Навіть “оригінальним соціальним дистанційникам” іноді потрібна допомога при стресі та тривозі

У світліші хвилини за останні кілька тижнів фермери та інші люди, яких я знаю в сільському господарстві, жартома вказували на наполовину наповнені аспекти ведення фермерського господарства в цьому сезоні, затьмарені COVID-19. Один плюс: Фермери за своєю природою “оригінальні соціальні дистанціонери”, часто проводячи дні у добровільному самокарантині в кабіні трактора.

Але, звичайно, ми знаємо, що пандемія не є предметом для сміху. COVID-19 додає безпрецедентні, стресові нові змінні для фермерів, які вже кожен день стикаються з широким колом проблем, великих і малих. На діяльність фермера та перспективи бізнесу завжди впливають фактори, від погоди та комах до ринків та умов глобальної торгівлі. COVID-19 призводить до значних нових викликів, таких як потенційний дефіцит робочої сили та зміна попиту на продукцію. Динаміка навіть змінюється для питань, які раніше вважалися відносно незначними, наприклад, хворіти в такі ключові періоди, як весняна посадка. У попередні роки більшість фермерів просто затягували це і працювали протягом дня. Сьогодні це вже не життєздатний варіант.

Фермери – це самодостатня, рішуча та винахідлива доля. Але сукупний стрес цих викликів може спричинити шкоду, і ця самостійна смуга може також змусити фермерів вагатися у зверненні за допомогою, коли вони борються з тривогою чи іншими проблемами психічного здоров’я.

Нещодавнє опитування Американської асоціації сої показало, що рівень стресу серед фермерів надзвичайно високий: 73% респондентів помірковано або вкрай стурбовані тим, що пандемія зазнає впливу на їх ферму, 44% заявляють, що пандемія вже вплинула на їх ферми, а інші 33% відчувають наче біда, ймовірно, на шляху.

Ці протверезіння призвели до того, що АСА, філії штатів із сої та Об’єднана рада сої розробили кампанію #SoyHelp протягом місяця інформування про психічне здоров’я. Кампанія розроблена не лише для підвищення обізнаності про ресурси, доступні для підтримки фермерів та їх сімей, коли вони справляються з безпрецедентним рівнем стресу, але й для полегшення стигм, які все ще є перешкодою для багатьох при зверненні за допомогою, коли це потрібно. У найближчі тижні в кампанії будуть представлені різноманітні фермери, які говорять про боротьбу зі стресом, висвітлюють поради експертів щодо боротьби зі стресом та розказують, як люди можуть допомогти іншим, хто може боротися з проблемами психічного здоров’я.

В рамках цієї кампанії ASA зібрала значний перелік національних та загальнодержавних ресурсів, які є в розпорядженні фермерам та іншим сільським жителям Америки у вирішенні проблем тривоги та інших психічних захворювань. Я закликаю всіх, хто відчуває, що їм може знадобитися якась підтримка – або тих, кого турбують члени родини чи друзі, які можуть виявляти ознаки надмірного стресу, – звернутися за допомогою, яка їм потрібна, використовуючи ці легкодоступні матеріали.

COVID-19 додав невизначеності та стресу для всіх. Опрацьовуючи цей унікальний виклик разом, він дає можливість відкрити нові діалоги про наше благополуччя та допоможе знищити клейма, пов’язані з зверненням за допомогою, коли вона потрібна. “Первісні соціальні дистанціонери” та наше населення в цілому не застраховані від впливу пандемії на психічне здоров’я.

Фермери підтримують усіх нас, оскільки працюють над зміцненням продовольчого забезпечення та підтримкою нашого оздоровлення в найближчі місяці та роки. Як і всі ми, вони заслуговують на допомогу в боротьбі зі стресом і тривогою. Я сподіваюся, що кампанія “Стрес на фермі” #SoyHelp допоможе фермерам, їхнім сім’ям та друзям отримати інформацію та заохочення забезпечити пошук і допомогу як завжди, коли це буде потрібно. Відносини між нашими американськими організаціями-партнерами із сої ніколи не були міцнішими, і співпраця для підтримки фермерів сої, яких ми представляємо, є нашим пріоритетом номер один під час пандемії COVID-19.

Якщо вам або комусь із ваших знайомих потрібна допомога, я закликаю вас шукати її серед багатьох доступних ресурсів.

Висловлені погляди є виключно моїми власними і не висловлюють поглядів чи думок Об’єднаної соєвої ради.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/even-original-social-distancers-sometimes-need-help-stress-ruhland/.

Polly Ruhland люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: