Еволюція програмної платформи та значення відкритого коду в цій подорожі

Платформа Clusterlogics спочатку була побудована компанією Cartika Inc для задоволення наших внутрішніх вимог # резервного копіювання # відновлення та # аварійного відновлення. Ми також вимагали механізму, що дозволяє клієнтам, незалежно від того, яку послугу вони мають у нас, або які дані вони розміщували в будь-якій точці світу, самостійно відновлювати будь-який #server або #virtualmachine разом із детальним файлом / базою даних / таблицею бази даних / електронною поштою рахунок.

Ця оригінальна вимога змусила новацію. Існуючі постачальники резервного копіювання / відновлення не змогли задовольнити наші найрізноманітніші вимоги і не змогли надати детальний доступ до API на свої платформи для полегшення наших вимог. Крім того, у багатьох постачальників програм для резервного копіювання була модель ліцензування, заснована на фактичній ємності резервного сховища. Враховуючи, що зростання даних є експоненціальним відношенням до фізичної кількості серверів / віртуальних машин – ця модель була просто нереальною для керованих постачальників послуг. Backblaze (популярна послуга хмарного резервного копіювання) красномовно демонструє цю тенденцію на графіку нижче.

Clusterlogics – це платформа автоматизації та управління, і наша довіра до #opensource та Open Standards є життєво важливою для всього, що ми будуємо, інтегруємо та автоматизуємо. Відкритий код настільки критичний для нашого підходу, що ми здійснили масштабну міграцію нашої платформи резервного копіювання / відновлення з Bacula Systems до Bareos GmbH & Co. KG. Впровадження комерційних та патентованих компонентів в одному з двигунів (резервне копіювання / відновлення) за нашою платформою Clusterlogics просто було неможливим.

Ми також вважаємо, що це протилежно інтуїтивно зрозумілому підходу з відкритим кодом. Користувачі спільноти з відкритим кодом, як правило, віддають перевагу або а) розробляти спеціальні функції на платформі, або б) наймати команду розробників, пов’язану з платформою, для створення спеціальних функціональних можливостей. В обох сценаріях код повертається до проекту та платформи з відкритим кодом. Використання проекту з відкритим кодом, який потім намагається заблокувати користувачів у комерційній моделі плагіна, просто не може працювати – принаймні, не для організацій, які будують рівні інтеграції та автоматизації поверх та між такими двигунами, щоб забезпечити комерційну життєздатність на ринку. Я також вважаю, що це шкодить виробникам коду плагінів з відкритим кодом та комерційним плагіном, оскільки їхня база користувачів платить за ліцензування модулів проти внеску нових потоків доходу в подальший розвиток платформи.

Відповідно до посилання нижче, Cartika і Clusterlogics змогли зробити значні інвестиції в базу кодів Bareos. Це дозволяє нам внести свій внесок у спільноту з відкритим кодом і одночасно надати нам можливості та інструменти, які нам потрібні, щоб продовжувати будувати нашу платформу поверх таких двигунів.

Click to access cartika-case-study-en.pdf

Відкритий код є абсолютно критичним. Без цього наша спроможність впроваджувати інновації та приносити реальну цінність нашому бізнесу та ринку в цілому просто неможлива. Використовуючи Bareos як механізм резервного копіювання та відновлення, Elastic як механізм великих даних, SolidCP як механізм AD / LDAP та управління доступом, ми можемо як створити платформу, необхідну для ведення нашого бізнесу, так і забезпечити достатню цінність для ринку, де ми можемо стягувати плату за передплату за доступ до цієї функції та продовжувати фінансувати подальший розвиток проектів з відкритим кодом, а також нашу платформу.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/evolution-software-platform-importance-open-source-andrew-rouchotas/.

Andrew Rouchotas люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

відкритий джерело # відкриті джереламатеріали # барео # карикатура # кластерні логіки # пружні # великі дані # резервні копії

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: