Особиста комерція – третя хвиля роздрібної торгівлі

“Існує величезна можливість для тих споживчих товарів, які охоплюють особисту торгівлю та подолають третю хвилю зриву роздрібної торгівлі”.

Новий спосіб купівлі та продажу, який перевизначить майбутнє роздрібної торгівлі

Двадцять років тому традиційна роздрібна торгівля мала переважно один канал: Brick & Mortar, але розроблявся зароджений канал, покликаний порушити роздрібну торгівлю: електронна комерція.

У 2018 році електронна комерція досягне 10% усіх роздрібних продажів в США (Джерело: Statista). Вражаюче, беручи до уваги, що це сталося лише за 20 років. Сьогодні всі споживчі бренди мають стратегію Brick & Mortar та електронної комерції (ті, хто просунувся, навіть мають скоординовану всеканальну стратегію).

Незважаючи на масштабні структурні зміни в роздрібній торгівлі за останні роки, її збій прискорюється, і традиційні торгові марки зазнають сильного впливу.

Причиною цього є те, що раніше традиційні роздрібні торговці були двома речами: посередником і джерелом знань. Але, щоб конкурувати з гравцями чистої гри в електронній комерції, вони вирішили вести війну, яка була приречена на провал: намагаючись конкурувати за ціною, а не за вартістю. Тож вони почали знижувати витрати на всіх рівнях, включаючи зменшення кількості споживачів, що стоять перед експертами з питань продуктів, залишаючи роздрібні магазини просто складами, повними продуктів, але порожніми знаннями. Немає кваліфікованих експертів, які б консультували клієнтів. Як результат, окрім втрати цінових та зручних битв проти конкурентів електронної комерції, традиційні роздрібні торговці викидають свій головний актив: додану вартість від своїх експертів.

Це означає, що інтернет-магазини продовжуватимуть зростати і посилювати своє домінування, а торгові марки продовжуватимуть втрачати видимість своїх клієнтів; торгові марки все менше знають про те, хто купує їх продукцію, чому, де вони знаходяться, що вони придбали і за яку ціну. Домінуючі інтернет-магазини не діляться цією інформацією з брендами, залишаючи їх на милість. Це обмежує бренди не тільки для продажу та перехресних продажів, але й для їхньої здатності до інновацій.

Клієнтам потрібна порада. Це те, що електронна комерція знала давно, і тому вони додали відгуки та рейтинги продуктів із зірками та інструментами чату, намагаючись зменшити розрив у знаннях.

Але в даний час для деяких категорій товарів до 60% відгуків про товари є підозрілими як підроблені, упереджені (оплачені) або в кращому випадку неточними. Про це йдеться в недавньому дослідженні Washington Post: «Як торговці використовують Facebook, щоб заливати Amazon фальшивими відгуками» Елізабет Двоскін та Крейга Тімберга, опубліковане 23 квітня 2018 року на основі даних ReviewMeta.

А чат-інструменти з реальними людьми, які відвідують, настільки дорогі, що електронна комерція намагається «автоматизувати» їх за допомогою AI (штучного інтелекту), який далеко не готовий до прайм-тайму. Але в будь-якому випадку вони завжди пропустить найважливіший аспект будь-якої рекомендації: вони ПОВИННІ БУТИ ОСОБИСТИМИ.

Це саме те, що стосується Personal Commerce, купуючи у когось, кому ви довіряєте, хто знає ваші справжні потреби, і це додає цінності досвіду придбання. Справжня безпрограшна ситуація.

Особиста торгівля: подолання “розриву в роздрібній торгівлі”

Особиста комерція забезпечує найкраще з обох світів: традиційну роздрібну торгівлю та електронну комерцію, подолання “розриву в роздрібній торгівлі”.

Немає більше підроблених рейтингів, консервованих відповідей чаті-ботів на основі кремнію в електронній комерції. Потрібно повернутися до суті: експерти на основі вуглецю. Так !, людські експерти, які полегшують наше життя завдяки мудрим, чесним та індивідуальним особистим рекомендаціям кожному з нас про те, що купувати, а що не купувати. Людські експерти, які нас знають, можуть не лише дати пораду щодо того, що, а й щодо того, чому. А ми оточені експертами.

Їх знання та знання про товари МАЮТЬ ЦІННІСТЬ, і вони заслуговують на ВИГРАЖДЕННЯ та компенсацію кожного разу, коли вони рекомендують товар, що перетворюється на продаж.

Покупка стає все більш складною та напруженою. Споживачі мають стільки варіантів, що вони ніколи не знають, чи є товар, який вони купують, правильним для їхніх індивідуальних потреб.

Брендам потрібен канал для експертів для просування своєї продукції. Бренди повинні відновити свою популярність і знати, як щодо споживачів, які купують їх продукцію, а також набір інструментів, які допомагають навчати та управляти новою величезною та безкоштовною силою продажів, якою можуть стати окремі експерти.

Ми на площі називаємо це особистою торгівлею. Personal Commerce вирішує всі ці проблеми, порушуючи роздрібну торгівлю назавжди, без безпосередньої конкуренції з цеглою та будівельним розчином чи електронною комерцією. Особиста комерція доповнює цеглу та будівельний розчин та електронну комерцію.

Таким чином, народжується новий канал продажів.

Нові тенденції ринку

Для боротьби зі зривом у роздрібній торгівлі з’явився новий набір гравців, які застосовують різні та інноваційні стратегії. Ми знайшли це дуже доречним:

Бренди, що прямі до споживачів: такі компанії, як Dolve Shave Club, Glossier, косметика Kylie, Allbirds тощо …, мають нову стратегію продажів. Ці компанії продають виключно безпосередньо свої бренди споживачам. Посередників немає. Період. Тож вони отримують повний контроль над своєю ціновою стратегією, запасами, позиціонуванням, …

Роздрібні магазини, що базуються на досвіді: деякі магазини (наприклад, Bonobos або 8eta) борються зі зривом роздрібної торгівлі, звільняючи свої магазини від тиранії запасів. Ці магазини працюють як примірочні. Вони демонструють свою продукцію, але запасів у них немає. Один із кожного товару, щоб показати, як він виглядає, підходить або працює. Але якщо ви зацікавлені, вам доведеться купувати через Інтернет.

Прямий продаж: це не нове. Багато компаній, такі як Avon, Rodan & Fields, TupperWare тощо, є великими успішними компаніями, що продають через мережу “філій” або особистих продавців, які просувають один бренд через своє коло впливу (клієнти, родичі та друзі).

Про плазу

Плаза, яка народилася в Кремнієвій долині, є провідним рішенням для компаній споживчих товарів успішно вступити в епоху особистої торгівлі та отримати вигоду від нових роздрібних порушень. plazah – це прем’єрна платформа, де бренди, експерти та клієнти з’єднуються, щоб унікально позиціонувати себе, щоб орієнтуватися в 3-й хвилі роздрібної торгівлі. plazah – справжня багатоканальна платформа, яка пропонує рішення для кожного оператора та для кожного типу продажу:

PUSH: рекомендації “один до одного” та “один до багатьох”

PULL: Кампанії в соціальних мережах та особисті Інтернет-магазини для експертів та студій.

ПЛАТФОРМА: Унікальні можливості доходу для брендів, студій (тренажерний зал, салон, …) та експертів.

Бренди (компанії споживчих товарів) люблять плаза, бо нарешті повернулися на місце водія: вони отримують видимість своїх споживачів і отримують новий канал продажів. Експерти люблять плаза, тому що вони отримують визнання та винагороду за їх досвід, рекомендуючи товари своїм колам впливу (клієнтам, родичам та друзям), як вони це роблять щодня, і отримують комісійні до 40%. А споживачі отримують душевний спокій завдяки персоналізованим рекомендаціям експертів, яким довіряють.

plazah, де продажі особисті

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/personal-commerce-retails-third-wave-roger-casals/.

Roger Casals люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: