4 речі, які ми дізналися про визнання працівників

Ми живемо в епоху, коли кожна галузь зараз визнає, що її люди є найціннішим надбанням, і де очікування працівників постійно розвиваються поряд із технологіями, бізнесом та суспільством в цілому.

Зростаюча частина нашого бізнесу в Huggg зосереджена на, ну, huggg для бізнесу. Як я вже згадував у своїй останній статті, ми вважаємо, що це величезний психологічний ефект від того, щоб сказати “ спасибі ” із реальним задоволенням на робочому місці, саме тому ми знайшли час, щоб вивчити принципи та тенденції залучення працівників. .

Ми зібрали чотири найважливіші речі, які ми дізналися про розпізнавання працівників у вік обміну повідомленнями.

Урок 1: ринок визнання працівників – це великий бізнес: chart_with_upwards_trend:

Мовляв, більший, ніж ми коли-небудь уявляли, коли розробляли обійми для бізнесу. Згідно з недавньою доповіддю The Starr Conspiracy (2), загальний адресний ринок для компаній, що перевищують 2500 співробітників, становить 46 млрд доларів.

Визнання складає величезну частину залучення працівників, для чого вже давно існує стратегічний бізнес-аргумент. Визнані, зайняті працівники означають менший добровільний оборот, більший дохід на одного працівника та менший відтік клієнтів.

(1)

Урок 2: визнання однолітків стає нормою: +1:

Соціальні винагороди набагато поширеніші у 2019 році, коли ми відходимо від системи визнання зверху вниз. Це не просто здоровий глузд, а скоріше зміна парадигми, спричинена новими системами цінностей, створеними соціальними медіа.

Розпізнавання в режимі реального часу від людей, з якими ми працюємо найближче, має більшу цінність, ніж розпізнавання авторитетного персонажа, котрого нам відмінили на шість градусів . Працівники, які уповноважені розпізнавати інших працівників своїх організацій, удвічі частіше виявляють себе як найзайнятіших. (2)

Звичайно, якщо це не Кевін Бекон.

Урок 3: робоча сила стає орієнтованою на досвід: gift_heart:

Збільшена увага до особистого досвіду роботи працівників. Розуміння того, що думають і відчувають співробітники, дає змогу на робочих місцях краще обслуговувати продуктивне, продуктивне середовище. Робочі простори, що відображають цінності своїх співробітників, а також визнають, що межі між будинками, роботою, роздрібною торгівлею та дозвіллями розчиняються (3), мають збільшити продуктивність.

Визнання робочої сили, орієнтованої на досвід, – це обдумування моменту винагороди. Яке почуття поверне нагороджений із собою додому? Чи гідне визнання Instagram? Простіше виміряти те, що ви собі уявили, за допомогою правильних інструментів.

Урок 4: підприємствам потрібно впровадити інноваційне визнання: racket:

У майбутньому винагороди будуть такими ж унікальними, як і люди, які їх отримують. У Huggg ми пишаємося тим, що ведемо принципово людський бізнес – ми постійно повторюємо свою продукцію на основі постійного діалогу, який маємо з нашими клієнтами. Ми забезпечуємо прозорість цього залучення для досягнення найефективніших результатів, і ми можемо спостерігати подібні паралелі в способі винагороди підприємств своїм співробітникам.

Не існує такого поняття, як універсальне визнання; сучасне визнання працівників найефективніше, коли воно конкретне та своєчасне. За даними Forbes, програми винагород на основі стажу мають мінімальний вплив на ефективність організації, але вони становлять 87% усіх програм визнання працівників. (4) Сучасні працівники частіше реагують на регулярне, персоналізоване визнання, ніж одноразові в кінці року – навіть якщо грошова вартість вища, це менш значущо з точки зору залучення працівників.

Найголовніше, на чому слід наголосити, – це те, що ринок визнання працівників зараз розвивається. Це величезна нова ринкова можливість, якою керуватимуть насамперед розробки програмного забезпечення для залучення робочої сили. Ми віримо, що не в останню чергу це програмне забезпечення для обміну повідомленнями!

У Huggg ми плануємо стати частиною нової школи визнання роботи, отримуючи миттєві, персоналізовані та вимірювані винагороди, які ставлять справжні продукти в основу повсякденного спілкування.

Якщо ви хочете підвищити зацікавленість і лояльність цілком реально, ми б допомогли. Зв’яжіться з наведеними нижче каналами з будь-якими запитаннями та попросіть обійняти бізнес-демонстрацію.

1 http://campaigns.thestarrconspiracy.com/2016-employee-engagement-brandscape/the-future-of-employee-engagement/

2 GLOBOFORCE MOOD TRACKER: tm: ЛІТО 2013 ЗВІТ https://resources.globoforce.com/papers#

3 https://www.gensler.com/research-insight/gensler-research-institute/experience-index

4 https://blog.bonus.ly/the-importance-of-frequency-in-staff-appreciation/

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/4-things-weve-learned-employee-recognition-paul-wickers/.

Paul Wickers люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: