П’ять способів покращити досвід споживачів за допомогою штучного інтелекту

Ai використовується для підтримки подорожі клієнтів, яка відповідає вибагливим очікуванням цифрових споживачів. ось 5 нових підходів, які ви можете застосувати зараз.

У 2014 році Gartner оголосив, що клієнтський досвід буде в центрі уваги компаній, передбачаючи, що до 2017 року 50% проектів інвестиційних продуктів будуть перенаправлені на інновації для покращення досвіду споживачів.

Сьогодні прогноз підтверджується сильною тенденцією до збору та аналізу даних для покращення взаємодії з клієнтами.

Дані є саме життєвою основою ролі AI в традиційних бізнес-процесах. Це основна передумова, щоб отримати вигоду від його ціннісного пропозиції: знизити витрати та оптимізувати дохід за найкращого досвіду в усіх точках взаємодії вашого клієнта.

Привабливо, чи не так?

Слід пам’ятати, що це не просто мрія про CMO, і що сьогодні можна прийняти конкретні рішення, засновані на штучному інтелекті, незалежно від того, чи є це замовник чи співробітник.

1 залучення та утримання споживачів рідини

Більше немає нескінченних сценаріїв та форм, використовуйте інтерфейси, що вбудовують розуміння природної мови, або NLU (Natural Language Understanding).

Кваліфікуйте зрілість проекту або потреби замовника, швидше та з меншою деталізацією завдяки виявленню намірів та аналізу почуттів під час розмови.

Але також підвищить показники відкриття: чат-бот дозволить вам націлюватися саме за допомогою кампаній push-сповіщень, які враховують поведінку та уподобання користувача.

2 зменшити тертя користувача під час перетворення

Ваша перспектива ось-ось придбає. Як оптимізувати конверсію?

Навіть якщо порада експерта завжди буде посиланням, нелінійний бот та інтегрований у ваше середовище є якісною та масштабованою альтернативою. Уявіть собі більш персоналізований пошук товару за допомогою NLU або оцифрування шляху клієнта у фізиці за допомогою розпізнавання зображень.

Скористайтеся перевагами прийняття повідомлень для кампаній по відмові від кошиків за запаморочливими ставками відкриття або підвищення-продажі / перехресного продажу, адаптованих до профілю клієнта.

3 догляд за клієнтами цілодобово та без вихідних: самообслуговування клієнтів

Пошта, телефон, чат в реальному часі та соціальні мережі: ваше обслуговування клієнтів на всіх фронтах. Час відповіді збільшується, а задоволення зменшується – загальний сценарій для брендів.

Відповідайте на повторювані запитання автоматично, наприклад, відстеження замовлень в електронній комерції, або діагностика бренду краси за допомогою чат-бота, розгорнутого на ваших каналах спілкування, для універсальної роботи.

Чат-бот як інструмент прослуховування клієнтів: Відрізнити шум від сигналів клієнтів, кластеризуючи теми розмов.

Не нехтуйте аналізом відгуків клієнтів, найпотужніші алгоритми розуміння природної мови можуть аналізувати велику кількість нестандартних бесід для створення груп (кластерів) та визначення тенденцій, що є важливим джерелом цінності для брендів.

4 автоматизація ваших внутрішніх процесів

Можливість не лише в B2C. Те, що відбувається за лаштунками, суттєво впливає на досвід вашого кінцевого споживача.

Уявіть собі потенціал. Щоденні підходи для працівника, ІТ-довідка, навчання продуктам: все це можна автоматизувати.

Для більшої віддачі використовуйте відкриті інструменти (зокрема, через API) та створіть розмовний інтерфейс на каналі, який вже використовується працівниками, наприклад, Microsoft Teams або Slack.

Це дозволить вам мати досвід із високою доданою вартістю, оскільки бот зможе запропонувати персоналізовані відповіді з розширеними даними, а також виконувати дії з різними інструментами. Успіх гарантований: wink:

5 Взаємодія з клієнтами шляхом гібридизації

Що робити, якщо штучний інтелект також може допомогти вашим співробітникам у місці продажу перед клієнтом?

Управління запасами, дослідження складних процесів, доступ до інформації про покупця. Не потрібно звертатися до менеджера та створювати суперечки у взаємодії з клієнтами.

Голосові програми, наприклад, можуть бути цікавим інтерфейсом, щоб стати експертним референтом у знаннях клієнтів і особливо в політиці компанії, таких як повернення коштів або повернення коштів.

Це ще вигідніше, якщо на ваш сектор сильно впливає плинність персоналу та / або якщо кроки, які слід вжити, є складними та численними.

Висновок

Як ви зрозуміли, впровадження технології розуміння природної мови є поперечним у всіх точках дотику між вашим брендом та вашими користувачами, як у задньому, так і в офісі.

Позиціонуйте себе зараз, щоб обмежити заборгованість за дані, що буде основною проблемою бізнесу на наступні роки.

Більше того, не впадайте в ажіотаж, чат-бот – це інтерфейс: використовуйте його як засіб, а не як самоціль. Завжди використовуйте найкращий канал для проблеми, яку ви намагаєтесь вирішити.

Ваш користувач буде вам вдячний, і це найголовніше, так? : посмішка:

___

Якщо вас зацікавила ця стаття, дізнайтеся, як The Chatbot Factory допомагає корпораціям залучати клієнтів або користувачів за допомогою розмовного AI.

__

Ця стаття є перекладом статті, написаної Уліссом Боттелло для блогу The Chatbot Factory.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/five-ways-rocket-your-customer-experience-artificial-thomas-sabatier/.

Thomas Sabatier люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: