Інтуїтивний AI знає, що ви оберете, перш ніж задуматись

У епоху науки ніхто не знайомий з терміном «AI» чи штучним інтелектом. У двадцять першому столітті люди створили технологію для читання власних думок і передбачення того, що їм потрібно, врешті-решт, ще до того, як люди задумаються над цим.

Я знаю, що це звучить божевільно, але в галузі технологій та машинного навчання люди вийшли за рамки своєї уяви, і результат також був винятковим. За останні кілька років експеримент над AI справді вразив весь Всесвіт.

Уявіть собі, ви проїжджаєте молочний магазин, і власник крамниці знає, що приїде до нього купувати молоко чи інші молочні продукти, ще до того, як ви про це подумаєте. Йдучи далі, навіть коли ви відкриваєте холодильник, щоб вийняти товар, крамар знає, який продукт ви вибрали б за допомогою штучного інтелекту.

Це стане можливим, якщо ви підключитесь до Neu Cube, системи машинного навчання, призначеної для вивчення мозку людини, її функцій та того, як це працює. Технологія була розроблена в Новій Зеландії в Оклендському технологічному університеті (AUT).

Професор Нікола Касабов, який брав участь у проекті, поділився тим, що вони хотіли дізнатися, як працює мозок, і чи існує мозкова діяльність до свідомого сприйняття. Далі професор Нікола Касабов заявив, що вони з’ясовують, що існує мозкова діяльність, і свідоме сприйняття відбувається через 300 мілісекунд після подання подразників.

Для проекту була проведена діяльність, в рамках якої 20 учасникам показали відео з різними логотипами напоїв. Поки вони переглядали відео, дані їх мозку записували за допомогою ЕЕГ-гарнітури, яка була синхронізована із системою машинного навчання Nue Cube для розпізнавання закономірностей.

Після запису даних, куб Нуе зміг передбачити напій за 0,2 секунди до того, як учасник вирішив вибрати напій. Однак час прогнозування значно менший, і професори працюють над цим, щоб зробити його зручнішим для використання в комерційних цілях.

Експерти вважають, що ця технологія може змінити гру і буде широко застосовуватися у сфері маркетингу. Маркетинг продуктів із використанням технології допоможе бренду дізнатися про уявлення про своїх споживачів, що врешті-решт допоможе брендам розробити більш ефективну маркетингову кампанію.

Деякі експерти вважають, що в майбутньому технологія може бути використана і в інших сферах. Ця технологія може бути використана для розпізнавання правопорушника, особливо в поліції. Експерти мають підстави вважати, що мозок працює швидше і розпізнає речі раніше, ніж людина може.

Технологія – це лише початок. Надалі, завдяки вдосконаленням та інноваціям, ця технологія може принести користь багатьом людям різних галузей. Багато людей могли б скористатися цією технологією, якщо експерти продовжать глибше вивчати цю ідею.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/intuitive-ai-knows-what-youll-choose-before-youve-p%C3%A1ramo-atalaya/.

Diego Páramo Atalaya люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: