ринком для роботи, яка вимагає людського інтелекту. Послуга Mechanical Turk надає компаніям доступ до різноманітної масштабованої робочої сили на замовлення. Працівники отримують вибір із тисяч завдань людської розвідки (HIT), які можна виконати у зручний для них спосіб. Ці ХІТ представляють єдине, замкнуте в собі завдання, над яким працівник може працювати, подати відповідь та отримати винагороду за виконання

Amazon Mechanical Turk базується на ідеї, що все ще існує багато речей, які люди можуть робити набагато ефективніше, ніж комп’ютери, такі як ідентифікація об’єктів на фотографії чи відео, виконання дедуплікації даних, транскрипція аудіозаписів або дослідження деталей даних. Традиційно подібні завдання виконувались шляхом найму великої тимчасової робочої сили (що займає багато часу, дорого і важко масштабуватись) або не виконувались.

Сьогодні MTurk важливіший, ніж будь-коли. Його модель масової роботи була прийнята найбільшими компаніями Кремнієвої долини для підготовки алгоритмів AI, виявлення фальшивих новин та недопущення насильницького вмісту в соціальних мережах. Зрештою, AI може взяти на себе цю роботу, але зараз люди дуже потрібні для таких завдань, як очищення та категоризація даних.

У EXL ми створили власну функцію краудсорсингу для експрес-опитувань:

Обстеження майна є важливою складовою процесу андеррайтингу майна. Визначаються значення заміщення майна та виконуються різні ступені оцінки ризику, перш ніж андеррайтер зможе належним чином оцінити ризик.

Для будинків із низькими та середніми цінами використовуються огляди лише зовні, щоб оцінити цілісність даху та конструкції, умови сусідства та фактори ризику, такі як басейни, близькість щітки до будинку, відстань до пожежного гідранта тощо.

Пошук ресурсів та планування цих опитувань може зайняти тижні.

Ми використовуємо мудрість натовпу для покращення якості та швидкості отримання цієї інформації.

Партнери з краудсорсингу отримують фотографії власності, часто протягом декількох годин. Потім ми поєднуємо ці фотографії з аерофотознімками Google та інших джерел для виявлення ризиків. Ми додаємо інформацію, що показує відстань до пожежних кранів, дозволи на будівництво та інші дані, щоб встановити оцінку ризику, щоб допомогти страховику у визначенні ціни на ризик.

Продукт вищої якості доставляється клієнту приблизно за третину часу і з меншими витратами.

Все більше і більше підприємств збираються поглянути на мудрість натовпу, щоб розширити свій бізнес у цифрову епоху. Цікаво те, як ми використовуємо натовп, захищаючи репутацію компанії, виконуємо завдання належним чином і забезпечуємо цінність.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/digital-our-daily-lives-wisdom-crowd-nagaraja-srivatsan/.

Nagaraja Srivatsan люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: