Як одна фірма збільшила ріст бізнесу в кадровому секторі понад 50%

BlueInk Consulting – це не ваша стереотипна консалтингова фірма.

В основі лежить сильна етика, особистість та емпатія, що керує відносинами з клієнтами, чіткий шлях, спланований та пристосований для кожної компанії, а особою, що керує цим бізнесом, є Омар Карр, директор та засновник.

Коли Омар заснував BlueInk Consulting, він заснував свій бренд на міцних цінностях, які продовжують залишатись стовпами бізнесу сьогодні. Навіть ім’я – Омар пояснює – було спеціально вибрано, щоб підкріпити це твердження: „BlueInk, ім’я, було висловлено з двох дуже простих ідей. Синій символізує небо та океан, обидва з яких нескінченні. Єдиними межами у нашому житті є ті, які ми вирішили прийняти, тоді як чорнило незмивно і важко стирається, тобто наші рішення розроблені для довгого проживання з клієнтом після завершення проекту “.

Незалежна фірма з питань ділового консультування, яка базується в Бірмінгемі, зосереджується на зростанні бізнесу, надаючи індивідуальні рішення компаніям по всій країні на різних етапах та в різних ситуаціях. Це може варіюватися від спеціального коучингу та наставництва до консультаційних та навчальних рішень для працівників початкового рівня на першій ролі; вищому керівництву, власникам та інвесторам. Цей комбінований підхід покликаний покращити зростання з фінансової, культурної та талановитої точки зору для всього бізнесу. Саме цей метод робить BlueInk справжнім фахівцем у своїй галузі.

В даний час BlueInk співпрацює з широким колом компаній по всій Великобританії в межах обраної ними галузі сектору рекрутингу. Цей фокус дозволив їм розробити декілька інструментів для посилення своєї унікальної пропозиції, вирішивши, що зосереджуються на результатах бізнесу, розвитку людей та підтримці правління. Цей портфель інструментів є визначальним фактором успішної трансформації багатьох рекрутингових компаній, від простого «нормального виконання» до перевищення їхніх цілей, створення міцного та стабільного бізнесу, що процвітає.

Видатний досвід та розуміння, продемонстровані BlueInk, мають резонанс у всіх відносинах з клієнтами, причому статистика говорить сама за себе. Наземні роботи та керівництво, впроваджені BlueInk, дозволили одній компанії відчути вражаючі темпи зростання 50%. У той час як інший похвалився збільшенням прибутку на 30%, що стало можливим завдяки визначеному довгостроковому шляху та виконанню чудової моделі для зростання бізнесу, запровадженій і представленій Омаром та командою BlueInk. Саме ці результати дозволили BlueInk виробити таку позитивну репутацію, що сприяє змінам за допомогою індивідуальних тактичних та стратегічних методів. Крім того, він продемонстрував, що “підхід BlueInk” може бути адаптований до компаній у різних секторах, як пояснює Омар, “Для нас не існує такого поняття, як типовий клієнт, отже, чому ви не можете просто” купити з полиці “за допомогою BlueInk. Ми працювали з бізнесом на самих початкових стадіях, підприємствами, які переживають лиха, тими, кому потрібна підтримка для досягнення поставленої мети, та тими, хто хоче підготуватися до продажу “. Підхід BlueInk є гнучким, поінформованим та продуманим.

Для отримання додаткової інформації про BlueInk Consulting та послуги, які вони можуть запропонувати, відвідайте http://www.blueinkconsulting.co.uk.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-one-firm-increased-business-growth-recruitment-sector-omar-carr/.

Omar Carr люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: