Збереження життя – це основна мета запобігання

Щорічна вакцинація проти грипу – це одна профілактична дія, яку ми всі можемо вжити, щоб врятувати життя та захистити сім’ю, друзів, сусідів, колег – всю нашу громаду. Цього року сезон грипу 2020 стикається з пандемією # COVID19, що робить цей активний крок важливим як ніколи для мінімізації навантаження на систему охорони здоров’я.

Прийом вакцини проти грипу допомагає обмежити вплив тих, кого ми любимо – вони є точкою профілактики. Кампанія “Точка профілактики” має на меті виховувати та висвітлювати одну з основних причин, завдяки якій ми робимо щеплення проти грипу – захищати один одного. Є багато ресурсів, до яких можна звернутися через роботодавців та кабінет лікаря, щоб знайти найбезпечніше місце для прийому грипу серед пандемії.

І як генеральний директор, я приєднуюсь до інших бізнес-лідерів, включаючи членів круглого столу Генеральної дирекції Американської асоціації серця – в спільному зобов’язанні захищати наших співробітників та членів родини в цей сезон грипу. У сукупності ми подвоюємо наші зусилля щодо захисту працівників та громад, допомагаючи збільшити рівень вакцинації проти грипу, оскільки вони теж є точкою профілактики.

Щоб підтримати більшу відповідність вакцинації проти грипу, Круглий стіл генерального директора AHA встановлює стратегії, що дозволяють працівникам робити платні відпустки для вакцинації; пропонуючи грошові заохочення або інші пільги; та покриття витрат на щеплення родин працівників. Отримайте бриф.

Відстоюючи прихильність до вакцинації, члени #CEORoundtable співпрацюють з Американською асоціацією серця, щоб врятувати життя та зберегти якість життя працівників по всій країні, включаючи мільйони американців та членів їх сімей. Прищеплення може захистити вас від грипу та розповсюдження його на інших. Вакцина проти грипу рекомендується кожному старше 6 місяців.

Приєднуйтесь до Американської асоціації серця та допоможіть нам поширити це критично важливе повідомлення. Відвідайте Heart.org/FluPrevention.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/saving-lives-point-prevention-nancy-brown/.

Nancy Brown люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: