RTS шукає розробників програмного забезпечення для приєднання до нашої команди

Описання роботи

RTS шукає розробників програмного забезпечення для приєднання до нашої команди. Ви будете частиною швидкої команди експертів, відповідальних за постійний розвиток технології віртуалізації x86. Оскільки наш флагманський продукт, Гіпервізор RTS, стає все більш популярним серед клієнтів по всьому світу, ми збільшуємо свою команду інженерів програмного забезпечення, що працюють над розробкою продукту та допомагають клієнтам.

Як розробник програмного забезпечення, ви будете працювати над RTS Hypervisor і Hypervisor BSP, ви будете працювати в команді визнаних на міжнародному рівні старших експертів, програмуючи на мовах C, C ++ і дуже рідко на мові Assembler для архітектури x86.

Ми усвідомлюємо той факт, що в перший рік (роки) роботи ви будете вчитися багато, і передбачається, що навіть як старший інженер-програміст ви не маєте жодного досвіду в тій самій галузі, в якій ми перебуваємо. Тому , якщо ви вже є старшим інженером або якщо ви мотивований, молодший розробник, свіжий з університету, але яскравий, бажаючий та мотивований дізнатись про захоплюючі передові технології, ця робота може бути найкращим кроком у кар’єрі.

Бажані навички та досвід

Вимагається:

Ступінь в галузі комп’ютерних наук або подібних наук (мінімум бакалавр)

Яскравий, розумний та мотивований пізнавати нові речі

Здатність добре працювати в команді

Англійська (навички письмового та усного спілкування)

Пристрасть до технологій та до того, що ти робиш

C / C ++

Добре мати:

Розробка RTOS, напр. VxWorks, QNX, переважні Linux, WEC, RTOS32 тощо.

Вбудований інженерний фон

Розташування

Штаб-квартира Real-Time Systems GmbH знаходиться в прекрасному містечку Равенсбург на півдні Німеччини. Наші офіси знаходяться поруч із Боденським озером (Боденське), яке є кордоном для Швейцарії та Австрії. На додаток до прекрасних швейцарських та австрійських Альп, ви можете доїхати до Італії чи Франції протягом двох-трьох годин на машині, щоб назвати лише кілька найважливіших подій навколо.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/rts-looking-software-developer-join-our-team-gerd-lammers/.

Gerd Lammers люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: