ЧОМУ AI – це наступна “ велика інформація ”

Ця публікація спочатку з’явилася в журналі Economic Times – Brand Equity 29 липня 2015 рокуШефалі БхаттГЕНЕРАЛЬНИЙ ДАТАКУЛЬТУРИ, ЧОМУ БРЕНДИ НЕ ПОТРІБНІ ВЧЕНІ ДАНІ

Читачі цієї газети та інших видань пам’ятатимуть час, коли Великі дані проголошувались як новаторське явище, яке все змінить. Нам показали мрії про найближче майбутнє, коли бренд буде так добре знати своїх споживачів, він буде передбачати, коли вони захочуть новий телевізор і готові пропозиції для них … Ми дивились, і нічого не сталося. Згідно з дослідженням C5 Insight, в 2014 році 30% усіх розгортань CRM на основі великих даних не вдалося. Gartner прогнозує, що понад 60% проектів великих даних не зможуть вийти за рамки пілотних проектів.

В основному штучний

Як і у випадку з великими даними, претензії щодо штучного інтелекту та його справжня придатність мають достатню відстань. Якщо Big Data знадобилося майже 12 років, щоб подолати розрив між концепцією та реальністю, то немає сенсу стверджувати, що штучний інтелект вже тут. Однак багато бренд-мислячих брендів кинули свою шапку в ринг. Технологія iGenius від BMW навчає клієнтів i-серії за допомогою тексту. Але бренди не усвідомлюють, що їм представляють, оскільки AI насправді є цінністю завдяки глибокій автоматизації, яку великі дані мали (і тепер можуть) забезпечити.

Рентабельність інвестицій бренду на ai

AI в його нинішньому вигляді є благом для споживачів. Ви використовували Apple Siri, Google Now, бачили або чули про Amazon Alexa, і (повинні) знати все про самохідну машину Google. Ватсон від IBM дозволяє лікарям проводити медичні дослідження, а новачкам готувати смачну їжу. В Індії TCS стверджує, що створив двигун AI, хоча ми не знаємо, скільки інженерів нарешті працюватимуть над ним. Індійський стартап, MadStreetDen, створює стеки технологій AI, які допоможуть споживачам робити кращий вибір, просто сфотографувавши те, що їм подобається. Цей вид незначно вдосконаленого машинного інтелекту (MIMI) може бути недоведеним і ховається сьогодні на узбіччі, але незабаром він отримає загальнодоступний статус.

Штучно інтелектуальне майбутнє

Менеджерам брендів все одно потрібно буде думати як поведінкові економісти, а не як науковці даних.

Хоча розрив між людським інтелектом та машинним інтелектом зменшиться, він все одно залишиться, як і між людьми та шимпанземи. Погодьмось, шимпанзе не можуть побудувати автомобіль чи додаток для iPhone. Штучний інтелект, безумовно, буде розумнішим за людей, які ним володіють і керують ним, але він завжди керуватиметься вказівками, наданими людьми. Менеджерам брендів все одно потрібно буде думати як поведінкові економісти, а не як науковці даних.

(Як сказано Шефалі Бхатт)

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/why-ai-next-big-data-karthik-sridhar/.

Karthik Sridhar люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: